Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lena i Nela raczej nie bo już to widzę jak się drę za nimi na piętro :lol2:NELA LENA!!! język się plącze.

Zresztą, Aricia masz rację jak jeszcze nie wiedziałam co twixy między nogami będą miały, to marzyły mi się dziewczynki ale wiedziałam, że z powodów o których piszesz lepiej żeby to były dwie płcie.

Mniejsza szansa, że się od siebie za bardzo uzależnią.

Mam jak najbardziej zamiar je rozdzielać, boję trochę się wpływu tego bliźniactwa na ich charaktery i psychikę.

Kiedyś oglądałam dokument o wieloraczkach, że rzadko kiedy zakładają rodziny, trzymają się w swoim gronie, bo nie potrzebują zacieśniać więzi z "obcymi".

Rozmawiałam z kilkoma osobami, matkami, siostrami bliźniaków i potwierdzają, że czasami jest kłopot, nie potrzebują tak bardzo kontaktu ze społeczeństwem, bo zawsze mają siebie i najlepiej się rozumieją, nie muszą wkładać wysiłku w zawieranie nowych znajomości, są problemy z zazdrością o partnerów, mężów żony, że całe życie ważniejsi są dla siebie niż nowa rodzina, straszne nie?

Nasze są dwujajowe, więc może i charaktery będą miały inne i się może nawet nie będą lubiły ;)

 

Mayland a Ty je widziałaś na żywo, tylko to jedne kiepskie zdjęcie znalazłam, i w sumie niewiele ono mówi, zadzwoniłam żeby sprawdzić czy starczy i dla Ciebie dla mnie, a gościu mówi że wcale ich już nie ma :( choć w pasku z promocjami się wyświetla i kusi.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam ich na żywo. Ale podoba mi sie ta lampa i w tej cenie byłaby super.

Przymierzam się do zmiany oświetlenia w kuchni i tak się rozglądam ale jak trafie na coś w dobrej cenie i ciekawego to kupię i niech czeka na elektryka aż przeniesie mi kable ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten staropolski komplet też brałam pod uwagę.

 

A moje zdrowie chyba średnio, ale nienajgorzej jak na ten stan rzeczy. Dzisiaj wymyśliłam jak najlepiej określić to jak się czuję: jak KRÓLOWA ;) przynajmniej tak dostojnie i pomału się poruszam :lol2:

Emolku usmialam sie:lol2: :lol2::lol2: duzo zdrowka:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdrowie chyba średnio, ale nienajgorzej jak na ten stan rzeczy. Dzisiaj wymyśliłam jak najlepiej określić to jak się czuję: jak KRÓLOWA ;) przynajmniej tak dostojnie i pomału się poruszam :lol2:

 

Zdrowia, Królowo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką fotę z brzucholem z Tymkiem to musiał być 8-9mc jak ganiam Michała w morzu i go chlapię, nie do pomyślenia teraz :( kompletnie niemobilna się czuję :( Różnica jest kolosalna, ale dzieciaki razem 4kg, łożyska też waga podwójna i wód też więcej. Teraz jestem już jakby w przenoszonej ciąży pojedynczej, niby wszystko rozumiem, ale i tak ciężko nad psychą zapanować i co rusz mnie dopada dół przez tą "niepełnosprawność" już praktycznie nic robić, nie dość, że nie powinnam to zwyczajnie nie mogę. I albo coś porobię, ale natychmiast fizycznie skutki czuję, albo nic nie robię i psychicznie mi ciężko i np spać nie mogę bo "wykańczam" w myślach piętro o 3 w nocy :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Inkubator!!!! 3

 

A tak właśnie najczęściej się czuję ostatnio, ale nie chcąc tu smęcić tą KRÓLOWĄ poleciałam ;)

 

przepraszam za zaśmiecanie ale ten wątek to taki mój notatnik, gdzie indziej wszystko mi ginie, dziewczyny książkowo 50centyl mają

 

32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)

33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)

34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)

35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)

36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)

37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)

38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)

39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)

40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką fotę z brzucholem z Tymkiem to musiał być 8-9mc jak ganiam Michała w morzu i go chlapię, nie do pomyślenia teraz :( kompletnie niemobilna się czuję :( Różnica jest kolosalna, ale dzieciaki razem 4kg, łożyska też waga podwójna i wód też więcej. Teraz jestem już jakby w przenoszonej ciąży pojedynczej, niby wszystko rozumiem, ale i tak ciężko nad psychą zapanować i co rusz mnie dopada dół przez tą "niepełnosprawność" już praktycznie nic robić, nie dość, że nie powinnam to zwyczajnie nie mogę. I albo coś porobię, ale natychmiast fizycznie skutki czuję, albo nic nie robię i psychicznie mi ciężko i np spać nie mogę bo "wykańczam" w myślach piętro o 3 w nocy :bash:

 

E-molku odpuść:hug:

Jesteś super! Już tyle zrobiałaś:yes:

Wiem, że to trudno, bo chciałoby się jeszcze tyle innych spraw załatwić, ale ważniejsze, ba! najważniejsze są teraz te małe poczwarki w brzuszku.

I ciesz się tymi spokojnymi jeszcze chwilami, które możesz mieć dla siebie.

Więc teraz książka, gorąca czekolada i relaks:yes:

I szoruj do spania Moja Droga:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam, ledwo żyje ale nie urodziłam, w tk zaslonka jedna i brzydka, w casto wszystkie ochydne, w obi obrzydliwe, ale wymyslilam chyba jak je w mojej nietypowej kabinie ciekawie zawiesić.

Aricia, twoje lustro marzeń to z kare miało być, bo dzisiaj takie widziałam i zachorowalam.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...