Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

To się doczekałam ! Został właśnie wyłożony projekt Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla części Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej. Ma się odbyć publiczna debata nad tym projektem 7.01.2005 o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu na Strażackiej 8. Piszę o tym , bo pomyślałam sobie,że może ktoś chciałby zobaczyć np. projekty nowych dróg , albo projekt kanalizacji , albo zabrać słuszny głos w sprawie. Pewnie przeznaczenie terenów dla szanownych budujących jest już sprawą drugorzędną (ale macie fajnie!) , ale może interesuje Was sąsiedztwo?

Projekt Uchwały i Plan można zobaczyć na stronie http://www.jablonna.pl lub na stronie http://www.chotomow.pl

Ja pewnie się wybiorę na to spotkanie w piątek, bo akurat przyjeżdżam do Warszawy.

Pozdrawiam Grupowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam właśnie wykonawcy stanu surowego. Mam 1 ekipę, która mi odpowiada, ale mogą zacząć dopiero 1 sierpnia, tak przynajmniej deklarują. Nie myślicie, że to trochę za późno, potem jeszcze dekarz, jakiś poślizg i można nie zdążyc przed zimą, co wtedy?

 

Wszelkie namiary na solidne ekipy mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz !To i tak niezle ,myslalam,ze ok 2 miesiecy ! Bardzo dobrze,ze nic nie posmarowales ! Bede uparta i ja tez nic nie dam !!!! :D

 

 

Powoli, powoli

 

Na wydanie samego pozwolenia czekałem ok 2 tyg ale na czynności które doprowadziły do złożenia dokumentacji - 20 tyg.

 

Bez aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego to podobno iście sprinterskie tempo. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mam taki metlik w glowie bo nie wiem czy kupic z mediami czy bez? bez taniej , ale co pozniej z przylaczami ! (...) PORADZ MI COS !

Witaj aha26!

Żeby się nie powtarzać podaję tylko link: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=38948&highlight=

Może sie jeszcze ten wątek rozwinie, ale duży plus dla działki z mediami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MOJ BOZE ! 20 tygodni! TO moze ja juz przestane pytac zeby sie juz na starcie nie zniechecic : :cry:

 

Spokojnie :D

 

Jak już znajdziesz interesującą działeczkę to przed kupnem odwiedz Referat Ładu Przestrzennego w Urzędzie gminy na terenie której ona leży i spytaj się o PLAN. Jeśli jest to super jeśli nie to musisz uzbroić sięw cierpliwość. Prawie wszystko da się załatwić i to bez łapówek oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...