Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

Jakiś imregnat na nim był, ale z niewiadomych powodów się nie sprawdził.

Będzie żywica albo akryl, ale najpierw muszę go wyrównać kolorystycznie, bo jak zamaluję to już nic nie zrobię.

 

jej,jaka lazienka!!!

 

piekny sufit bedzie cudnie,cudnie bedzie!!!!

 

trzymam kciuki za beton,a zywicy nie bedzie na nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

emolku

 

zajrzałam w ramach rewanżu i urzekła mnie Twoja odwaga i nietuzinkowość. brawo. na pewno będzie się wam cudnie mieszkalo. zwłaszcza że idąc w oryginalność nie porzucacie idei użyteczności.

 

kuchnia jest piękna. już na wątku kuchennym się wybijała. ślicznie te drewniane fronty wyszły :)

 

reszty na razie nie skomentuje bo chciałabym na spokojnie przetrawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, powróciłaś, super, dawaj fotki jakieś.

 

Beton to szorowałam szczotą ryżową, sktobakami, szpachelkami, octem, płynami do WC, środkami do czyszczenia posadzek przemysłowych. Generalnie brud się zszorował, częściowo zintegrował z betonem.

Obecnie mam szpetną plamę w łazience w sumie trzy, wygląda jak wżarty tłuszcz. Na szczęście miejsce nadaje się na postawienie tam kosza.

Poczekam na pana z maszyną czyszczącą, póniej będę testowała różniaste impregnaty. Jak coś to jasnoszarą żywicę wyleję, ale ze względu na rysogenność nie ciągnie mnie to tego ostatecznego kroku.

 

Małgosza!! W kuchni mam blat z wysoce przemysłowej półki : OSB :) jednak pomalowane, sama jestem ciekawa jak wyszło, bo pomalowałam i praktycznie z brudnymi łapami od farby na złamanie karku leciałam "na transport". Więc po świętach przekonam się jak wyszło, ale zdaje się, że całkiem całkiem, a z pewnością "tak inaczej". Tyle, że się namachałam jak głupia bo całą powierzchnię 5m kw szpachlowałam, a później szliowałam.

Budzi jednak moje wątpliwości czy przez tą szpachlę farba będzie się trzymała jak należy.

Mi się bardzo podoba faktura wiórów. OSB rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki zrobie moze w weekend - hehe postaram sie - bo tez i troszke sie u mnie pozmienialo... troche doczyscilo, domalowalo... dam znac ;)

 

a wracajac do betonu - to po tym szamponie starbaxa, ktory rozcienczalam niewiele calkiem fajnie mi sie podloga teraz trzyma i plamy juz sie nie robia - wiec polecam bo tanie i szybkie rozwiazanie - kupilam chyba w castoramie za jakies 35zl -

jak napisalas o blacie to prawie sie poplakalam hehehe a szpachli powinno sie trzymac - u mnie wszystko trzyma sie szpachli ;) - a i szukam dalej pomyslow na blat ktory jezeli juz nie ma byc betonowy to niech go chociaz przypomina! (jeden sposob w najblizszych tygodniach przecwicze) - wiec jak juz cos bede miala pewnego to dam znac

aaaa i nie napisalam wczesniej super kuchnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon to do impregnacji jak rozumiem, czy jednak do czyszczenia jak nazwa sugeruje?

 

Ja się poddałam z betonowym blatem, lity lany odpada ze względu na gabaryty. Wylewka będzie za słaba - zdecydowanie.

Ale chyba ciekawy substytut znalazłam. Obecnie w fazie rozeznania.

 

Trzymam kciuki za Twój blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no ja tez sobie to dobrze poprzegladalam i chyba krysztalowy polysk bardzo by mi odpowiadal ;) jak przegladam zdjecia podlog w niemieckich i hiszpanskich realizacjach to ona tam wcale nie piekniejsza jest od mojego bubla - ale to wszystko nabiera efektu gdy ladnie sie blyszczy - wiec stawiam na krysztal!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wróciłam, przeprosiłam się TPS'ą zapłaciłam za kabel majątek, ale jestem, nawet czuję się odnałogowiona (ciekawe jak długo). Dom trochę ogarnięty, choć wciąż ogólny chaos powprowadzkowy. Jak ogarnę wszędobylskie graty to jakieś fotki wrzucę. Pozdrawiam wszystkich zaglądających.

Wnętrza mi się przejadły lekko, teraz ogród i prace ziemne na świeczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...