Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

gregor2, jak rozumiem, projekt masz jeszcze przed adaptacją, skoro swobodnie zmieniasz materiał na ściany? I jeszcze jedno - pilnuj, żeby ci dobrze w dwuwarstwowej wyliczono punkt rosy.

 

Pozdrawiam, Maciek

 

sam w projekcie wpisałem w opisie "albo jednowarstwowa gr. 42 albo dwuwarstwowa 24 + 12 styro". dach koloru zielonego, czerwonego, brązowego albo granatowego :-) często urzywałem albo, lub. zabezpieczałem sie na przyszłość jakby ktoś sie czepiał.

 

jak będziesz chciał stropowy do dam ci namiary na cenę 3,4 brutto. no chyba ze taniej znalazłeś.

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, a czy już wybrałeś dostawcę materiału? Jeśli chcesz, to mogę Ci polecić fajną hurtownię. My wynegocjowalismy dobre ceny, korzystne terminy płatności. Dowozili szybko nawet niewielkie ilości materiału, zabierali co zostało. No i robili rzetelne wyceny, np. przy dachu wyliczali nie tylko podstawową dachówkę (podobno niektórzy tak robią) ale również dachówki "brzegowe" (kurczę, nie wiem jak to się fachowo nazywa), gąsiory itp.

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, a czy już wybrałeś dostawcę materiału? Jeśli chcesz, to mogę Ci polecić fajną hurtownię. My wynegocjowalismy dobre ceny, korzystne terminy płatności. Dowozili szybko nawet niewielkie ilości materiału, zabierali co zostało. No i robili rzetelne wyceny, np. przy dachu wyliczali nie tylko podstawową dachówkę (podobno niektórzy tak robią) ale również dachówki "brzegowe" (kurczę, nie wiem jak to się fachowo nazywa), gąsiory itp.

Maria

 

Czy ja też mogę prosić? :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Grupowicze!!!

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.

Maria i Maciej

 

http://www.wigilia.pl/cards/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim, aby światło Gwiazdy Betlejemskiej opromieniało Wasze drogi do własnego miejsca na ziemi. Aby Miłość , która schodzi z nieba w ten dzień zamieszkała w Waszych domach tych budowanych i tych wybudowanych. I jeszcze niesłabnącej Nadziei , Szczęścia i Radości.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor2 & Ślimak Maciek

 

Czytam, że rozglądacie się za materiałem na strop.

W tym roku w czerwcu kupowałem pustaki i belki stropowe (Teriva I Bis) w Zagościńcu koło Wołomina.

Sprawdzałem ofertę wszystkich producentów w okolicy Legionowa i twierdzę, że rzeczonym Zagościńcu było najtaniej - no i VAT :wink:

Telefonu nie pamiętam ale można ustalić przez biuro numerów

Zagościniec; ul. Tramwajowa 13a ( swoją drogą skąd taka nazwa ulicy na wsi?!?)

Miłych negocjacji Panowie

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupowaliśmy klej Uzin MK 92S w firmie Kago, na Modlińskiej przy Forcie Piontek (jadąc od W-wy taki niski pawilon po prawej, tuż przed Fortem).

 

Firma ta miała najniższe ceny spośród tych, których "obdzwoniliśmy". Kago mieści się też na Bartyckiej, ale nie pamiętam numeru.

 

Mąż wytargował jakiś rabat (zakup na 110 m2), tylko niestety nie można płacić kartą...

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...