Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...

Zagląda tu ktoś jeszcze do mnie. Generalnie nic się nie dzieje, kasy brak. Jaskieś drobne liftingi mebli robię, wczoraj poprawki po hydrauliku np zrobiłam, ale temat kuchni mnie naszedł.

 

Obecnie kuchnia wygląda tak, tylko po prawej stronie jest słupek czarnego agd

DSC_7578.JPG

 

mdło mi z tym drewnem i kusi mnie żeby zmienić fronty na takie

kuch6szar.jpg

 

No i pytanie czy stosować jakieś uchwyty, czy zrobić sztuczny podział w środkowej szufladzie żeby zachować linię, czy tak jest ciekawiej?

 

tego typu uchwyty wyglądają ciekawie ale jakoś zbyt ozdobne mi się do mojej kuchni wydają

472_z_barrique_zoom_05_a.jpg

 

4cc978896cea8Time_01.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra laski, zkładając że zostawiam dąb, będę negocjowała z kuchniarzami o zmianę forniru, bo się miejscami odkleja i słoje nie schodzą się tak jak się umawialiśmy. To czy zostawić złowienia czy na wcisk czy jakieś uchwyty?

Ta środkowa szuflada ma tylko na środku przecięcie tak jak na wizce z szarymi frontami. Zrobić tylko ten faktyczny podział czy zamarkować jeszcze dwa poziome uchwyty?

Inspiracja do zmiany frontów jest ta kuchnia:

CC.jpg

 

Te srebrne fronty to szkło, w realu wygląda obłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Super wnętrza. Gratuluję gustu i przede wszystkim pomysłów. Fajnie wszystko zgrane :)

Z tą kuchnią nie kombinuj tyle. Jest naprawdę super z fornirem dębowym. Może faktycznie przemyśl jeszcxze ten blat granitowy. Myślę, że super podkreśli charakter kuchni.

Szare fronty mi do Twojej kuchni w ogóle nie pasują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się ruch u mnie zrobił, no to to chyba wypada przejść się po domu z aparatem i może coś ładnego nowego się znajdzie. Dzisiaj robiłam szafkę do spiżarki, wczoraj stolik patynowałam na srebrno, no i podłączyłam wreszcie syfon w łazience tak jak należy bo hydraulikowi jakoś nie wyszło, a to wszystko z pomocą mojej mamy, takie typowe babskie robótki :)

Czy taka szuflada ponad metr pełna talerzy otworzy się bez problemów bezuchwytowo?

 

Blat będzie musiał być czarny granitowy, ale nie uśmiecha mi się połysk, choć najbardziej by pasował, a tymi matowionymi to ze sprzątaniem jest ponoć jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Was drogie Panie z piwkiem w ręku w ramach prac budowlanych a'propos rzeczonego blatu.

Od rana szpachlujemy, szlifujemy, wszystko śmierdzi wszystko w pyle, a prace trwają nieprzerwanie od ponad roku nad tymczasowym blatem, który powstał na czas poszukiwań blatu betonowego (w tym temacie się poddałam i zrezygnowałam z beto-blatu)

Jaki będzie efekt dzisiejszej (nie tylko) męczarni ciężko przewidzieć, ale fotki wrzucę.

Byłam w "graniciarni" w tym tygodniu w celu zwiadu jakby można inaczej wykończyć granitowy blat niż w polerze, kilka gatunków wybrałam Pan próbki przygotuje, ale na placu znalazłam jeden slab na który bym miała chyba chętkę. W poniedziałek zadzwonię i poproszę o wycenę na tamten dokładnie.

Generalnie czarne, podejrzewam że złośliwie :), są najdroższe.

Ceny za blat do nas to coś 3.500-5500 + przerobienie szuflady wewn. pod zlewem bo wtedy bym go podwiesiła.

 

Z nowości to kwiaciasto-ciapowato-welurowa kanapka w wieku lat około 40-tu pochodząca z domu szacownych moich teściów została ubrana wczoraj w nocy w wełniane ubranko, dzięki ciężkiej pracy mojej rodzicielki, za co po raz wtóry serdecznie jej dziękuję.

 

Co do wzmacniania szafek pod granit to są różne szkoły.

 

Ze schodami nadal kicha, jakaś dziwna jestem chyba z nikim dogadać się nie mogę. Zostanie chyba opcja drabiny, też może fotkę zrobię bo niezwykle loftowa jest ;)

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...