Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdecydowanie numer 2 - ludzkie oko lubi symetrię (jeżeli chodzi o dół barierki), natomiast dla mnie dwa słupki na górze przy numerze 1 wyglądają jak... kraty więzienia :o

 

Edit: A gdyby tak ten jeden słupek na górze przesunąć na środek?

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wizja dwa lepsza ale za to dziecko łatwo łepek wsadzi :( w "kratkach" tudzież "więzieniu" już mu tak łatwo nie pójdzie

 

a teraz się wymądrzę choć nie mam pojęcia o schodach i możliwościach ich konstrukcji ;) nie można byłoby na górze dać poprzeczkę w prawym rogu a drugą centralnie na środku? a na dole jakoś mi jeszcze jednej u góry brak ...ale to może te wizualki nie oddają obrazu rzeczywistego ...

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupek na rogu na górze po pierwsze za oczywisty, po drugie odległości pomiędzu słupkami będą nie równe, po trzecie profile w tym narożniku tak bajerancko zakręcają i ustawienie tan słupka zniweczy ten efekt:

 

schody%2030.03u.jpg

 

Ponadto potwornie mnie kusi aby zlikwidować jedną poziomą poprzeczkę, bo powtórzenie trzech jakoś takie banalne mi się wydaje (adidas, te sprawy :) ), jakoś mi nie leży i nie mogę się przekonać, tylko że wtedy barierka już będzie mocno ażurowa i boję się, z drugiej strony moje dzieciaki bardzo zachowawcze i asekuracyjne są jeśli chodzi o aspekt fizyczny i teoretycznie nie powinno się nic stać.

 

tak by to wyglądało jakoś

schody%2030.03r.jpg

 

Przy okazji pisząc to uświadomiłam sobie, że żaden nigdy porządnie się nie rozciął, nie uszkodził, a nawet siniaki rzadko kiedy widuję.

 

pasie: oczywiście, że ze stali, oczywiście że z malowanej i oczywiście na czarno

 

a oczy wisiały

 

a tu taki mój ideał estetyczny

http://mail.google.com/a/gazeta.pl/?ui=2&ik=6a5b7fef5f&view=att&th=12e764930721033e&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gks5jfl80&zw

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wszystkie głosy, a co sądzicie o tej wersji z tylko dwoma poprzeczkami na całej długości, już wiem co mi się w tych trzech nie podoba są zbyt zdobne, w konwencjię minimalizmu, loftu i surowości takie ozdobniki się nie wpisuja dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co to za drewno? teak?

 

http://www.dlh-poland.com/~/media/images/Website%20specific%20images/Poland/Produkty/ideck.ashx?db=master&bc=ffffff&mw=450

 

No i może ktoś tu wie jak rozpoznać czy modrzew jest krajowy czy syberyjski.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...