Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

Ale do umywalki jest dostęp bo jest przed wnęką okienną i jest tam dzięki temu sporo dodatkowej przestrzeni, na bidet i wc potrzebowalabym dwóch okien. A zamocowanie ścianek w podłodze raczej nie jest problemem, jakiś ceownik i tyle, mam wątpliwość tylko czy można coś takiego zrobić tez w skosnym suficie z k-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To wcale ne tak mało. Mozna geberitami troche wyjechac do przodu.

Musisz pamietac, że ważna będzie wysokość brzedu misek bo to głowna strefa "poruszania" się człowieka.

Myślę, że jest to wykonalne. Na zdjeciu masz ściagę z wyskości. W Twoim wypadku to środkowy dolny układ wc pod skosem.

 

[ATTACH=CONFIG]89259[/ATTACH]

Jak odsuniesz nieco geberit spod skosu to chyba wejdzie Ci standardowy stelaż. Jesli nie, to są geberity niższe, których h=82cm

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=duofix+h82

 

Namawiam Cię na umywalkę na ścianie bo mozesz dać tam wygodną płytką szafkę z lustrem na wymiar i oświetlenie tasmą led pod nią. Nie musiałabyć układać tam płytek.

Edytowane przez mayland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wysokość z drugiej strony kabiny, przy grzejniku?

Czy myślałaś, żeby zrobić np. wąską ściankę osłaniającą grzejnik (z drugiej strony byłyby wieszaki na ręczniki), i wejście do prysznica od tej strony?

Wtedy nie potrzebne byłyby drzwi, tylko szkło vis a vis umywalki (bo przychylam się do opinii Mayland w tej kwestii:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina masz rację, jestem tego samego zdania w cześci szyby . Ja bym nie dawała przy grzejniku nic, żadnej scianki. Tam nie powinno chlapać. Zakładam ze wysokość jest tam 2m bo skoro e-mól planowała wchodzić do kabiny od tej strony to pewnie taka wysokosć tam jest.

Z doświadczenia wiem, że szyba szeroka 100cm spokojnie zabezpiecza przed wychlapywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamiany geberitow z umywalka to się dziwie ze jestescie tak do mtego pomysłu przekonane, muszę się jeszcze raz przymierzyć do tych skosow, ale czy w ogole jest możliwa zamiana hydrauliki po posadzkach? Poza tym np przy zabudowie kolankowej geberitami powstanie dziwaczna półka wcisnieta w skos, a jak do pionu ja dociagnac, to co z miejscem pod oknem, wyrwa w zabudowie powstanie.

 

Druga rzecz jak ma się nie chlapac bez ścianki? Chyba czegoś nie rozumiem, możecie narysowac to o czym piszecie? Jakbym postawiła tam ściankę np murowaną przydałaby się na ręczniki faktycznie, i miałaby metr to byłoby idealnie ale przejścia zostanie mi max 30 cm

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opoczno.eu/kolekcja.php?kolekcja=k011&aranzacja=k011a001&m=220

wygląda mi na mat. poślij jakiegoś umyślnego ;) do pobliskiego sklepu z opocznem, niech pyknie fotkę.

z tym wpuszczaniem w ścianę/podłogę może być mały problem.po pierwsze, musiałby to zrobić ktoś o precyzji chirurga, po każda krzywizna zdyskwalifikuje taki rowek. po drugie, tam chyba musi być jakaś uszczelka? zapytaj szklarza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...