Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja tez sie do gratulacji przylaczam.:D:D

 

Zazdraszczam coreczek....tez chcialam;) ale Pan Maz nie chce ryzykowac....mowi, ze juz dwa razy mi udowodnil, ze tylko chlopakow potrafi robic...

...i tylko nie Maja....okropne imie...

 

wyobraz sobie mnie czterdzestoletnia Maje i wszyscy do mnie mowia Pani Maju...gdy ja nie panimaju pa ruskie...

 

cholera...cale zycie ojca przeklinam...a tak chcialam byc Malgoska...

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu taki ruch się ostatnio zrobił to może jeszcze raz spytam czy ktoś nie wie gdzie szukać poniższych produktów

 

umywalka:

 

DSC_0917.JPG

 

panele, a może tapety? :

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/8fc1bd06fa7f66856100_630_450_1.jpg

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/80fa8a904a9840a8aa0c_630_450_1.jpg

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/9fb11d1807d8b9ea83f6_630_450_1.jpg

 

i dwie fototapety:

 

 

tapetysciennewzory7.jpg

 

tapetysciennewzory2.jpg

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie w powyższym temacie:) ale musiałam napisać.. przejrzałam cały Twój dziennik i wow!! pięknie tu. Gratulacje! nie wiem kiedy Ty znajdujesz czas przy dwójce dzieci na wyszukiwanie tego wszystkiego w necie, projekty... o realizacji już nie wspomnę. Powaliło mnie rewitalizacja kanapy - masz jakiegoś dobrego tapicera? i czy on operuje na tereni Wielkopolski? Pięknie pięknie pięknie!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-molku - gratulacje!!! co za fantastyczna nowina! (chociaż na początku pewnie trochę mrożąca krew w żyłach?) Jeśli chodzi o imiona - ja mam Zosię i Tosię (nie bliźniaczki) - imiona słodkie (nigdy nie użyliśmy formy Antonina, jest po prostu Tosia), bardzo mi się podobają, ale są zbyt podobne, wołam jedną, a odzywają się obie... No i problem gdyby była trzecia, przecież musi pasować do pozostałych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem, Mikiadia, jakbyś się wczytała to byś wiedziała że pokrowiec na kanapę szyła moja mama, z kocy wojskowych i o ile na zdjeciu i na początku efekkt faktycznie był super to teraz ubranko się mocno ściąga mało reprezentacyjnie wygląda, a wątek to głównie piękne zdjęcia co niestety nie idzie w parze z moim domkiem, na to wymyślanie i szukanie tracę mnóstwo czasu i energii, a z reguły nic tego nie wynika :(

A że Iga mi się jeszcze podoba pisałam?

Mazo dwa dni zjęło mi oswojenie się z tą nowiną, pamiętam jak wracałam roztrzęsiona od gina, a mam kawał drogi, dobrze że się nie rozkleiłam w między czasie i policja stała po drodze i pomyślałam że jak mnie skubańcy zatrzymają to albo się na nich wyładuję, albo w rękawy zacznę im ryczeć, no niestety nie zatrzymali i nie będę mogła tej ciekawej anegdoty wnukom opowiadać :)

 

Pokój dziewczyn już mi się nie podoba :( kupiłam taką szafę tylko mam trzy "słupki"

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/pax-szafa--drzwi__0096109_PE235586_S4.JPG

 

Na tle żółto-zielonej ściany widac że szybki są błękitne, gryzie mi się to i albo będę przemalowywać ścianę, albo "spinać" kolory jakimiś malowidłami naklejkami. W każdym razie już jest dla mnie mało spójnie i przypadkowo

 

Nie bardzo mam miejsce na komodę, a chcę mieć wygodny kąt do przewijania, a że wiem, że długo się go nie poużywa to wymyśliłam taki patent do łatwej likwidacji, że wewnątrz szafy zamontuję taki przewijak

 

30.jpg

i jeszcze bęę miała pod ręką gadżety do przewijania i wszystkie ciuszki, szafy są głębokie na 35cm, akurat na ciuszki i zabawki.

