Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Kochani , od kilku dni weruję Forum Muratora , ale dopiero dzisiaj i to przez przypadek zobaczyłam ,że budujący w Chotomowie nają swój Klub :D . Bardzo się ucieszyłam , bo w grupie łatwiej i raźniej. Działeczkę kupiłam we wrześniu. Niestety w tej okolicy nie ma jeszcze planu.Kiedy nauczę się zamieszczać zdjęcia zrobię to z pewnością. Zobaczycie jaka jest piękna. Ale śpieszę poinformować ,że koło mnie jest jeszcze ok 10 działek do sprzedania. Będzie to takie maleńkie osiedle 16 domków na polance otoczonej z 3 stron lasem. Od dłuższego czasu szukałam działki w okolicach Warszawy i widziałam ich ok 20, ale gdy tę zobaczyłam to wiedziałam ,że musi być moja , chociaż kosztowała więcej niż sobie założyłam ,że mogę wydać. Wszystko można obejrzeć na stronie Chotomowa http://www.chotomow.pl , tam otworzyć zakładkę sprzedaż gruntów , a potem Viper Nieruchomości i nawet mapka jest tego miejsca. Moja jest 733/14. Niestety , nie umiem powiedzieć jaka to ulica, ponieważ nazwa jej jest dopiero w sferze projektów. Ma się nazywać Podleśna - ale o tym pewnie zdecydują w UG. Niedaleko jest ulica o urokliwej nazwie Szumiący Las. Projekt domku też już wybrałam i technologię:bloczki silikatowe z ociepleniem wełną minerlaną (drogo), albo styropianem (taniej ale gorzej).

 

Jeszcze słowo do "Miki99" to dzięki Tobie znalazłam Grupę Chotomowską ponieważ zaczytywałam się w dzienniku "Agnesk" i przeszłam do komentarzy. Dziękuję.

Pozdrawiam Chotomów Grupę . Przyjmijcie mnie proszę w Wasze szeregi chociaż jeszcze nie zaczęłam budować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Obecny stan licytacji:

(09.12.2004 godz. 14:00)

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 75

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 30

14. Świeca - rzeźba od Mari - 25

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 0

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 5

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

 

 

W sumie:

- 1560 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3085

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Wkrótce Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka pytaj śmiało! Skąd pochodzisz? Ja też jestem tu nowy, jeszcze nikogo nie znam osobiście, tylko mika po głosie :) .

---

Rozglądam się za elektrykiem, który podłączy mi prąd na działkę. W zakładzie energetycznym jest podobno lista współpracującyh z nimi elektryków. Jeśli sprawdziliście już któregoś z nich i jesteście zadowoleni to poproszę o namiary lub odradzenie, jeżeli na kimś się zawiedliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena ! Jaki bedziesz miała piękny domek!!!

Ja wybrałam dla siebie domek Poemat3 z pracowni MTM Styl Białystok. Podobno ma być ekonomiczny w budowie i w utrzymaniu, a mnie o to chodziło. Dla chętnych podaje adres internetowy , bo oczywiście nie umiem jeszcze wkleić zdjęcia. Ale obiecuję wszystkiego się nauczyć.

http://www.mtmstyl.pl/projekt.asp?id=128

Co myślicie o tym projekcie? A moze ktoś właśnie taki buduje? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani powoli uzupełniam braki i czytam od początku posty Grupy Chotomowskiej. Zaczynam się orientować , kto jest na jakim etapie budowania i jakie kłopoty musiał pokonać. .....no cóż wszystko jeszcze przede mną.

