Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

Pomożecie?

 

Muszę zdecydować czy szafka wisząca ma być:

- z klasycznymi bebechami czyli otwierane drzwiczki i półki

- otwierane drzwiczki i "szuflady"

- cargo, czyli wysuwam front i półki z nim wyjeżdżają (no i czy dwie mają być przymocowane do frontu, czy jedna?)

 

ogłaszam głosowanie

 

http://lh4.ggpht.com/_jdUb2qEpdVs/S2nxjCtSWAI/AAAAAAAAB74/fI-XpCkARB4/kuch6b.jpg

 

i druga wątpliwość czy zrobić pólki (2 czy 3) z boku słupka, na solniczkę pieprzniczkę no i kilka puszek czarnych np :) wiadomo że lepiej wugląda kuchnia "czysta" ale pewnie i tak ta sól czy pieprz wyląduja na blacie, to może lepiej już ta półka, zwłaszcza, że w miarę subtelnym miejscu, ale widocznym "od stołu"

 

No kolejny dylemat, drzwi wewn.

Miły być białe, bo ściany białe i po co kontrast tworzyć i bo okna białe i listwy chciałam białe, ale bardzo podobają mi się też szare, muszę to przemyśleć jeszcze. Ale jakie wtedy dać listwy?

szare praktyczne bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szafka wisząca z szufladami? czegos takiego jeszcze nie widzialam

 

Moim zdaniem akurat na górze dobrze wyglądają półki i się sprawdzają, w końcu wszystko jest na wysokości oczu

 

Co do otwierania, to moze być klasycznie w bok, albo na podnoszony front do góry. ja mam podnoszone i jestem zadowolona,ale gdzies na forum czytalam, ze ktos sie boi, ze mu spadnie to na glowe, bo tak sie zdarzylo juz, wiec nei wiem, czy mi za pare lat tez nie spadnie 8)

 

półeczek bym chyba nie dawala, ale ja mam zboczenie jakies chyba, bo niecierpię półeczek, które trzeba wycierac.

moze zobacz jak się sprawdza bez, zawsze mozesz dolożyc

 

co do drzwi, hmm, szare na pewno bardziej praktyczne, ale biale tez super wygladaja, zwlaszcza z bialymi listwami. czy z szarymi nie będzie za....szaro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam Twoją galerię, bo też jestem wielką miłośniczką szarości, choć w obecnym mieszkaniu tego nie widać :lol:

Jednak w nowym domku będzie głównie szaro, oczywiście podłogi betonowe :p

Łazienka zapowiada się cudnie.

Kuchnia też. Chociaż ta pierwsza propozycja była najlepsza:

http://lh4.ggpht.com/_jdUb2qEpdVs/SyVmTs8MhyI/AAAAAAAABa4/7W0C0nXif50/s640/1230002.jpg

Faktycznie ta szafka wisząca w rogu przy oknie nie pasuje:

http://lh4.ggpht.com/_jdUb2qEpdVs/S2nxjCtSWAI/AAAAAAAAB74/fI-XpCkARB4/kuch6b.jpg

Zostawiłabym sam okap jeśli ma zostać ostatnia wersja albo wróciłabym do pierwszej jeśli zależy Ci na szafkach wiszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej okap zabudowany zrób i całą sciankę płytkich szafeczek niż ta jedna :oops:

 

No właśnie ze względów praktycznych zrezygnowałam z okapu szafkowego.

 

Powiedzcie czy przycisk na gebericie chrom, matowy chrom, stal czy biały. Chrom najładniej bo do armarury pasi, ale czy wciąż tak ładnie będzie wyglądał zapalcowany. Może biały nie będzie tak źle wyglądał a będzie do kibelka pasował? bo chrom mat lub stal to nie wiem czy mniej palcujące od chromu.

 

http://lh5.ggpht.com/_jdUb2qEpdVs/S278zZf5c1I/AAAAAAAACBQ/uTfufIcZmYo/DSC_7425.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki, bardzo miło przeczytać pochwały, zwłaszcza że "normalni ludzie" patrzą z politowaniem i nie docenią jak pracochłonne jest osiągnięcie takiego surowego stanu.

 

 

Kuchnia też. Chociaż ta pierwsza propozycja była najlepsza:

Pierwasza kuchnia fakt byłaby najfajniejsza jednak chcę móc zanurkować w gary, a okap szafkowy przeszkadza.

 

 

Faktycznie ta szafka wisząca w rogu przy oknie nie pasuje:

Zobaczycie że pasuje :)

 

e-moj, wymyslilas cos na poprawienie tej "zwalonej" podlogi? no nie wyszlo im to, nie wyszlo :roll: da sie ten ubytak jakos doprawic-dopracowac?

Wymyśliłaś, doleję tam masy, znaczy wykonawca doleje.

Nie narzekam, że "zwalona" to jest jednak surowy beton zacierany, nie ma możliwości, alby wykonać to tak precyzyjnie jak przy pomocy masy samopoziomującej. Byłam na budowie podczas wykonywania posadzki, nie mogę nic ekipie zarzucić, cholernie się pitolili z każdym narożnikiem, zanim zdecydowali sie podjąć zlecenia kilkukrotnie mnie uprzedzali, że efekt nie jest do końca możliwy do przewidzenia. Zaryzykowałam, zapłaciłam pewnie z 4-5 razy mniej niż za zwykłą wylewkę + masę i jestem zachwycona.

Chciałam beton i mam, nie narzekam teraz, że nie wygląda jak gres I-gat.

 

p.s. POZDRAWIAM GORĄCO RODZICÓW którzy podglądają mój domek przez to forum, w sumie dla nich założyłam ten wątek, BUZIAKI STARUSZKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przycisk . Ja dałabym pasujący do armatury, a jeśli biały to szklany , też będzie ładnie ( i też będzie widać paluchy :)

2. Półeczki na przyprawy . Zrób, bo tu masz płytę i będzie Ci brakowało soli pod ręką, ładnie opakuj i będzie git. Szt 2

3. Szafka przy oknie .... z czarną nie jest źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest pięknie - a zapowiada się jeszcze piękniej :)

Napisz jak możesz coś więcej o obudowie wanny i parapecie w łazience - jak to było robione? Z czego?

 

Teak przemysłowy klejony na osb, a parapet robiony u stolarza z tej samej klepki tylko na sklejkę naklejał. Na to olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...