Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

besta jest gładka tak jak expedit czy to może jakiś groszek lekki,

besta raczej przypomina mdf biały czy płytę lakierowaną?

 

Nowe oblicze pokoju chłopców, tylko w tej wersji wychodzi wszystko prawie na zamówienie, wyceny sie boję, ale u Voxa to było chyba lekkie przegięcie, więc może tak źle nie będzie, te białe szafki na ścianie to besta która ma 240cm szerokości a u mnie wnęka ma 237, skuć chyba sie tyle nie da i będę musiała iść do stolarza jedną szafkę przyciąć, ale i tak sie chyba bardziej opłaca niż robić je na zamówienie.

Od voxa by został tylko ten biały słupek, podesty i fronty fo komody bym zamówiła szare, tylko nie wiem jaki będzie kolor gotowego szarego mdf'u, musi mi się z drzwiami zgrać, bo jak nie to robienie tych podestów i komody pod kolor drzwi, czyli lakierowanych może zabić cenowo, ech...

 

pok%2525C3%2525B3j%252520ch%2525C5%252582opc%2525C3%2525B3w%252520stol.jpg

 

pok%2525C3%2525B3j%252520ch%2525C5%252582opc%2525C3%2525B3w%252520stol4.jpg

 

pok%2525C3%2525B3j%252520ch%2525C5%252582opc%2525C3%2525B3w%252520stol3.jpg

 

Czyli w jednym kącie mam dąb + biel, a w drugim, dąb + szary i biały słup

 

Czy kojarzycie abażur papierowy do lampy wiszącej w kształcie półkuli? Ostatnio fotka taka mi mignęła, ale nie zapisałam bo byłam pewna że to ikea, a teraz znaleźc nigdzie nie mogę.

 

Drugie trudne pytanie na CITO: ile może kosztować obicie obrotowego wysokiego fotela, są obłości, podłokietniki, chyba znalazłam to czego szukałam ale nie wiem czy potem sie finansowo nie wkopię z wymianą tapicerki.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te najtańsze białe drzwiczki do besty.

 

Expedit jest bardziej śliski, besta jest matowa i przez to jakby tępa w dotyku

Powiedziałabym, że besta to mdf a expedit lakierowana płyta

 

I trochę różnią się odcieniem. besta, w moim odczuciu, jest odrobinę bardziej kremowa.

Ale to może być efekt, tego, że expedit się lekko błyszczy i światło się inaczej załamuje.

 

Fajnie wygląda Twój plan.

Mówiąc o VOXie masz na myśli tą ich nową serię do pokojów dziecięcych?

Young, czy jakoś tak?

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trochę postów wyżej jest poprzedni pomysł na umeblowanie właśnie tymi young users, ale np podest pod materac + szuflada na kółkach wsuwana pod niego to koszt 1000zł, poza kółkami(które i tak musiałaby zmienić na gumowe) nie ma tam nawet żadnych okuć, więc koszt u stolarza wydaje mi się że ma szansę nie przekroczyć połowy tej sumy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1-dynce moduły mają 1mx1m, cennik mam ważny do końca czerwca tego roku nie wiem czy i ile ceny wzrosły, są dwie grupy tkanin i cen, z czego pierwsza grupa to głównie tkaniny gładkie, w pierwszej grupie za kostkę z oparciem 1361, a narożną 1502, pufa 1059, ceny raczej fajne.

Dwójka ma narożniki, cena z taki 3,5m na 1,8 to ok 6k w najtańszej tkaninie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...