Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiecie co to za przycisk?

 

 

http://3.bp.blogspot.com/_MofFES_xX0c/TQUMo2rsKvI/AAAAAAAAAiI/zfFStpE6kM4/s1600/Sciana%2Bzabudowa_2997.jpg

 

A może ktoś mi zdradzi koszty ściany w fornirze(coś jak u Efilo np), tylko jak jest z wymiarami, bo przecież fornir do jakiejś tam długości tylko występuje, czy to się z modyfikowanych robi?

 

a to przypadkiem nie viega???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie u siebie nie było to napiszę co nowego.

Nieplanowana podbitka zrobiona Panowie uwinęli się w 2,5 dnia, fajna wyszła, tak fajna, że przestałam kombinować i w tym samym kolorze zrobię taras, wróć nie zrobię tylko Panowie podbitkarze zrobią, tak sobie z nimi poflirtowałam ;) że super cenę wytargowałam, tylko muszę dechy pomalować sama i darń ściągnąć.

Malowanie idzie słabo, bo od spodu raz i z wierzchu dwa, dech jest tyle że cały garaż zajęty i trzy partie i tak mi wyjdą, trawnik chyba ładnie się da uratować.

Z roślin najlepiej wychodzą mi trawy, wierzby i jałowce, czyli kiepska ze mnie raczej ogrodniczka, zastępy roślin w doniczkach błagają o wkopanie, a ja wciąż nie mogę się zdecydować co i jak zwłaszcza, że fundament wciąż nie otynkowany i szkoda pod domem sadzić.

Fronty wrócą w czwartek z nowym fornirem i drzwiczki szafek będą bez uchwytów.

Dzisiaj omawiałam z kowalem-ślusarzem ogrodzenie, mam nadzieję że szybciej coś zdecyduję niż przy schodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e- mól my tez na etapie tarasu jesteśmy:) znaczy mój mąż:) i cały garaż (dwustanowiskowy) mam załadowany dechami - i nawet nie moge mu pomóc bo te specyfiki do malowania tak capią, że chyba w moim stanie to niewskazane jest:)

 

Podbitkę planujemy zrobić w lipcu - to konieczność, bo tyle ptaków już sobie gniazda w naszym dachu porobiło, że to jakiś szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modrzew syberyjski - z tartaku w śremiu (dobra cena i dowieźli ponad 200 km za 150 zł). Najpierw impregantem do drewna stosowanego na zewnątrz a potem olejem do tarasów. Ale nazwy jak coś moge zapodac dopiero z domu, bo nie pamietam, wiem że z Casto:)

 

Fajne te lampy zapodane u pasie:) thx

Edytowane przez Iwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbitkę mam gorzką czekoladę z przebłyskami rudości, Pan powiedział z czego zmieszał, ale teraz sie przyznał że nie dokładnie w tych proporcjach które mi podał i jeszcze coś tam dodatkowo dolał. Mąż w drodze do domu dokupi heban będę knocić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
e-mol potrzebuję psychologa. wykończeniówka mnie wykańcza. i robię się trochę wariatka. nie wiem , czy nie będę poprawiac swojej garderoby. długo myslałam ze stolarzem i sknociłam. mam ją wąską . jutro napiszę wymiary . i zrobiłam wieszaki i po lewej i po prawej. chyba przejścia zostanie tylko 50 cm. to za ! mało! kurcze ale mi glowa szwankuje.a były 2 moja i stolarza. teraz po montażu! kurcze !!!!!! wpadłam na super pomysł półki po lewej , a wieszaki po prawej dla większej przestrzeni. ja chyba oszaleję. mam dośc już wszystkiego.chyba potrzebuję odpoczynku.jutro biorę wieszaki i mierze. stolarz jest w czwartek, on mnie zabije!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak efekty knocenia?:D

Część desek z rana w kiepskim kolorze, a część z popołudnia w bardzo kiepskim :( To ja się na ta ch..ną sosnę zdecydowałam ze względu na ten fajny kolor podbitki. teraz juz wszystko przelecę tym co mam, a na drugą warstwę doleję hebanu, następny taras z egzotyku ;)

 

Monika to juz taki ostry finisz na bezdechu, meta tuż tuż. Zrób płytkie półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...