Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, hej!

 

Piję druga kawe. Herbaty juz ze 3 kubki poszły ;)

Zimno.................

 

Miałam długi weekend przez ten wolny piątek i tak mi było dobrze ;)

 

 

A co u Was? Jak nowy tydzień, ciężki się zapowiada? Bo u mnie ostatnio czasu brak, nie wiadomo za co sie łapać? I nie zanosi się na poprawe ;)

Szarańcza przeziębiona- siedzą w domu zamiast iśc do przedszkola :rolleyes:

A mnie w nosie kręci ;)

 

Nie ma to jak pomarudzic z rana ;)

 

Miłego dnia :) :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie:D

Net mam znów normalny i przyszłam do Was na momencik. KAwika to pewnie śledzi mnie na blogu , więc wie , co tam u mnie;) Zaniedbałąm muratorka na rzecz bloga , ale blog nakręca zamówienia;) Chłopaqki we wrześniu pochodzilui do przedszkola 11 i 9 dni . Zapalenie uszu , zapalenie krtani , katar i tak dopiero od wczoraj chodzą znów. Starszak to porażka na całej lini . Wczoraj prawie wogle nie spał z powodu p-la . Dziś od ranka wycie , kiedy on sie przyzwyczai?

A ja pozbyłam się po 5 latach dzieci z domku i.... i będę niańczyć półroczną NAtalkę:D Doszłam do wniosku , że teraz małż będzie w domku więcej , a nawet jak zimucha przyjdzie to wogle , więc w razie co wspomoże . Dziewuszka do południa przesypia sobie 2 godzinki , bawi się sama , grzeczniutka więc przypomnę sobie pieluchy;) Pieniążki nei za wielkie ,a le zawsze stałe jakiś będą , a w międzyczasie będę ciąc , wypychać , popołudniu doszywać ;)Dobra , trzeba ogarnąć podłogi i do roboty.

Miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfinka, nieźle :)

 

Ja już do pieluch w życiu bym nie wróciła ;)

 

Życzę Wam zdrówka. U nas tez choróbska. Chłopaki nie chodzą od tamtego tygodnia do przedszkola. Za to jak juz idą to na szczęście nie ma wycia- jest krótka piłka: my do pracy to oni do przedszkola. Wiedzą, ze nie ma innej opcji.

 

Lecę pracować, miłego dnia z Natalką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...