Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kazalam wywalić, choć panom i mężowi się tak bardziej podobało.

Dzięki rere, choć jakoś już w to słabo wierzę, za dużo z nimi kłopotów, nerwów, poprawek, teraz są dwa zabiegowe stopnie rozwalone, bo stolarz stwierdził ze dziwny ich kształt był podyktowany przez zła konstrukcje stalowa. Miał przyjechać je rozwalić potem ślusarz miał zmienić konstrukcje i miał zrobić od nowa. Stwierdził potem ze najlepiej żeby rozwalil je gdy ślusarz będzie na miejscu, to razem pozmieniaja, poustalaja i się zrobi, potem stwierdził ze niech najpierw ślusarz powie czy się podejmie a potem on przyjedzie i rozwali. Ślusarz się zjawił ale stolarz po wypadku ruszać się nie mógł i kazał nam samym rozwalić. Rozwaliliśmy i nie widzę powodu dla którego tak dziwacznie skroil te schody. No ale może się nie znam i jednak trzeba by coś zmienić w konstrukcji, tylko ze slusarze kończą robotę, a stolarz od tyg. Tel nie odbiera... No dwa stopnie rozlupane, a stolarz ma nas w d..ie Ślusarze skończą barierkę i w razie czego pewnie ich już tak łatwo nie sciagne.

 

Jest jeszcze opcja pism reklamacji, ale umowę spisał mój mąż, bo byłam z dzieciakami na wakacjach i niewiele niej wynika poza cena i terminem, ale poza kształtem mam jeszcze zastrzeżenia co do wykończenia stopni pod spodem, no partacko i na ideał to zrobili, co do tego to z pewnością jakaś reklamacje wyegzekwuję, ale może to trwać i jeszcze bardziej mi się gość zbuntuje, ale jak do pon. Nie odbierze tel to chyba wyspę do niego pismo z "do wiadomości" rzecznika praw konsumentów.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo Venus.

 

Tom się ksywki dorobilam :)

 

Taki wieszak na kurtki dla gosci miałam licytować na all, ale taki zwariowany dzień i zwyczajnie zapomnialam :bash:

 

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/50/39/65/1950396566

Poszedł za 235 +30 wys

By mi zdeterminowal styl wiatrolapu, fajny nie?

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowo:) piszę szybciutko bo twixy śpią i tyle rzeczy muszę zrobić... poczytałam trochę co u Ciebie

- co do imion to ja też brałam pod uwagę że będę często wołać ich razem i żeby mi się język nie połamał

- moi są dwujajowi, kompletnie niepodobni do siebie, nawet jak bracia nie wyglądaja i charakterki też zupełnie różne ale i tak ciocia i sama też przyznam że mi się to zdarza zajmując się nimi mylę imionami.. więc lepiej radzę aby różniły się od siebie jak najbardziej

 

Co do barierki to podzielam zdanie innych - wyrzucić tą dolną bo psuje piękne schody. A co do wykonwaców..hmm nigdy kurka nie wiadomo co zrobią a jak sie z nimi rozmawia to stwarzają wrażenie że doskonale wiedzą o co chodzi.. i te poprawki zawsze są najgorsze - też mam teraz niezły zgrzyt - wpadnij do mojego dziennika, może doradzisz coś mądrego bo ja cierpię na permamenty brak czasu (też Ciebie to czeka:))

 

Trzymaj się i dbaj o siebie.. ja nie mam porówniania jak to jest z jednym brzdącem ale szybko miałam duży brzuch w ciąży, zaliczam się do kieszonkowych rozmiarów i w całej ciąży przytyłam max 12 kg, chociaż po porodzie to myslałam ze mi jeszcze jednego w brzuchu zostawili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra żeby nie było, bo chyba nie wszyscy o tym samym piszą.

Chodziło mi o ten element w kółku

DSC_1074b.jpg

 

Pan mi go tylko byle jak przymocował żebym się opatrzyła, pierwotnie miało nie być i po opatrzeniu stwierdziłam że wywalić, barierki już wyjechały i tematu nie ma, ale dziękuję za wszystkie opinie.

 

Mikadia, no właśnie osiągnęłam +12kg, a jeszcze 2m-ce najbardziej tyjące, choć ja swą kieszonkowość ładnych parę lat temu utraciłam, może teraz dziewuchy wyssą ze mnie wszystko com nazbierała zbędnego i znów będę "nastolatka" :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...