Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taki mam mniej wiecej układ pokoju, meble raczej tak zostaną, bo się nagłowiłam strasznie i chyba tak jest najergonomiczniej, ta ściana po lewej-żółta jest bardzo "płytka" bo naprzeciwko drzwi jest okno osadzone 20 cm od tej żółtej ściany.

Jak macie jakieś ciekawe, konstruktywnw pomysły to chętnie posłucham, między innymi dlatego odtajniłam twixy, na ten skos kusi mnie wyżej wklejona tapeta, będzie chyba ok?

 

POK%2525201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emolku macie jescze troche czasu i na pewno znajdziecie te wlasciwe, jest tyle pieknych imion...u nas Łukaszek po tatusiu a Marysia po babci...mnie sie tez podobaja Hania, Lenka, Helenka, Zosia, Tosia, Maja, Oliwia,Ella...ja chcialam zeby Marysia byla Zosia ale maz mnie przeforsowal na swoja strone... A Łukasze mial byc Julka ale w tym okresie taki wysyp Julek nastapil, ze mi sie troche przejadla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz w modę ... ale Ci się powodzi :). Gratulacje wielkie :). Jak się masz fajnie :). Już czekam na fotki tej wieelkiej rodzinki. Dwie dziewczynki i dwóch chłopaków - toż to największe szczęście jakie kobietę chyba może spotkać.

 

ps. ktoś z Was miał w rodzinie ciąże mnogie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Podwójne :rotfl:

 

Jeszcze Tola jest cudna lub Antonina, ale strasznie serio brzmi

Piękne imię :)

Czemu strasznie serio?

My na naszego syna mówimy praktycznie tylko i wyłącznie Jakub.

Szczytem zdrobnienia jest Jakubek.

Żadne Kuby, Kubusie, Kubulki i tym podobne :rotfl:

Gorzej z rodziną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje e-mól :D

Ja rodziłam rok temu ale po.... 16 latach przerwy. U Ciebie mniejsza różnica ale i tak będzie niezły wyczyn!

Fajnie :D

 

Może się groszki przydadzą

http://allegro.pl/tapeta-tapety-rasch-biala-w-polyskliwe-grochy-i1885912706.html

http://allegro.pl/lampa-eglo-santiago-87307-plafon-s-lampydomowe-pl-i1888006644.html

 

Wiem, nie różowe ;) ALe niedrogie :D

 

Wyceniałaś żaluzje perforowane? Moze Cię zainteresują ceny bo ja własnie co wyceniałam.

Rozmiar 180x220 - ok. 2000zł

Rozmiar 80x220 - ok. 1150zł

Edytowane przez mayland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością już tu kiedyś byłam ale mam do nadrobienia:) Ale temat twixów nas połączy jeszcze bardziej. Bardzo mi sie tu u Ciebie podoba. Pokój dziewczynek zapowiada sie super, skad Ty takie łóżeczka wyczarowałaś.. ja coś takiego widziałam ale było to chyba Blooma i strasznie drogie.. ostatecznie kupiłam białe zwyklaki ile te Twoje cuda będą kosztować? Tapetka miodzio.. już zazdroszczę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, ale Ty piszesz o zewnętrznych??!!

 

Namieszałaś mi tymi grochami i ładne i tanie i od ręki, ale te moje wczesniejsze fajny efekt trójwymiarowości mają, no ale i droższe i na zamówienie.

Mikiada, no właśnie to podróba blooma by miałaby być, ale ja chcę rozmiar 140, jeden stolarz mi je wycenił na 1300 z szufladą, oczywiście x2, z dostepnych w Polsce gotowców te wchodzą w rachubę

 

http://www.daadaa.pl/images/products/1116/lozeczko-tapczanik-dla-dziecka-lara-pinio_3_p.jpg

 

http://studiopetito.pl/media/catalog/product/cache/1/image/475x475/17f82f742ffe127f42dca9de82fb58b1/_/e/_eczko-tapczanik-140x70_4.jpg

 

ale wolałabym te obłe a'la bloom'y,, fajnie jako tapczaniki wyglądają

Oczywiście dziewczyny będą z nami spały, włąśnie im produkuję przystawne łóżeczko w kolorze szarym :), a wd zień będą miały pokój na parterze do spania, ale i tak chcę im zrobić własny pokój, tym sposobem, wychodzi mi że muszę mieć dla nich 5 łóżeczek:jawdrop:

Póki co mam dwa + turystyczne.

 

Tutaj dwie tapetki, które są na tapecie:

 

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/85/91/27/1885912706

 

457139_contzen_3-mail.jpg

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wewnętrznych perforowanych z szerszymi lamelkami i na tasmach.

 

Te grochy 3D są fajne ale... to mocny wzór. Unikałabym w małym pokoju bo raz, ze wzór 3D najlepiej oglada się z dystansu a dwa to bałabym sie że jednak za mocny akcent. Małe dzieci chyba wolą bardziej pojedyncze wzory. Raczej nie docenią walorów 3D ;) Wręcz przeciwnie. Ostatnio słyszałam opinię jakiegoś lekarza w tv, że należy się wystrzegać ekspozycji na efekt 3D u dzieci i to nie tylko w filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól, mam dwóch chłopaków i jedną córeczkę (Igusię, zwaną Busiem, Igunią, Igusiem - a miała być Zojka lub Inka) do tego dwie siostrzenice (Dominika i Weronika) i potwierdzam, że dziewczynki z natury są spokojniejsze, grzeczniejsze i bardziej posłuszne.

Chłopaki bawią się razem i moja Mała ostatnio przychodzi i prosi: Mamo, chciałabym siostrzyczkę;)

A u Was będzie w sam raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...