Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

OK, na życzenie dopisuję nowych Członków do listy, choć to przecież nie warunkuje przynależności do Grupy: wystarczy sama chęć :D

Obecnie lista Członków w kolejności przyłączania się do Grupy (z „OJCEM GRUPY”, "Alibabą", czy jak tam jeszcze Go zwać, na czele), wygląda tak:

1. mik99

2. peterka

3. rogi

4. gg

5. am

6. grzegorzleg

7. alice

8. trol

9. UKF

10. addam2 = jackus

11. Rethman

12. Nusia

13. Ariakan

14. jacek lelo

15. -kriss-

16. w.rob

17. marf

18. Mic

19. Aneta Swiercz-Gradkowska

20. Ckwadrat

21. pawel i renia

22. Japan

23. SylwekW

24. Marpanek

25. A'n'M

26. Rocky

27. Michkas

28. Ślimak Maciek

29. Olena

30. Kardek

31. elza23

32. *Piotrek*

33. Fugas

34. GrzeP

35. Katarzynka

36. gregor2

37. maxymov

38. Renatka

39. aha26

40. ania k

41. WIEWIÓRA

 

Mam nadzieję, że wielu z wyżej wymienionych spotkam 5 marca :D Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

maxymov cieszę się że nia ja jedna "ze Skierd" a tak przy okazji , co sądzisz o tej wieży przekażnikowej telefonii komórkowej ?

:evil:

Jak ja to zobaczyłam to mało trupem nie padłam ;szczeże mówiąc swoich " włości " dawno nie oglądałam co by się nie rozdrażniać ,że jeszcze tam mój dom nie stoi.

A może ktoś z klubowiczów wypowie się na ten temat tzn. Co sądzi o takich" wieżyczkach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewóro szanowna należy się tylko cieszyć, bo w okolicy nie znajdziesz lepszego piorunochronu. Drugą korzystną sprawą jest ( jeśli to jest przekaźnik GSM) dobry zasięg :D . Jeśli niestety Masz działkę w bezpośrednim sąsiedztwie to codzienny widok na wieżę nie należy do najładniejszych.

 

Swoją drogą, dlaczego jeszcze się nie Budujesz? W której części Skierd masz działeczkę? Jeśli to sprawa administracyjna to może da się troszkę przyśpieszyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam Nowych Grupowiczów!!! :lol: :p :lol: :p :lol:

i jednocześnie zapraszam na spotkanie wszystkich forumowiczów na Kamionku.

 

...do zobaczenia 8)

 

Hej Mik99

 

Dzięki za zaproszenie ale nie po to się z tamtąd wyrwałem, żeby teraz tam wracać 8) . Myślisz, że Murator wykończył tę piwnicę??? :lol: :lol: :lol:

 

Jednocześnie mam do Ciebie dwie sprawy: czy kwestia cegły jest aktualna??

 

... czy jest możliwość uzyskania od Ciebie zwymiarowania części (domu) kuchnio-jadalno-salonowej??? Bardzo pasuje mi takie rozwiązanie.

 

Najlepiej podaj mi tel. na priv-a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Żeby to tylko chodziło o widok tego chol...stwa , to ustrojstwo stoi na przeciw drogi dojazdowej do mnie .Sam widok nie przeszkadza mi - człowiek takie zwierze ,że się do wszystkiego przyzwyczai ale jakie "to" jest szkodliwe !!!

Mój domek jeszcze nie stoi bo ... oj temat rzeka były kłopoty ale się skończyły i jak się nowe nie zaczną to ja zacznę !! w tym roku (budowę) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Szukam działki w Chotomowie lub Dąbrowie Chotomowskiej.

 

Wymagania:

- powierzchnia około 1000 m2

- najlepiej zadrzewiona (lub w okolicy lasu)

- z mediami - mogą być w drodze (im więcej dostępnych mediów tym lepiej :D)

- dobry dojazd

- blisko komunikacja miejska

 

Wiem, że to wysokie wymagania, ale może ktoś z Was wie cos na temat takiej działki na sprzedaż i może mi pomóc.

 

Bardzo liczę na Waszą pomoc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...