Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nie znacie innych ciekawych modeli?

 

Coś w stylu tolomeo by mi pasowało tylko lepiej klosz ciut nowoczesniejszy, na all nawet tanie podroby są ale tylko srebrne.

Chętnie bym tez takiego http://www.strefalamp.pl/fabbian-kinkiet-snake-d63g0102-czarny-p-2195.html?cPath=1 gada u siebie widziała, ale cena:(.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też potrzebuję lamp do sypialni.. chętnie skorzystam z Twoich poszukiwań:) typ no.1 jest the best ale rzeczywiście ciekawe jak pada strumień światła

 

szukam też jakiś fajnych pomysłów na wielkie okna.. może wpadło Ci gdzieś coś fajnego w oko. W ciągu dnia wielkie okna wyglądają super ale wieczorami jak spuszczone są żaluzje czuję się trochę jak w bunkrze.. rolety rzymskie będą wisieć cały czas na oknie.. a ja bym chciała w ciągu dnia żeby nie zasłaniały okna.. pls help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pokaż o które okna chodzi.

No to się chwalę, po prawie dwóch latach mieszkania dziś pierwsza noc na piętrze, chłopaki pokój dawno mieli gotowy ale nie było barierek i jakoś ich tam nie ciągnęło, ale dzisiaj pójcie spać ich tak nakręciło, Tymek zasnął bez mrugnięcia, bez kiziania i czytania w swoim pokoju z bracholem, a nie z rodzicami, nie ma drzwi, nie ma łazienki, jutro mi sam kibelek zamontują, sypialnia hmm będzie ładna :)

Najgorsze przez ten czas było przewalanie przepakowynie gratów z piętra na piętro z pomieszczenia do pomieszczenia, zostało już mało to przetrzepania i teraz zaczynam kosmetykę (jak tylko zamówię drzwi i łazienkę, no i podjazd i ogrodzenie... czyli lada chwila :) )

Mam wrażenie, że wielki krok milowy się dokonał, a w ogromnej mierze było to możliwe dzięki mojej mamie, która mnie tu podczytuje i jej serdecznie dziękuję.

Dodatkowo ja okropnie się czułam z tym rozgardiaszem ostatnio to już masakra, okropnie niespokojna byłam, że dziewczyny tuż tuż, a tu wciąż budowa, a nie dom, szkoda że na tą końcóweczkę kompletnie niepełnosprawna jestem, nic to tym razem po porodzie dojdę do siebie w trzy dni, a dziewczyny będą mega grzeczne, więc spokojnie na wszystko znajdę siły i czas :) czuję się jakbyśmy się właśnie wprowadzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czadowe zdjęcia!!! Załapałam się :D No laska z Ciebie e-mólu jak się patrzy!

 

Widzę, że czajnik wybierasz. Ja też mam ten sam model na oku, ale biały. Poweim Ci, że tu w UK większość modeli w kolorze białym jest droższe od pozostałych w innych barwach(?). Nawet niektóre produkty w kolorze białym są wycofane :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emoty.blox.pl/resource/clap.gif hurrrrra!!! też zdążyłam się załapać na drugą turę fotek :D:D:

moje numero uno, to to podwójne, na którym klęczysz na łóżku!

no i to na tle okna też jest boskie!. w ogóle wszystkie piękne :D jaki człowiek był głupi, że sobie podobnych fotek nie zrobił :bash:

PIĘKNE!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo, fotki bedą do jutra rana, ale mam ponoć dostawać codziennie kilka...

No tez się cieszę ze tym razem sesja się odbyła, bo to z planowanych ;) ostatni raz, choć cieżko bo jednak zbyt atrakcyjnie człowiek, zazwyczaj kobieta się raczej nie czuje w ciąży i co tu wieloryba fotografowac, ale efekt nieskromnie powiem ze mnie zadowala.

Ciekawostka ta bluzka w paseczki to tak naprawdę kiecka, tylko jakoś z tym brzuchem na długości dziwnie straciła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...