Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emol ja bede niebawem tez taras robic, myslalam o egzotyku ale potem zamarzylam o szarym i ta wersja zostaje, myslalam o modrzewiu i kilku fachmanow mi go odradzalo bo podobno zywica z niego wylazi i bedzie sie kleil i nie wiele mozna z tym fantem zrobic. Ja chyba poloze sosne albo jakies lisciaste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mój taras nie jest szary. Choć po kolejnym juz sezonie drewno pociemniało znaczaco i poszarzało ale nadal ma czerwonawe wybarwienie, jak olej.

Tak wyglądały deski po 1 malowaniu olejem. Olej miałam barwiony, z mieszalnika

DSC03479.JPG

A tak juz na tarasie po 2 malowaniu.

DSC03518.JPG

DSC03508.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta kojarzę że kiedyś cos wklejałaś o szarych dechach, a on jest u nas do kupienia.

W sumie to jakoś strasznie nie zależy na konkretnym kolorze, bo trochę jeszcze drewna dam na elewację i płot też chcę z tego samego zrobić, więc będzie do siebie pasowało

Anika a juz Cię miałam skarcić za brak recenzji, w takim razie też sobie zamówię, na all kupowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kochana

kupilam na stronce,bo nie mial akurat pojedynczych sztuk wystawionych na allegro,a nie chcialo mi sie juz go prosic,zeby wystawial i przedluzac transakcje...

reakcja natychmiastowa,niemal od razu dostalam wiadomosc,ze wie o zamowieniu i w 3 dni mialam talerze w domu

takze facet bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend będzie Pan naprawiał beton, a dzisiaj zabrali mi fronty kuchenne, bo fornir zaczął odchodzić, kontynuacji wzoru przez trzy szuflady nadal nie będzie, bo potrzebny byłby do tego fornir o długości 3.4m :(

 

Czyli demoluję dom zamiast go wykańczać.

 

Idę wałować trawę, może przy okazji trochę schudnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, przyszło mi do głowy żeby zrobić szafki/szuflady dolne w fornirze ale w pionie, wtedy by mnie nie raziły te lustrzane odbicia wzoru.

Na "piętrze" mam co prawda w poziomie, ale może nie będzie się gryzło...

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...