 

Kilka różności które mi się podobają do babskiego pokoju, ale teraz to już nie wiem co z tą szafą i tym bardziej z dodatkami

 

zasłon miało nie być ale ta ma cudny wzór

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/eivor-zasony-szt__0129236_PE283265_S4.JPG

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/eivor-zasony-szt__0133265_PE288627_S4.JPG

 

vate-lampa-stoowa__80z%25252050w.JPG

 

vate%252520130%252520163wys.JPG

 

dizajn%252520dla%252520dzieci.jpg

 

i cudny mobil

 

fm143_breezeblacky_jpg_340_340_normal.jpg

 

E & co. ilość łóżeczek wydaje się faktycznie zbyt liczna, ale z początku wygodniej mi będzie jeśli będą spały na parterze w ciągu dnia, a mam zapasowy pokój więc tam pójdą dwa łóżeczka takie do pół roku, na kółkach. W ich pokoju wylądują dwa przyszłościowe duże łóżeczko-tapczaniki, a u nas w sypialni duże łóżeczko przystawne, to z których mam zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa, i w sumie było by wzorcowo, chłopski i babski, ale różnica między chłopakami 6,5roku pewnie wkrótce starszemu zacznie przeszkadzać, ale mam nadzieję że do tego czasu nowy dom wybuduję ;) No mamy jeszcze na parterze pokój który miał być pracownio-gościnnym, więc opcjonalnie ktoś, kiedyś może mieć tam sypialnię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mól no widziałam cos o kocach.. ale jakoś nie dawałam wiary w taki efekt:) a że w eksprsowym tempie czytałam 60 stron to przepraszam że tak pobieżnie..

co do łóżeczek - ech powiem Ci że przy twixach można się nieźle zagracić - my mamy 4 łóżeczka - w pokoju mają dwa, i na dole dwa turystyczne - szkoda że nie mamy pokoju gościnnego na dole wtedy byłby problem z głowy.. a tak to przepycham te łóżeczka pomiędzy salonem a kuchnią, czasami jendo łóżeczko ląduje u nas w sypialni bo w ciągu dnia chłopcy budzą się nawzajem, do tego dwa leżaczki, wózek pod schodami i gdzieś poszła wizja przestronnych wnętrz aż strach pomyśleć co będzie jak zaczna raczkować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emól.

Ostatnio dawno mnie tu nie było- wpadam , a tu taka wiadomość. Wielkie buziaki z tej okazji.

Ja mam trójkę i tak strasznie mnie nęci żeby dobić do czwórki....ech. Bardzo Ci zazdroszczę. Z doświadczenia mamy trójki powiem że trzecie ( u mnie to Tymek) to już bułka z masłem, więc myślę że trzecie i czwarte w pakiecie będzie jak deser. a jeszcze dziewczyny- pestka! Ja czwarte - dziweczynkę nazwała bym Łucja- zostawiam jako mój wkład w dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magnolia kopę lat :)

 

No właśnie na tę bułkę z masłem liczę :) jakoś opieka nad dwójką mnie nie przeraża w przeciwieństwie do organizacji dnia codziennego, czyli odwożenie przywożenie, odbieranie, zaprowadzanie starszaków do szkoły, przedszkola, jeszcze żeby to wiosna była to do wózka i w trasę, a tak to ubrać maluchy zapakować do samochodu i co dwójkę w fotelikach do szatni żeby młodego odprowadzić/odebrać?

Szukam Pani która trochę w domu pomoże i zostanie z maluchami w czasie newralgicznym, a tak to już same plusy widzę.

Łucja też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyła sie prawdziwa burza mózgów odnośnie wyboru imion, ale jednym z warunków jest to aby nie były to imiona z TOP listy na dany czas, możecie wypisać imiona które faktycznie powtarzają się najczęściej na podwórku, w przedszkolu, u znajomych i w rodzinie.

Z pewnego linku na najpopularniejsze imiona nadawane w W-wie wynika że od lat jest to: Zuzia, Julka, Amelka, Lenka, Natalka, Amelka, Majka, jak spoza tej listy i spełniające resztę warunków to wyszło mi że jedna z dziewczynek Agatka będzie miała na imię :) Mało Agat znam, ale wszystkie są zorganizowane i konkretne dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...