Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

E-molku faktycznie, przy "podwojnym szczesciu" i pani do pomocy przyda sie, i lozeczka potrzebne, oby tylko dziewczyny spokojne byly, z tych co to jedza i spia a Wy na nie patrzec bedziecie i sie zachwycac.

A do Agatki to mi jakos Tosia pasuje, sama nie wiem czemu.

No i zapomnialam napisac ze zaslonki baaardzo ladne - a mozna wiedziec gdzie je znalazlas ?

Edytowane przez E & co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam siostrę Agatę :D baaaaardzo poukładana pani farmaceutka :yes: w szkole same czerwone paski na świadectwach!!!! nuuuuda ;) :lol2:

rzeczywiście, wszystkie agaty które znam osobiście są takie ułożone...no i imię nie tak popularne jak anki, agnieszki, kaśki itp!!!! zawsze Jej tego zazdrościłam, jak byłyśmy małe :mad: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 29.

Przejmuję się już w sumie tylko wykańczaniem domu, podejrzewam że to czego teraz nie zrobię to pójdzie w odstawkę na przynajmniej pół roku i odprowadzaniem odbieraniem starszaków przy maluchach, jak nie znajdę Pani to kiepsko.

No i za zakupy dzidziwe też by warto było się zabrać, ale póki nie wykończę góry, to po kątach upycham to co kupię i chaos się tylko rozprzestrzenia.

Jakoś przestałam się martwić ostatnio przedwczesnym porodem, małe rosną ponad normę nawet pojedynczej ciąży, lekarz mnie uspokaja, że przy trzeciej ciąży jest dużo bezpieczniej bo narządy są wyćwiczone.

No i nad wózkiem myślę, mam nadzieję że $ szybko teraz poleci w dół, to sobie pozwolę na abstrakcyjnie drogi wózek bo ściągnę ze Stanów i już cena będzie bardziej ludzka.

Właśnie skończyłam z mamą skręcać meble do chłopaków i zwęziłyśmy wejście do garderoby, włącznie z obróbką krawędzi listwami, niech się mąż wstydzi :no:, a fachowcy pocałują :mad:

Bierzemy się za tapetowanie sypialni, tylko nie mogę się zdecydować czy srebrną ścianę reanimować bo wygląda słabo, czy pojechać tapetą po dwóch ścianach. No i może cud się stanie i stolarz ze ślusarzem dotrą, to drzwi do garderoby będę miała (takie zlicowane ze ścianą i też otapetowane) bujam sie z tymi drzwiami jakiś rok ale jest nadzieja na pomyślne zakończenie pomysłu. No i temat schodów może ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makabrybczny przepis na paluszki halloweenowe, może za rok, bo w tym chłopaki powiedzieli że się brzydzą

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/ui/ofjw/81WECO73Cab2J9xKrB.jpg

 

 

225 g miękkiego masła

1 szklanka cukru pudru (dałam zwykły akurat nie miałam pudru)

1 jajko

1 łyżeczka olejku migdałowego

1 łyżeczka olejku waniliowego

2 2/3 szklanki mąki

1 łyżeczka proszku do pieczenia

duża szczypta soli

3/4 szklanki zblanszowanych migdałów

 

Zmiksować masło z cukrem, dodać jajko, olejki, potem mąkę z proszkiem i sól, wyrobić ciasto. Kulę ciasta włożyć do woreczka i schłodzić w lodówce min. 30

minut. Potem formować paluszki, wciskając na koniec migdał w miejsce paznokcia. Piec w dobrze nagrzanym piekarniku do 200st. około 10-12 minut.

 

przepis z galerii potraw, z forum GW

 

A teraz idę skręcać garderobę, bośmy przez brzuchol nie pojechali nigdzie bo kawał drogi mamy, zatem dzień roboczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu taki ruch się ostatnio zrobił to może jeszcze raz spytam czy ktoś nie wie gdzie szukać poniższych produktów

 

umywalka:

 

DSC_0917.JPG

 

panele, a może tapety? :

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/8fc1bd06fa7f66856100_630_450_1.jpg

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/80fa8a904a9840a8aa0c_630_450_1.jpg

 

http://architekturawnetrz.pl/site_media/photo/2010/10/05/9fb11d1807d8b9ea83f6_630_450_1.jpg

 

i dwie fototapety:

 

 

tapetysciennewzory7.jpg

 

tapetysciennewzory2.jpg

 

 

To są płytki Marazzi , między innymi Soho.

http://www.marazzitile.com/news-1/press-releases/soho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się ciąża na mózg rzuciła bo rozważam BEŻOWĄ tapetę do salonu, tapeta byłaby w sumie tylko na jednej ścianie i to takiej pociętej wnękami.

co myślicie?

Untitled-1.jpg

 

No i fotel do oceny, bo juz sama nie wiem czy fajny, obicie oczywiście do wymiany, chodzi mi o ten malinowy, no i może poduchę dałoby się tak poszerzyć ku górze jak w tym beżowym

 

fotele.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...