Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nic to tym razem po porodzie dojdę do siebie w trzy dni, a dziewczyny będą mega grzeczne, więc spokojnie na wszystko znajdę siły i czas :)

I to jest właściwe podejście!

 

A fotki RE-WE-LAC-JA!

Ale co tu się dziwić? Z taką modelką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na forum ostatnio nawet chwilki, ale do Ciebie zaglądam regularnie bo była obietnica fotek, a na poprzednie się nie załapałam :) A ponieważ się w końcu doczekałam, więc muszę skomentować :) Nie wszystkie widziałam, bo coś tam już usunęłaś, ale te co zostały są rewelacyjne!!!

Już teraz wiem skąd te komentarze na temat Twojego wieku ;) Kiedy Ty kochana pierwsze dziecko urodziłaś :confused:

Normalnie wyglądasz jak nastolatka!!! SUPER!!! Bardzo mi się zdjęcia podobają! Wszystkie! Ale najbardziej to jak stoisz przy oknie :) Świetne jest!

Oj piękna z Ciebie modelka :)

Edytowane przez ragazza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super fotki !!! Cudowne :) Pięknie na nich wyglądasz, jesteś stworzona do zdublowanej ciąży :).

A lampki ... też jestem na etapie poszukiwań. Zakochałam się w tej poniżej i szukam kinkietów do niej. Z kinkietami mam ten problem, że są na skośnym suficie, więc jestem bardzo ograniczona z wyborem.

A Twoja lampa nr jeden jest cudowna !

http://sonpol.eu/media/products/81be76244a8d11065772d14a98d112bd/images/thumbnail/big_b32c8b76a31823c8edf0a791828a08a1.jpg?updated_at=1313950610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prądu od rana nie miałam, to się fotki zasiedzialy...

Młody od rana laptopa szukał, żeby sobie pograć;) wiem wiem, bez komentarzy i mu tłumaczę ze prądu nie ma na to on ze trzeba poszukać, i łaził po domu i wolał: pląd, pląd, tak samo nawołuje zabawki jak mu jakaś zginie.. :)

Dziękuje za wszystkie miłe słowa :)

 

Jak dostanę nowe fotki to znowu wrzucę...

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co, czym przykleic tapetę do płyty meblowej?

Obklejałam tylną ściankę Billy'ego. Klejem METYLAN odpowiednim do rodzaju tapety.

 

A podnóżek jest OK.

Gdyby nie niewłaściwe nóżki, to bym go chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metylan to te w fioletowych pudeleczkach? To ja nie wiem o co chodzi, dwa razy próbowałam dwa stężenia przetestowalam.

Mayland no fajna ale czemu Ci się z podnozkiem kojarzy?

 

No ten fioletowy jest napewno do winylowych a nie wiem jak z flizeliną.

Nie z podnóżkiem mi się kojarzy a z zakupami :D Sama bym ją kupiła w tej cenie ale nie mam gdzie postawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ile kosztuje montaż geberitu, obicie go osb zawieszenie kibelka, właśnie był tu pracownik, szef go wysłał na oględziny i ten pracownik na lewo chce za to 500zl. Ile mu to zajmie pól dnia max? Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...