Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

ikea? ale teraz kupowana? ona jest z materiału? mogę prosić o nazwę? Szukałam w ikea, ale nic fajnego nie znalazłam http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/frown.gif

 

Zdaje sie Ikea Kulla?

 

ps. Co za kuchnia, och ach, no i lazienka :) Widzisz, az mam ochote na ciemniejsze szafki teraz... bedzie bialo-szara lazienka i moj jasny wybrany fornir juz mnie nie grzeje po Twoich zdjeciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Blat jest zrobiony z płyty puertas(albko jakoś tak) kupionej loroy gr 18mm i na to 12mm osb, próbowaliśmy to łączyć na zakładkę żeby było sztywno i równo ale poziomu i tak się nie udało utrzymać, płyty szlifowałam i szapachlowałam żeby łaczeń nie było widać, ale już widać :(. Chciałam zachować strukturę osb, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się wyszło mi na to że czasami dziury są na 0,5cm no i chyba ciężko by to się sprzątało. Całość zaszpachlowałam i pomalowałam olejną.

Z daleka faktycznie wygląda ok, ale z bliska gorzej, kasy dużo nie kosztował ale czasu i owszem. Szpachla jest dość miękka i na krawędziach już mi się trochę wykruszyła. Pewnie niedługo wszystko zeszlifuję i jeszcze raz pomaluję.

 

Fotki jakieś zrobię.

 

 

...a i napisz coś na temat własnoręcznie zrobionego blatu, może zbliżenie jakieś? z daleka fajnie wygląda. Bankructwo już mi w oczy zagląda.. hand made blat "za prawie darmo" byłby bardzo wskazany, choć na jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól śliczne wnętrza a najbardzie podoba mi się kuchnia, zauważyłam że masz skośny okap powiedz jak się sprawdza ? straszą mnie że nie zdaje egzaminu a mnie się wydaje że trzeba tylko wybrać o właściwej mocy.

Napisz proszę jak go oceniasz czy pochłania solidnie zapachy i czy nie jest zbyt głośny a i oczywiście jakiej jest firmy i jjakie ma parametry

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prysznica woda wycieka jak ją odkręcę :)

Z brodzika nie wypływa mimo że mam bardzo subtelny próg.

Natomiast leci po zasłonce, jeśli się nie uważa i wychyli się ona poza brodzik to podłoga jest mokra.

Zatem jeśli ktoś nie umie sobie sam umyć pleców, i w związku z tym prysznic brany jest grupowo :) to zasłonka się nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są niedrogie, też mi się podobają, dają światła jak szalone, ale uprzedzam wciśnij montaż elektrykowi, albo komuś z wykończeniówki, bo mąż całe popołudnie się mordował i klął jak szewc. Koszmarnie kiepski był dostęp do kostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...