Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do: Living 110 v1 drewniany


olli03

Recommended Posts

Witam,

 

właśnie z Małżonką przymierzamy się powoli do Living 110, ale VER 2. Oczywiście zmian będzie kilka, ale to wszystko musi poczekać. Dopiero wczoraj podjęliśmy decyzję o budowie domku zamiast kupna mieszkania w centrum KRKa. Dzisiaj mieliśmy pierwsze spotkanie z przedstawicielem Danwooda i jesteśmy pozytywnie nastawieni na dalszą współpracę.

Z przyjemnością będziemy śledzić ten dziennik i kibicować Wam w budowie

 

Czy można wiedzieć, w których okolicach się budujecie ??

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej,

 

Witam sąsiadów z Wysoczyzny. Kiedyś też zastanawiliśmy sie nad Łęczem - malownicze miejsce z fajnym widokiem na zalew, ale wygrała jednak Dąbrowa :D Ciekawy jest wasz projekt - szybko można zamieszkać i atrakcyjny cenowo. Mam pytanie czy danwood zrobi też prace wykończeniowe na miejscu? Czy na domy drewniane mozna brać kredyt - bo niektore banki są restrykcyjne?

 

pozdrawiam i powodzenia w budowaniu!

 

PS.

Na PW wysłalem wam dwa namiary na firmy od fundamentów z okolic Elbląga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy danwood zrobi też prace wykończeniowe na miejscu? Czy na domy drewniane mozna brać kredyt - bo niektore banki są restrykcyjne?

 

mają w ofercie prace wykończeniowe- mozna brać wersję pod klucz. ale my zdecydowalismy się na to co nazywają stanem deweloperskim- czyli sami malujemy ściany, kładziemy płytki, schody, wstawiamy drzwi wewnętrzne.

 

a co do kredytu, to okaże się za około miesiąc- bo wtedy będę składała wnioski do róznych banków.

 

za namiary do firm serdeczne dzięki- po wolnym się z nimi skontaktujemy.teraz łapiemy trochę oddechu po walce z papierami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Hej, widzę, że prace posuwaja się błyskawicznie... :-) powiedz, prosze, jakie to uczucie jak widzisz, że twój domek, którego rano jeszcze nie ma - jest tylko płyta oczekujaca na ten domek - a wieczorkiem juz stoi na miejscum, praktycznie w pełnej krasie? Ja na swój domek musiałam czekać i czekać i czekać...... :-( Ale teraz już mieszkamy, chociaż jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia ale nie wróciłabym do bloków już za nic.... :-)

No, być może w najbliższym czasie będę w łęczu u znajomych więc obejrze sobie twój domek z daleka.....Zresztą ja mieszkam ..... rzut beretem od łęcza....tylko lasssss nas dzieli... :-)

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałam się zalogować, żeby napisać swój pierwszy post na forum :)

Od roku czasu nam się taki domek podoba i w tym miesiącu robimy fundamenty i stawiamy livinga 110 "powiększonego" do 124. Przenosimy 110 na rozmiar 124.

Pięknie wyszedł ten Wasz domek.

I dzięki Wam zdecydowałam się na grafitowe orynnowanie do szarego dachu - do tej pory wszyscy, łącznie z małżonkiem namawiali mnie na białe. Widziałam na żywo livinga 110 z czerwonym dachem i białymi rynnami - wyglądał jakby miał za małą kołderkę :) Wasz jest taki jak ma być.

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy wykończeniówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czapki z głów, jak szybko wam poszła budowa. I ten dom co się nagle pojawił w jeden dzień - przydalyby się zdjęcia min sąsiadów :-) Ale i tak chyba wprowadzę sie wcześniej bo w lipcu. Udało sie załatwić internet?

pozdrowienia

oj jeszcze nam zejdzie z tym internetem:) no ale się nam nie pali, bo:

-wykańczamy

- mamy ogród:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki Wam zdecydowałam się na grafitowe orynnowanie do szarego dachu - do tej pory wszyscy, łącznie z małżonkiem namawiali mnie na białe. Widziałam na żywo livinga 110 z czerwonym dachem i białymi rynnami - wyglądał jakby miał za małą kołderkę :) Wasz jest taki jak ma być.

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy wykończeniówce

dzięki, muszę przyznać, ze ładnie ciemne rynny rzeczywiście wyglądaja.

124 metry Livinga to będzie dużo, nas zaskoczyło jak dużo to jest 110 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jeżeli chodzi o metry

Na warunki zabudowy w naszym pięknym mieście czekaliśmy ponad półtora roku; ba czekaliśmy walczyliśmy jak lwy :) nie szczędząc SKO i "biednych" pań w urzędzie. Dlatego też mieliśmy sporo czasu na myślenie, liczenie, planowanie. I jeszcze w sierpniu 2009 roku pojechaliśmy na drugi koniec Polski, do Szczecina żeby obejrzeć Livinga 124, podobno jednego z pierwszych. I jak już tam zajechaliśmy to nie chciało nam się wychodzić. Pasował nam akurat :)

Z tego co doczytałam, to miesiąc czasu Danwood kręcił się Wam po domu. My zaczynamy planować, wstępnie montaż mamy umówiony w połowie sierpnia i zaczynam się zastanawiać czy do Świąt się przeprowadzimy.

A jak Wam idzie? Macie jakiś plan na wykończenie czy po prostu ile się uda zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś plan na wykończenie czy po prostu ile się uda zrobić?

otóż ja połozyłam płytki w kuchni, już w sumie wszystkie, mąż z moim ojcem wycekolowali i pomalowali już niemal wszystkie pokoje:)

parapety czekają na wstawienie.

myślę, ze nasz plan jest taki- robimy szybko i bez ociągania się, bo już chcemy jak najszybciej tak naprawdę tam mieszkać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olli no super Wam to idzie, aż miło się patrzy. Tak oglądałam te zdjęcia położonych płytek i zaczęłam się zastanawiać czy jednak u siebie nie zrobić też dewek=loperskiego zamiast pod klucz....zdolna jesteś kobieto, to Twój pierwszy raz z płytkami, że się tak spytam? :)

też myśleliśmy nad tym projektem ale jakiś taki futurystyczny mi się wydawał ale jak patrze na jego fotki to naprawdę całkiem ładna chatka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olli no super Wam to idzie, aż miło się patrzy. Tak oglądałam te zdjęcia położonych płytek i zaczęłam się zastanawiać czy jednak u siebie nie zrobić też dewek=loperskiego zamiast pod klucz....zdolna jesteś kobieto, to Twój pierwszy raz z płytkami, że się tak spytam? :)

też myśleliśmy nad tym projektem ale jakiś taki futurystyczny mi się wydawał ale jak patrze na jego fotki to naprawdę całkiem ładna chatka :D

 

jest przytulny i piękny:) bo nasz, hi hi. trochę jak stodoła z zewnątrz, przez ten dach taki krótki, ale w środku jest ekstra, a sypialnia u góry to taka jak pół naszego mieszkania kiedyś:)

co do płytek to zupełnie pierwszy raz układałam. dzień wcześniej pooglądałam na youtubie jak to się robi, no i małe płytki miałam, może to łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...