Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich entuzjastów mieszkania w Chotomowie i okolicach. Właśnie planujemy z całą moja rodzinką (z moją piękniejszą połową i córeczką) osiąść na stałe w tej pięknej miejscowości. Oczywiście żeby zamieszkać musimy najpierw coś wybudować. Działkę już mamy (na ul. Tęczowej) projekt właściwie też Apolonia(z biura projektowego Archipelag), należy go tylko zaadoptować – czekam na warunki zabudowy z gminy i jak dobrze pójdzie w czerwcu chcielibyśmy rozpocząć inwestycję. Jestem zachwycony waszym forum. Tyle dobrych rad i zainteresowania sprawami innych – jesteście świetnie zorganizowani tylko tak trzymać. Podzielam opinię, że wspólne budowanie jest o wiele łatwiejsze. Ja powiem szczerze zacząłem się tym interesować od niedawna, ale szybko się uczę. Nie ukrywam, że jestem zainteresowany waszymi doświadczeniami i jeżeli zostanę przyjęty do forum bardzo chętnie skorzystałbym z waszych kontaktów. Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkę już mamy (na ul. Tęczowej) projekt właściwie też Apolonia(z biura projektowego Archipelag), należy go tylko zaadoptowac

 

projekt zaadoptowac? a może architekta zaadoptowac? 8)

 

 

szkoda że z tym spotem chcecie czekać tak długo, zdaje się ze ten weekend zapowiada się pogodowo można by zrobić u kogoś na działce taki mini spocik z grillem (ale nie u mnie - bo nie mam jeszcze aktu not. :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko - chyba bardzo dobrze mruczałaś bo już zacząłem ... jutro zalewamy ławy.

 

Tempo prac jakie mi majster zaproponawał powaliło mnie z nóg.

 

Od rozpoczęcia wykopu do zalewania ław - niecałe dwa dni ...

Murowanie ścian fundamentowych (3-warstowe) - dwa dni .....

Murawanie parteru - 5 dni .....

 

Oczywiście dojdą w międzyczasie przerwy technologiczne ale też skrócone do niezbędnego minimum. Jak będą cały dom w takim tempie i na dodatek dobrze budowali to naprawdę może nam się udać wprowadzić w tym roku.

 

Jestem w szoku ... pozytywnym :-)

 

Nie zdążyłem nadgonić zaległości w forumowym Dzienniku Budowy a teraz to nie będę mógł nadążyć z bieżącymi postępami - ale wszystko uwieczniam na kamerze więc będzie można odtworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...