Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pod okienkiem "szybkiej odpowiedzi" masz "zaawansowaną edycję". klikasz. poniżej, w opcjach dodatkowych, masz "zarządzaj załącznikami", klikasz. w okienku, które wyskoczy, klikasz "wybierz plik". pojawiają się pliki z Twojego komputera. po wybraniu jednego klikasz "wgraj", a później "zatwierdź odpowiedź". i juszszszsz ;) Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod okienkiem "szybkiej odpowiedzi" masz "zaawansowaną edycję". klikasz. poniżej, w opcjach dodatkowych, masz "zarządzaj załącznikami", klikasz. w okienku, które wyskoczy, klikasz "wybierz plik". pojawiają się pliki z Twojego komputera. po wybraniu jednego klikasz "wgraj", a później "zatwierdź odpowiedź". i juszszszsz ;)

 

A tego nigdy nie wypatrzyłam, całe życie się człowiek uczy, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dumać nad górną łazienką.

Milion pomysłów na minutę, ale chciałam sie poradzić w sprawie armatury prysznicowej, macie porównanie systemów podtynkowych i natynkowych? Na dole mam podtynkowy i jakoś tak łyso dla mnie ta ściana wygląda, ładny zestaw natynkowy chyba jednak lepiej się prezentuje, pewnie gorzej z utrzymaniem czystości, ale..

Macie jakieś modele godne polecenia?

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na dół powybierałam różne średniaki i na górę już miałam nie oszczędzać, ale z hansgrohe potwornie podoba mi się to

 

http://cokupic.pl/i/c_big2814306.jpg

 

tylko cena

 

no i jest też wersja tańsza, ale i brzydsza

 

http://www.isnetlazienki.pl/files/produkty/org/0/1312189858271120001.jpg

 

Czy też Wam się wydaje, różnica w cenie 2,5k za inne mocowanie rączki to grube przegięcie, to już mogli chyba lepiej zrobić jedną wersję i nie pokazywać za jakie duperele sobie ile liczą, i biedni konsumenci (czyt. ja :) ) nie musieli się tak tak męczyć i wkurzać że taki detal a tyle kosztuje.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Moja Droga:no: - drugi zestaw to czysta klasyka - pewnie spodoba się większości. a Ty wybierasz designerski, a to inna bajka:D

Mnie też zakuło w sercu na jego widok:yes:

A słuchawka taka wąska to może i ładniej wygląda, ale nie jest za wygodna w użytkowaniu (przynajmniej moja niemarkowa - taką mam teraz w wynajmowanym domu):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchawka taka wąska to może i ładniej wygląda, ale nie jest za wygodna w użytkowaniu (przynajmniej moja niemarkowa - taką mam teraz w wynajmowanym domu):(

 

Oj tam oj tam, mi słuchawka potrzebna jedynie do sprzątania (choć wreszcie mam z "Panią" z powodu brzucha, ale mam nadzieję że tak zostanie)

, małżonek wiem, że używa, ale nie sądzę żeby zauważył, że ona jakaś niewygodna.

No ale ona pasuje do deszczownicy i to ważne, i to mocowanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podzielcie się proszę swoimi typami na komplety wc+bidet, przeglądam od wczoraj oferty sklepów ale jakoś nic mnie nie powaliło (poza starckiem) na szczęście stojącym ,a takie odrzucam ze względów praktycznych. Geberity gdzie najlepiej zamawiać (najtaniej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...