Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jakie ładne jajeczka !!!

Ten czas tak szybko leci, że już lada dzień Wielkanoc. Niech i tu na forum zagości jak najdłuzej ta świąteczna astmosfera :) .

 

A tak bardziej przyziemnie to właśnie przymierzam się do zakupu siatki i słupków na ogrodzenie, służę namiarami. No i zaczynam jeździć po hurtowniach, żeby zorientować się w rodzajach i cenach materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności!

Pomysł ze spotkaniem grupowym- świetny :p

 

Jak patrzę co za oknem się dzieje, to zaczynam wierzyć w rychły zimy koniec i nasze spotkanie. Czy padł gdzieś po drodze termin?

 

a wszystkim życzę:http://www.skoda-auto.pl/salon/nowa_octavia/photo_combi/images/b/d_7b.jpg takiego autka na działkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwekW jest bardzo sympatycznym ludzikiem i nie ma sie go co wstydzic ;)

Bylam w sobote na milym spotkaniu w Chotomowie i wiecie czego sie dowiedzialam? Ze od 1 kwietnia Translud przedluza trase :) Bedzie jezdzil ul. Ojca Kordeckiego chyba do Wieliszewa? Bardzo mnie to cieszy, perspektywa 2 kilometrowych spacerkow do autobusu troszke mnie prawde mowiac przerazala... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny!

Pękających pąków, krokusów i przebiśniegów,

Topniejących śniegów,

Ziemi, która zaczyna pachnieć,

Słońca, które nie tylko świeci,

Ale wreszcie grzeje.

Wiosny w przyrodzie i życiu rodzinnym

W pracy, w domu, na koncie bankowym ...

 

Radosnych i pełnych nadziei świąt Wielkiej Nocy

Życzy - Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze mam problem... Zaraz sobie poszukam watkow na forum, moze cos znajde, moze nie... ale prosze, powiedzcie mi jak to u Was wyglada. Czy pod kominy mieliscie wylewane szersze lawy i murowane szersze fundamenty? Ja mam wszedzie rowniotko 50 cm szerokosi a wlasnie sie dopatrzylam w projekcie (co za refleks... :( ), ze pod kominami powinno byc szerzej. I nie wiem co mam robic, juz mi urosla kula waty w gardle :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 - Ty to jesteś odważny (albo ryzykant) - byliśmy na przejażdżce w Święta i zajechaliśmy rzucić okiem na Twoją budowę. Kurcze dachówki sobie leżą, różne inne rzeczy też. Czy to wszystko pod prądem czy jak, że nikt Ci tego nie kradnie?

 

Ja mam ogrodzoną działkę i się martwię o drobiazgi a u Ciebie ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...