Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry

Tak mgła ,że słoneczka pewnie dzisiaj nie będzie .http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/105.gif

 

aż podniosłam roletkę, żeby sprawdzić bo jak jechałam do pracy to ciemno było ;)

Zachmurzone u mnie :(

Dobrze, że wczoraj troszkę na dworku pobyłam z dziećmi- pojechalismy kupować zimowe buty. Dali mi popalić w sklepach- cała trójka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbysiu co ja widze -15 kg, nie szkoda Ci tych kilogramow, tyle wyrzeczen idzie na marne?

 

Anetko jak Twoja dietka, pochwal sie ile juz stracilas i czy caly czas na dukanie jestes?

Ja od miesiaca na diecie, zawzielam sie teraz strasznie, stracilam na razie 5 kg, jem 1200 kcal dziennie i "spowiadam" sie codziennie :) z tego co zjadlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)!

No wlasnie, a czemu Kawika tak zniknela, u siebie "pozegnanie" walnela, do Frania nie zaglada, czy cos sie stalo?

chyba nic konkretnego ;)

Ja nie wiem wiele więcej od Was ;)

Ale mam nadzieję, ze tęskni i wróci :)

 

Anetko jak Twoja dietka, pochwal sie ile juz stracilas i czy caly czas na dukanie jestes?

Ja od miesiaca na diecie, zawzielam sie teraz strasznie, stracilam na razie 5 kg, jem 1200 kcal dziennie i "spowiadam" sie codziennie :) z tego co zjadlam.

 

maqpie jak dokładnie tak. Cały czas Dukan ;)

Kalorii nie muszę liczyć i chudnę. Zrobiłam badania i w końcu mam cholesterol w normie po moich masakrycznych wynikach z ubiegłego roku.

Straciłam 26 kg.

A Tobie GRATULUJĘ wyniku. 5 kg w miesiąc to super wynik. BRAWO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)!

No wlasnie, a czemu Kawika tak zniknela, u siebie "pozegnanie" walnela, do Frania nie zaglada, czy cos sie stalo?

 

Zbysiu co ja widze -15 kg, nie szkoda Ci tych kilogramow, tyle wyrzeczen idzie na marne?

 

Anetko jak Twoja dietka, pochwal sie ile juz stracilas i czy caly czas na dukanie jestes?

Ja od miesiaca na diecie, zawzielam sie teraz strasznie, stracilam na razie 5 kg, jem 1200 kcal dziennie i "spowiadam" sie codziennie :) z tego co zjadlam.

 

26 kg - jestem pod wrazeniem :wave:, juz koniec czy jeszcze planujesz cos zrzucic?

Ja mam w planie 19 kg, najgorzej bedzie w swieta.

 

u mnie przydałoby się jeszcze z 5 kg ;)

W Święta mam plan zrobic sobie pyszności zgodne z dietką. Wigilia będzie u mnie więc ok a dni świąteczne tez zlecą. W każdym razie nie boję się pokus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje tylko pierogow, uszek i ciasta, bo reszta mnie nie rusza. Teraz cos slodkiego jem raz w tygodniu ale to w ramach tych 1200 kcal. Jak zjem slodkie to nie jem obiadu albo np. obiadu i II sniadania.

Jak wracam do domu to jest ok, nic mnie nie kusi. Najgorzej przetrwac mi w pracy, bo pracuje w centrum i w poblizu kilka cukierni, za sciana bar kebeb, 100 m dalej drugi. Na szczescie zarcie barowe nie robi na mnie wrazenia ale ciasta uwielbiam i odmawianie sobie slodkosci w weekend to dla mnie meka. Juz kilka tygodni nic nie pieklam, bo jak upieke to wiem, ze nie skonczy sie na kawalku tylko na kilku:bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze na dukanie mozna duzo slodkosci tylko, ze to wszystko jest ze slodzikiem, a ja nie moge do niego sie przekonac.

 

Tak na marginesie to ile mialas cholesterolu?

 

jakoś grubo ponad 300 :(

Ale teraz norma mimo dużej ilości jajek ;)

 

A odnośnie słodzika to popatrz sobie na ksylitol- cukier z brzozy. Ma niski indeks glikemiczny i sporo pozytywnych działa tylko cena...

http://www.ksylitol.info/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cukrze zaraz poczytam, dzieki.

No to zaszalalas z tym wynikiem:eek:, ja mam 430 bez lekow, na lekach 220-260 ale ja mam cholesterolemie i podczas radykalnej diety cholesterol jest w stanie zmniejszyc sie bez tabletek max 10%.

 

o rety! To rzeczywiscie nieciekawie :(

Dbaj o siebie Maqpie!!! Mi pani doktor oszczędziła leków tylko zaleciła dietę i ruch. Dieta jest a ruchu tyle o ile- przy dzieciach, psie i porządkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...