Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

SylwekW, jeżeli masz ochotę, możesz wpaść do nas na oględziny pokoju z lukarną (i nie tylko). Mamy taki jeden o pow. ok. 16m2 z trójkątną lukarną.

 

Maria

 

No, ja bym nie zignorował 'takiego' zaproszenia!

 

Witam wszystkich po długiej nieobecności!

Troszkę działałem na działce.

Jestem po przerzuceniu 144 ton ziemi (taczką)!

Jeżeli ktoś potrzebuje ziemi niezbyt dobrej jakości np. do podniesienia działki za normalne pieniądze mam namiar na gościa który wywozi z wykopów pod metro!

Raczej jest to piach wymieszany z glinką i domieszką iłu, ale do podniesienia jest w sam raz!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja robię na zewnątrz. Mam wkopane dwa kręgi tam będzie baniak na wodę i pompa w głębi. Muszę tylko odpowiednio zaizolowąć kręgi. Macie moż enamiary na jakąś hurtownię lub tani sklep hydrauliczny

 

 

kupowałem na 3 Maja... ceny mieli rozsądne, dostałem dodatkowo 7 albo 8% rabatu...

 

wielkie dzięki za namiary na Twoją ekipę... zaczynają dzisiaj u mnie elewację...

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na zewnątrz. Mam wkopane dwa kręgi tam będzie baniak na wodę i pompa w głębi. Muszę tylko odpowiednio zaizolowąć kręgi. Macie moż enamiary na jakąś hurtownię lub tani sklep hydrauliczny

 

 

bardzo dobry pomysł, u mnie podobnie - utopiłem pompę, ale baniak mam jednak w kotłowni, odchodzi wtedy problem dokładnego ocieplania studzienki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwekW, zaproszenie aktualne...

 

Mik99: My kupowaliśmy klinkier w firmie DachMur w Jabłonnie (jak zresztą większość materiałów na nasz domek..).

 

Olena, my hydrofor mamy w garażu: pod wjazdem mamy wykopany taki dół (nie wiem, jak to inaczej nazwać), gdzie jest hydrofor i zbiornik na olej opałowy.

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielką ulgą, że to już :D :D :p , ale mocno przerażony ile jeszcze przed nami :o :o :o chciałbym pochwalić się przed Grupą, że MAM JUŻ ZA SOBĄ PRZEPROWADZKĘ do naszego DOMKU, czego wszystkim budującym gorąco życzę...

 

 

pozdrowienia dla Całej Grupy i podziękowania za rady, które wiele razy bardzo nam pomogły przy pokonywaniu bieżących trudności...

 

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje w.rob!!! :lol:

 

Bardzo dziekuję za kwadracik na mapce:))

 

Olena widziałam Twoje wykopki. Gratuluję:) Teraz już z górki. Chyba najtrudniej jest podjąć decyzję kiedy rozpocząć budowę. My właśnie jesteśmy na tym etapie. :roll:

 

Będę obserwować postępy.

 

Mam prośbę do wszystkich "doświadczonych". Gdybyście mogli na konto prywatne przysłać mi kontakty do ludzi którym zaufaliście i którzy Was nie zawiedli. Wiecie np. architekt do adaptacji, kierownik budowy itd...

Z góry dziękuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w.rob gratulacje! :) moze i ja za rok tak napisze... ;)

 

Nusia a mnie tam nie widzialas? :oops: Bywam prawie codziennie jak na razie... rozbijam sie takim czarnym "opelokadettem" (w papirach toto pontiac sie zwie...) z napisem Optima z tylu i naklejona flaga nurkowa ;) Taka mala, grubiutka okularnica :) Sasiadow mamy naprawde fajnych i juz sobie mozesz robic miejsce na telefony do hydraulika, parkieciarza i kafelkarza - jedna z sasiadek wychwala ich pod niebiosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...