Ale obecny post piszę , ponieważ trochę wstrząsnęły mnie dwa artykuły opublikowane przez Surię na Forum http://www.chotomów.pl Artkuły te demaskują niegospodarność władz gminy i nie tylko niegospodarność. Proszę zapoznajcie się z nimi. Jeden z nich jest w kategorii Komunikacja:Artykuł bardrzo ciekawy , a drugi w kategorii Bez cenzury: Dotyczy samorządu po 15 latach. Zdaje się ,że niestety jest to wszystko prawda o czym jest tam napisane. Proszę zajmijcie swoje stanowiska wypowiadając się jako społeczeństwo, którego sprawy te dotyczą. Uważam ,że im będzie głośniej o braku gospodarności w gminie , o "koleżeństwie " w Radzie Gminy, o braku stosownych decyzji wójta , tym lepiej dla społeczeństwa, dla Was, dla nas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky w sprawie elektyka, zdecydowałem się na pana Zieniewicza, rozmawiałemz nim i był u mnie na działce, sprawił pozytywne wrażenie człowieka spokojnego i kompetentnego, poza tym rekomenduje go mój kierownik Budowy.

namiary: 784 71 34; 600 337 938; Ul. Parkowa 35 w Legionowie.

Renatka będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor2 - dopiero teraz, bo trochę mnie nie bylo. Dzięki za propozycję, ale za dużo syszalem o klopotach Faelbetu z wymiarami i czystością skladu (patyki, kamienie wewnatrz bloczków). W Y doplacę za marketing (kiepski zresztą :-?) ale także za lepszą jakość. Zresztą - pogadaj z Marią (UKF) - praktycy wiedzą lepiej :)

Ale chętnie bedę się umawial na inne rzeczy, np Terivę - tylko jeszcze czekam na ostateczny projekt.

Renatka spokojnie, pewnie, że parę rzeczy możnaby w tej gminie zrobić lepiej - jak sie już osiedlimy, będziemy dzialać. A te artykuly - nie ma o czym mówić :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario rzeczywiście z tego linku w moim poście nie otwiera się strona Chotomowa, ale jeżeli własnoręcznie wpiszesz ten adres: http://www.chotomów.pl to normalnie sie otwiera.

Miki jestem optymistką , dlatego w avatarku mam symbol Dambo-latającego słonia - kto zna bajeczję ten wie co symbolizuje (oj i Ty za niedługo zaczniesz czytać bajeczki), ale ja czekam na Plan Zagospodarowania, a oni tam w gminie mają w nosie potrzeby drugiego człowieka. Sam wójt raczył mnie poinformować ,że na tę cześć gminy plan będzie wyłożony na przełomie listopada i grudnia...i co ! ?

...i dokładnie nic - ale brzmiało świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, artykuły przeczytałam i powtórzę za Maćkiem: "spokojnie"....

Mieszkam w Jabłonnie od 3 lat i nasłuchałam się już sporo...o obecnym wójcie i jego "polityce prorodzinnej" w najbliższym otoczeniu również...

Słyszałam m.in. fajny tekst od jednego z lokalnych przedsiębiorców "co tu wymagać, jak pan wójt nigdy w ręku nie miał nawet 5 tys. zł" (wójt był pracownikiem naukowym) - to było a propos inwestycji....

Wkurza mnie to, jak jest, ale tyle teraz "ważniejszych" spraw na głowie...

 

W ostatnich wyborach na wójta brał udział nasz sąsiad, ale cóż..nie miał chłopak przebicia...

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem wniosek o pozwolenie na budowę!

 

Kolejny raz stwierdzam, że obsługa w Urzędzie Gminy w Serocku jest naprawdę bardzo miła. Jak dotąd wszystko załatwiam tam bezproblemowo, szybko i przyjemnie, wszyscy chętnie służą pomocą. Aż jestem zaskoczony, że jest tak jak powinno być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O elektryku:

Moze tani to on nie jest ale przynajmniej odpada ci zalatwianie wszystkiego z ZE ;)

 

Drogi to on chyba też nie jest. Wyliczył mi 1450zł za materiał + 500zł za wykonanie, czyli 1950zł w porównaniu do 3700zł (!!!) za całość, które krzyknął mi inny polecony elektryk z Zakładu Enegetycznego. Ale różnica, pewnie tak jest ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...