Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SzaroCzarnaNagaJama


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DZIEWCZYNY CO MYŚLICIE O TAKICH DRZWIACH

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/se/ib/nua9/FdZjtKOonUcP4iNz0X.jpg

 

szukam i szukam czegoś na piętro, chciałam przybajerzyć i bezprzylgowe z chowanymi zawiasami, ale poniżej 2k chyba się nie da i sobie cały czas myślę ze to jednak chyba szkoda kasy, simple wyszłyby mnie 4k a te ładne 10k, chyba różnica estetyczna nie jest warta aż takich pieniędzy

Ale simple już mam no i pomyślałam że może da sie te 3 szt simpli z parteru na piętrze zamontować, a na dole te z szybami zamontować. Albo na piętrze te z szybami wszędzie, tylko pewnie do naszej sypialni lite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinkiety suuuuperowe!!!

To w końcu aquaformy czy robione przez ślusarza, bo już się pogubiłam:(

A w sprawie ścianki przy prysznicu to ja bym ją zrobiła, tylko węższą, aby było wygodne przejście, ale aby zmieściły się ręczniki z tyłu:)

 

I dzisiaj znowu buszowałam po necie, w przerwie na pieczenie:D, i znów natknęłam się na sówki.

Tym razem na obrazkach.

Spodobały mi się i pewnie coś podobnego tylko z innym motywem zrobię z córcią do jej łazienki:)

 

http://www.chictip.com/wp-content/uploads/2011/10/181795477.jpeg

 

edit: w sprawie drzwi to nie mam jeszcze zdania:confused:

Będę niedługo podchodzić do tematu, a założenia mam podobne (prosto i ładnie:cool:) to będę mogła coś więcej powiedzieć. Wiem, że do sypialni będą u nas pełne, żeby nikt nikomu nie przeszkadzał wieczorem. A do łazienki to trzeba by było sprawdzić na ile nieprześwitujące będą i czy nie przeszkadzałoby Wam, że będzie widać zarys ciała, jak ktoś wychodzi spod prysznica.

Dodatkowo sprawdziłabym jeszcze czy te szkło z obu stron jest gładkie, czy z jednej nie jest chropowate (te drugie gorzej się czyści).

Edytowane przez Balbina200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu aquaformy czy robione przez ślusarza, bo już się pogubiłam:(

 

:cool:

 

Merenwen pytała o barierkę-robił ja ślusarz.

 

A kinkiety aquaform.

 

Rasiu gdzie je planujesz?

 

 

Faktycznie fajnie te sowki wyglądają.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szyby z dwóch stron gładkie, zwane bezpiecznymi, bo tylko takie biorę pod uwagę ponoć nie pokazują zarysów, a w dolnej łazience mam taki układ ze nie ma takiego problemu, no i my raczej prysznicowac się będziemy na piętrze, a jak goście wstydliwi to trudno, już prawie jestem pewna ze te pelne z dołu przeniose na gore a na dół wstawię ze szkłem.

Po świętach ma przyjść montarzysta i powie czy się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw te Simple w spokoju. To naprawdę ładne drzwi. W rzeczywistości są jeszcze fajniejsze niz na zdjeciach. Mi się bardzo podobają. Wolałabym Simple niż te ze szkłem. Jesli szkło to tylko w opcji całe skrzydło, bez płyty. Jak bardzo chcesz mieć jednak jakieś szklane to daj do obu łazienek skrzydła szklane (całe) a reszte w Simple.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rasiu gdzie je planujesz?

.

 

Mam dwa takie kabelki ni w kij ni w oko, zwisające w 1/10 podciągu, bo chciałam tam listwę ledową puścić od wejścia do domu i dalej do salonu... ale zapomniałam, że drzwi wejściowe są na całą wysokość... czyli pod sufitem nie mam miejsca na zabudowę tej listwy:(. No i kombinuję co by podpiąć do tych kabelków i nie zostawić bezużytecznych, drogich jak pierun włączników;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Spokoju i radości,

tylko miłych gości!

Smacznej Wigilii i całusów moc

- w tę najpiękniejszą w roku noc!

Szczęścia kilogramów,

ze śniegu bałwanów!

Życzliwych ludzi wokół,

żadnej łezki w oku,

Przyjaciół jakich mało.

Przez życie idźcie śmiało!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...