Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

czesc

 

zaczalem od falstartu, ale moze teraz sie uda zamiescic tam, gdize chcialem.

 

z mapki wynika, ze bede mieszkal naprzeciwko Jackus'ow - po drugiej stronie ulicy. narazie jest 900m i chec...

chcialbym zaczac budowanie w przyszlym roku, ale jak patrze na ilosc spraw do zalatwienia to mi sie wlos rzadki na glowie jezy.

bede sie przygladal i poglebial wiedze. chetnie tez nawiaze kontakt z, bylo nie bylo, przyszlymi sasiadami

 

pozdr,

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkich"?

 

Hej, a czy ktoś z poza klubu (dopiero rozglądamy się za działką, mieszkamy w L.) może - wracająć ze spaceru do lasu - wpaść aby obejrzeć waszą inwestycję?

Oczywiście o ile będzie odpowiednia pogoda.

 

Pozdrawiam, przyjaciel Katarzynki

 

Ps. na oko nie sprawiamy wrażenia uciążliwych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Olena: w sobote faktycznie przyjechaliśmy przed 13.00, dopiero, bo młody tak ładnie spał, że szkoda było nam go budzić. Dziś będę u siebie między: 10.00a, a 15.00..... zapraszam.

 

Zostało mi trochę drewna konstrukcyjnego: z zimowego wyrębu, suche i zaimpregnowane. Zainteresowanych zapraszam.

 

Spejalne pozdrowienia dla Bukwy, naszej cichej grupowiczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki serdecznie.

czy mogę sie przyłączyć do Waszej grupy. Planuję budowę w pobliżu Serocka. ale powiat Legionowski.

z mikim już miałem przyjemność pogadać. przy okazji dziękuję za namiary na kierownika. już sie z nim spotkałem. sympatyczny gość. no i zwrócił mi kilka uwag co do projektu. Głąb architekt wpisał czerwony dach i czerwony klinkier, bez możliwości wyboru koloru. W ogóle tego nie zauważyłem. Kierownik powiedział, że jak tak zostanie to później nie będę mógł bezkarnie dać brązowych dachówek. zmiana elewacji i od trzeba zmieniać pozwolenie na budowę.

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, teściowie chcą przepisać na nas ziemię rolną ale notariusz u którego byli zaśpiewał 2.000 zł za przepisanie. czy nie znacie jakiegoś normalnego notariusza. ja rozumię 2000 za kupno mieszkania ale za ziemię rolną bez prawa zabudowy to chyba przesada.

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...