Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

E-mól reni1980 ma u siebie kanciasty Duravit Vero i na zadanie pytanie czy jest wygodny odpowiedziala :

 

 

"ja jestem zadowolona, kibelek jest wygodny ale czy kanciasty to chyba nie ma znaczenia, znaczenie ma wyprofilowanie deski, bo to na niej siedzisz "

 

Podobno " ...w zgodnej opinii sprzedawców Vero to jeden z niewielu prostokątnych wygodnych sedesów ":lol2:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak się tu nie rozwodzić nad każdym detalem??!! Przy Was czuje się normalniejsza bo rodzina i znajomi na mnie dziwnie patrzą jak się zapomnę i temat urzadzania wnętrz zacznę rozwijać.

 

E tam, zignoruj :)

Na mnie też patrzą jak na wariatkę, bo o płytkach i kiblach mogę godzinami nawijać.

Na szczęście, mamy siebie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusek no i co mieszasz ;) teraz wiecej zestawów do wybierania, a serio to dzięki za info.

 

Aricia większy monitor i świat nabiera nowych perspektyw, co?

 

Narendil no to ponawijaj co ta sobie myślisz o moich wyborach, powyżywaj się wnetrzarsko, ulżyj sobie, znajomych z reala kilku wiecej zachowasz, a mi poniższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil no to ponawijaj co ta sobie myślisz o moich wyborach, powyżywaj się wnetrzarsko, ulżyj sobie, znajomych z reala kilku wiecej zachowasz, a mi poniższe.

 

Toć co jakiś czas nawijam :)

 

 

Jeśli chodzi o casting na kibelek i bidet, to wybieram ten:

http://www.TwojeWnetrza.com/image.php?main=Produkty%2Fceramika_sanitarna%2Fbidety%2FALTHEA+D-STYLE+40139%2B40032%2B40038.JPG

I umywalkę w tym stylu. Nie fikuśną.

Chyba, że zrezygnowałaś z szaleństwa mozaikowego.

Bo razem to byłoby chyba za dużo.

 

A cięcia płytek bym się bała.

Ale może masz super zaufanego fachowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozaika piękna, ale droga potwornie i na podłogę pod i przy prysznicu raczej słabo się nadaje, szukam odpowiedniej raczej czarnej glazury do takiego miejsca. No i teraz zonk bo chcialam glazura, kolory na pózniej sobie zostawić, no ale przycisk trzeba kupić już, czarny lub biały. Nawet nad czarnymi sanitariatami się zastanawiam przy czarnych plytkach, ale to chyba masakra do utrzymania w czystości, a moze się mylę?

 

Z cięcia płytek tez raczej zrezygnuję, w końcu jest w czym wybierać, coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta tapeta. skojarzyła mi się z kocykiem z ikei ;) czaję się na niego i jakoś ciągle się ociągam z kupnem...

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/henny-narzuta-koc__0131958_PE274933_S4.JPG

uwielbiam takie graficzne, lekko retro, wzory :D

skąd nagle pomysł na czarną glazurę?

masz może jakąś fotkę inspiracyjną ? jakiś projekt ? jestem wery ciekawa, co wymyśliłaś :yes:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie....bo wzór ma boski!!!! ale gryzie...no i wykończenie też pozostawia wieeeele do życzenia :( a cena raczej nie zachęca, by przymknąć oko na te wady...ale jednak mi się ciągle po głowie pałęta :mad: ;)

 

choć dziś przeczytałam,że właściciel ikei to były nazista, który kradnie projekty młodym szwedzkim dizajnerom, miga się od płacenia podatków, a w fazie tworzenia potęgi firmy wykorzystywał pracę dzieci...no i się troszkę obraziłam na ten sklep....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkiego praktycznie szukam, umówiłam sie na sesję brzuchową i z ogromnym żalem stwierdzam że nie mam ani jednego estetycznego kąta wykończonego, żeby mógł za tło robić :(

Kilka rzeczy wymyślonych jak niektóre lampy, ale większością nawet sobie głowy nie zawracam wymyślaniem bo to tak odległe perspektywy finansowe, ciągle lepiej i lepiej, a mimo to wciąż mało i mało, przerażające.

 

Sobie chociaż taki plakacik do dolnej łazienki strzeliłam dzisiaj, żeby mi się wydawało że się jednak wykańczam, fajny?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/65/81/55/1965815517

 

No i barierka leży od piątku za garażem, niby montaż jutro, ale już jedną rzecz wypatrzyłam nie tak zrobioną jak miało być, mam nadzieję że na wariata coś na miejscu wymyślą i dojdzie wreszcie do montażu, ale dwa stopnie nadal rozwalone, ciekawe czy stolarz się wypnie czy jednak zrobi co należy.

 

Przypomniałaś mi że coś w deseń tego ikeowego kiedyś mi w leroy'u mignęło, ale może teraz mi się tylko tak wydaje że ładne było, na stronie u nich teraz nic takiego nie widzę.

 

Słabe te wieści o IKEA, też się chyba obrażę ale to w przyszłym tygodniu bo postanowiłam żaluzje na cały parter u nich kupić, kupie i dopiero się obrażę, żaluzji mam nadzieję nikomu nie ukradł, ale robią je teraz pewnie Chińskie dzieci.

 

Łazienka, rozkład praktycznie mam cały w głowie tylko kolorowanie i wypełnianie stref materiałami pozostało, szary lacobel prawdopodobnie będzie, ale przy drewnianej podłodze i szarych ścianach chciałam uniknąć białego brodzika, kolorowe i drogie i pewnie ciężkie w utrzymaniu to wyszło mi że jako trzeci materiał dorzucę czarną glazurę ale tylko w dwóch/trzech płaszczyznach.

Teraz ciągle leżę i nie mam jak zrobić projektu, ale się postaram przysiąść i szybko coś "malnąć" bo w sumie potrzebuję jakieś wizki żeby ze stolarzem pogadać co i za ile drewnem by obłożył.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożnik-nie moje wymiary.

No biała glazura byłaby ok, tylko potrzebuję czegoś do brodzika, a biała glazura to białe fugi, czytaj szybko szare, wymyslilam ze z czarnymi nie byłoby tego problemu, dlatego lubię mozaiki bo można dać szarą fugę od razu i stanowi ona geometryczną kompozycję, a nie jest jak przy dużych formatach złem koniecznym, oczywiście można rozplanowac te duże formaty tak aby tez geometrycznie ładnie się te fugi układały, ale nie zawsze idealnie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...