Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

Witam wszystkich ukrywających się, nowych i starych :)

Koc jest miły, nie strzępi się, fajnie układa, ale grubaśny więc zameczka np nie wszyjesz, chyba że taki przaśny grubaśny kurtkowy kolorowy np ze szwami na zewn.

Tak mi się właśnie wymyśliło..

 

Blat z granitu który mi się podobał 5200, a tu jeszcze tyle grubych spraw do wykończenia, czekam na wycenę za laminat, chyba przeproszę się ze szpachlą, choć dzisiaj to ryczeć mi się chciało jak się zabrałam za odpylanie.

Znacie jakieś skuteczne ściereczki na kurz na sucho, takie naelektryzowane. Póki co tylko wszystko rozmazuję.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przydreptałam tu na wnętrza, bo i u mnie się ten etap zbliża. Przeglądam galerie, trafiam tutaj z uwagi na intrygujący tytuł i co widzę chcesz zmienić kuchnię jak z moich snów? Błagam nie zmieniaj tych dębowych frontów na szare! szare są ładne, ale z tymi, które masz kuchnia prezentuje się wspaniale... jak zobaczyłam pierwszą wizualizację to od razu pomyślałam "o moja kuchnia, którą chcę", no z małą różnicą, u mnie nie będzie czarnych szafek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski potrzebuję porady PILNE!!

ogromnie podobają mi się te barierki

metalowe-schody-antresola.jpg

 

metalowe-schody.jpg

 

barierka.jpg

 

Takie właśnie bym chciała zrobić, jasne jest że nie są najbezpieczniejsze na świecie, ale chyba takie straszne też nie są, myślicie że wystarczą na dzieci?

Trochę mam cykora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję otwartych schodów, luźnych barierek, ale to dlatego, że moja młodsza córcia jak miała 1,5 roku przeleciała przez takie stopnie jak na tym przedostatnim zdjęciu. Na szczęście pod schodami stała nasza duża walizka (byliśmy wtedy u znajomych) i wszystko dobrze się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...