Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajne!

 

Podjazd? też mi się podobają te płyty krawężnikowe, ale ponoć to nie jest wcale tanie. Wiem,czego u nas nie ma być - polbruku. Wymyliliśmy coś takiego:

 

IMGP3316.JPG

 

Podpatrzone we Francji, tam pewnie rozwiązanie systemowe, u nas (jeśli próby się powiodą) - beton a n nim grubszy żwir, jeszcze grubszym będą wysypane opaski wokół domu, pomiędzy nimi plyty chodnikowe, tam gdzie ścieżki.

 

gdyby te obrzeża były tańsze, wolałbym coś takiego - pewniejsze. Tylko że my mamy strasznie długi podjazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa plyty z posypka, ale u nas plyty maja max 4 cm i nie nadaja sie na podjazdy mozna je polaczyc z kostka z posypka np ja mam plyty pastella i kostke pastella

 

ja bym sie troche bala, ze ten beton bedzie pekac, trzeba pamietac o dylatacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak na którym deptaku? Czy Ty mówisz o terraway, chętnie obejrzę. Mazo a obrzeża wychodzą 50zł za metr

 

EDIT

 

znalazłam ścieżki rowerowe na Rodziewiczówny

http://terraway.pl/images/kolobrzeg.jpg

 

Mazo zastanów się co zrobisz z plamami od oleju na takiej nawierzchni/powierzchni, w kostce (obrzeżach :) ) można zawsze pojedyncze elementy wymienić i po kłopocie.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię drewniane ogrodzenia w nowoczsnym wydaniu. Ale trzeba pamiętać, ze w naszym klimacie trzeba dbać o takie ogrodzenie, zeby ładnie wygladało. Obawiam się, ze co 2 lata malowanie. Dlatego połączenie go z metalem i betonem zmniejsza jego powierzchnie.

 

emól co do Twojej prośby to jak będę na drugim kompie bo teraz nie mam dostepu do swoich plików. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam najbardziej czarny z czarnych jaki jest, i najbardziej gładki (najmniej ciapkowany) jaki jest nazywa się on absolute black albo black stone (nie wiem czemu kamieniarze mają dwie nazwy, bo jak dla mnie niczym się nie różnią)

wygląda tak:

http://www.imperial.poznan.pl/images/Granity/AbsolutBlack.jpg

Gotowym blatem będę mogła się pochwalić dopiero latem ;)

 

 

jaką masz cene za mkw ?

 

u mnie znalazłam za 640 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klinkier super! To irga na nim? Spora.

Tulipanki mam takie same tzn. powinnam mieć bo to będą 1 kwiatki, sadziłam jesienią.

A co do nieznajomego to u mnie pojawiło się takie samo ale w blado rózowym kolorze i tez nie wiem co to. Jak wybrakowany hiacynt to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...