Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oooo, mini fartuszek, muszę chyba mężowi wreszcie pokazać o jakich pożytecznych rzeczach ja tutaj rozprawiam :) Teraz to akurat taki fartuszek to chyba mi tylko pępek zakrył :cool: no chyba, że Ty piszesz o jakiejś obcej długo-włoso-nogiej pokojówce

 

"twój" regał też świetny, takie lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie ma co pokazywać:( straciłam wenę i sił brak, zastanawiam się jak długo człowiek może funkcjonować sypiając max 4 godz. na dobę. jedno wiem domu nie wykończę przez 5 lat!!! twixy wypełniają całą przestrzeń i cały dzień...ale zainspirowałaś mnie tym pokojem dziecięcym.. muszę coś zrobić bo jest taki na pół gwizdka:) rodzina meczy mnie o półeczkę na książeczki a ja coś nie chcę.. jak sobie poradzić z książeczkami - kazda inny format, jakoś nie przemawia do mnie trzymanie ich na wierzchu. Muszę dokupić regał, zastanawiałam się na Expeditem lub Trofast, ach jeszcze sponsor by sie przydał

 

lasche - czy gdzieś znajdę ten pokoik niebieski? chciałam zobaczyć te zdj. w powiększeniu bo bardzo mi się spodobało.... mam ścianę u chłopców zieloną i po tych zdj. najchętniej już bym ją przemalowała na niebiesko:( ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aduś, najładniejsze jest to, że to nie taki niebieski-niebieski, tylko bardziej turkusowy. ja mojemu Młodemu, w starym domku, też malowałam ścianę w takim kolorze ( co prawda do połowy, wyżej był biały pasek, później gruby ciemnoturkusowy i do sufitu już biel )sama mieszałam farbę i wyszła całkiem ładnie :D byłam bardzo dumna z tego odcienia turkusu, ale i tak wszyscy mówili, że jest niebieska :lol2:

mebelki, z tego co widzę, to ikea. (ikea ma właśnie mnóstwo dodatków w tym odcieniu ;)) wszystko,może oprócz kubików na ścianie. choć oni teraz też zrobili kubiki, ale nie z zaokrąglonymi rogami.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70177199/

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29871291/

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90176641/

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zeszłam z góry, bidna mama poprawia granatową ścianę, uważam że taki mocny kolor to super sprawa, tylko niestety, one się kredują, zdaje się że to będzie najbardziej wykończone pomieszczenie w całym domu, ale obawiam się żeby zbyt biurowo-serio nie wyszło.

No i wyszło mi, że niestety cablepower chyba tam zamówię, bo światła z sufitu zupełnie mi nie pasuje, a nie mam siły żreć się z mężem o przenoszenie kabli.

No chyba, że to jest prostsze niż mi się zdaje, mamy sufit podwieszany, to wisi na jakiś drutach na tym jest wełna, potem trochę przerwy i nad tym płyty osb, do chodzenia, czyli dobrze mi się zdaje, że trzeba by albo wpełznąć pod osb, ale to mogą sie te płyty chyba zarwać? i w tej wełnie grzebiąc kabli szukać, albo zrywać osb?

 

Mikiadia pokaż co tam masz, może coś wymyślimy.

Polecam płytkie półki na książeczki, ale takich jak na lekarstwo.

A Ty chcesz tak na pastelowo dzidziusiowo, czy po męsku, jakiś motyw przewodni?

 

O którym niebieskim Wy rozmawiacie?

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia, dzięki za link do tych kubików. Fajne, tylko kolejny produkt, którego nie ma we Wro :(

Regały są super, tylko zwykle za takie nieregularne podziały płaci się jakieś koszmarne pieniądze. Ja do siebie biorę taki największy expedit. Myślę, że też będzie fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...