Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Te kolorowe, zdecydowanie kolorowe :).

Hmm... ja mam w pokoju miejsce na dużą szafę/małą garderobę. Tam wiele rzeczy wrzucę. No i oprócz tego my robimy regularnie porządki (biednym rodzinom pomagamy) i zabawek u nas tylko trochę (Sonia bawi się dosłownie kilkoma). Ale ona jest sama więc na pewno mi jest łatwiej mówić. Sorki jak uraziłam, wiem, ze musisz to wszystko jakoś połączyć (ja też z różem zaszalałam wbrew sobie).

 

Ale te półki ... kazda inna ... może jakiś porządek wprowadzić i jednakowe zrobić ? Nie podobają mi się zygzaki, zwykłe półki i szafki wiszące jeszcze do tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uraziłaś, półki i drobnica, to najmniej wiążące, najważnieszy jest układ tych wielkogabarytowych gratów. Szafki to najchętniej wszystkie zamknięte bym dała, zygzaki młodemu się podobają to mu wkleiłam, choć dzięki nim troche ten pokój mniej poważny, a tak to się biuro zrobiło. Oczywiście dziękuję za uwagi, te krytyczne również.

Może jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za bardzo pokombinowane. Np biurko - szafki przy nim mają kolor biały i szary - fatalnie. Super że wprowadziłas kolor czerwony, ale wydaje mi się , że biel i jeden rodzaj szarego by wystarczył (plus oczywiście ta czerwień). I ta czerń przy łóżku - za dużo tego. Te komody - jakie mają blaty ? Drewnopobny szary ?

I zrezygnowałabym z półek nad oknem i pod zygzakiem (skoro młodemu się zygzak tak bardzo spodobał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półki nad oknem raczej jako opcja na pudła jak się wszystko w meblach nie zmieści.

Meble są biało-czarne, te: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--young-users-by-vox--/

komody to jakaś tam ikea z korpusem drewnopodobnym wybarwionym na szarawo, ale pewnie zamówię coś u stolarza z drzwiami przesuwnymi i szufladami., całkiem szarego, drzwi w pokoju i listwy będą szare lub białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mayland, cześć pasie.

Ja mam przy salonie taką odnogę, uzyskaną z innego pokoju, i jakoś samozwańczo stał się ten kąt multimedialnym centrum i zabawkową graciarnią, przynajmniej trochę się ten dobrobyt chowa i nie wypływa tak strasznie na "główny" salon.

No i postanowiłam wstawić tu dwa fotele dla Pani i Pana, a dzieciarnia może np. na podnóżkach u "Państwa" stóp przebywać ;), albo jakieś sako im się rzuci lub puchaty dywanik.

Kiedyś rozkład muszę wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jestem tego brązu na żywo :cool:

ot: właśnie tak ostatnio rozmyślałam, o znaczeniu słowa musztardowy, w odniesieniu do koloru...:D

zainspirowała mnie musztarda, przywieziona z anglii....ja całe życie myślałam, że musztardowy, to taki jasnobrązowo-żółty ( jak kozacka, albo sarepska ;) )...a tu niespodzianka!!! w słoiku zobaczyłam piękną barwę, żywy, żółty kolor z odcieniem ugru ;)...no i mi się wyjaśniło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...