Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Renatka - skoro już wzięłaś się za organizację spotkania grupy (skutecznie poprowadzone głosowanie), to prosimy dalej :wink: Ja w każdym razie - tym razem w pełnym, potrójnym składzie - piszę się na pewno. Mogę nawet wystartować w jakimś konkursie, o ile tylko będę miał takie wsparcie, jak w muratorowej piwnicy :D

A na priv wysłałem ci namiary, o których rozmawialiśmy.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Maciek Ślimak Dziękuję za namiary.

Z tą organizacją klubowego spotkania , którą miałabym się zająć, jest pewien problem : znaczna odległość od Chotomowa , no i pusta działka jak i wszystkie wokół.

Jeśli szanownym klubowiczom brak wody ( i dachu nad głową w przypadku deszczu) nie będzie przeszkadzał , to i tak prosić będę musiała o pomoc organizacyją ,że względu na tę pierwszą trudność.

Gdyby jednak trud organizacyjny przejął ktoś na miejscu , komu byłoby łatwiej np. załatwić grilla , czy uzbierać drewno na ognisko , to ja oferuje ze swej strony pomoc np. w zakupach. Obiecałam wszak kiełbaski :D

Grilla musiałabym wieźć 250 km ! :-?

A może spotkanie w jakiejś knajpie? Znam fajną na Aninie. Wiem ,że trochę daleko , ale mają dobre jedzonko i ceny średnie. Knajpa nazywa się "Do syta".

Wypowiedzcie się proszę , przecież macie już pewne doswiadczenia w takich spotkaniach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, Maćku, cóż za nieuważne czytanie....

Przecież to ja zaczęłam temat spotkania Grupowego!!! I "oficjalnie" informuję, że podejmę się jego organizacji :D :D (pewnie u siebie na działce, bo to i zaplecze jakieś jest i dziaciaczki mają luzik). Tylko naprawdę musi zrobić się ciepło!

Tak więc Renatko nie martw się organizacją, ale kiełbaskę szykuj :D :D

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka, zaczęłaś temat, to się nie wykręcaj! :D :D :D

Pewnie, że pomożemy - i spotkanie powinno być jednak w obszarze działania grupy: na czyichś "hektarach" lub lokalnym przybytku gastronomicznym, byle godnym. Ze względu na liczne w grupie osoby mocno nieletnie opowiadałbym się jednak za jakąś przestrzenią trawiastą - gdy tylko pogoda na to pozwoli.

 

Pozdrowienia dla wszystkich - Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmhmmhmmhmmhmmhmhmmhmhmm

Whhhhbbbbbmmmmmmhmmhmmmmmmm

Thmmmmwmmmmwmmmmggmmmhmmm

A kysz!!!

A kysz!!!

A kysz!!!

 

Po wymruczeniu powyższego (z solidnie wykrzyczanym finałem, rzecz jasna) przez 43 osoby jednocześnie (byle nie w czwartek pomiędzy 13 a 13.30), zima powinna zwinąć się w ciągu kwadransa.

Tak mówią.

Ale czy mają rację?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmhmmhmmhmmhmmhmhmmhmhmm

Whhhhbbbbbmmmmmmhmmhmmmmmmm

Thmmmmwmmmmwmmmmggmmmhmmm

A kysz!!!

A kysz!!!

A kysz!!!

 

Po wymruczeniu powyższego (z solidnie wykrzyczanym finałem, rzecz jasna) przez 43 osoby jednocześnie (byle nie w czwartek pomiędzy 13 a 13.30), zima powinna zwinąć się w ciągu kwadransa.

Tak mówią.

Ale czy mają rację?..

ok.sprawdze to! Od dzisiaj zaczynam wymrukiwac powyzszy tekst. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF-Maria , ale się cieszę :D Kiełbaski bedą , ale jeszcze nie w tej chwili , bo ze swieżości same mogłyby przyjść do czasu spotkania :D :wink: :wink: :wink:

 

Maciek Ślimak Maria chyba Cię przekonała , że będzie wspaniałą organizatorką o wiele lepszą ode mnie. A zimę przępędzaj , przepędzaj , przyłączę się i ja i wspólnie z aha 26 sopranem zaśpiewamy :wink: kysz , kysz po partii murmuranda-mruczanda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć klubowicze :D .

UKF jak najbardziej pomogę ,jeszcze się nie rozliczałam więc będzie okazja zrobić dobry uczynek .Moi drodzy chcę was ostrzec przed grypą !!!

Ja mam od kilku dni w domu szpital , wszyscy chorzy ,ciężko przechodzą to chorubsko :evil: . wsród znajomych to samo , uważajcie na wirusa.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...