Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Anetka :), ja zabalowalam rano do 11 ale w koncu syn mnie obudzil, bo glodny. Zaczelam robic mu tosty z tostera z miodem i dzemem, za chwile doczepil sie maz i mama na te tosty tzn. pozniej opiekalam wczorajsze buleczki przkrojone na pol, bo chleba tostowego zabraklo.

Teraz wszyscy posypiaja przed tv, a ja mam chwile dla siebie:).

Jak tam u Ciebie dietka, bo ja przez te mrozy mialam straszny kryzys ale wytrzymalam. Jak jest tak zimno to ciagle glodna jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Ciebie dietka, bo ja przez te mrozy mialam straszny kryzys ale wytrzymalam. Jak jest tak zimno to ciagle glodna jestem.

 

:) u mnie tak samo. Cały czas głodna jestem ;)

Wczoraj to jadłam, jadłam i jadłam ;)

Sernik sobie upiekłam i mięsko ze szpinakiem. Waga spada powoli ale spada ;) Zostało mi troszkę ponad 3 kg do celu. A potem najtrudniejsze: walka o utrzymanie wagi.

 

Dziś noc bezsenna niemal. Dużo roboty w pracy. Będzie ciężki dzień.

A Wam życzę spokoju i słonecznego dnia! :)

I wesołego Mikołaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiamy i wysyłamy;)

Wpadam zobaczyć czy żyjecie;)

Prezenty już zakupione mam , ale jakoś jeszcze u meni mało świątecznie , może jak zacznę za dwa dni porządki to poczuję. Poki co kończę osatatnei zamówieinia szyciowe , pakuje i siooo . Ufffffff , troszkę tego było do zrobienia i jakiś przesyt mam. A jak u Was ? Świeta blisko?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiamy i wysyłamy;)

Wpadam zobaczyć czy żyjecie;)

Prezenty już zakupione mam , ale jakoś jeszcze u meni mało świątecznie , może jak zacznę za dwa dni porządki to poczuję. Poki co kończę osatatnei zamówieinia szyciowe , pakuje i siooo . Ufffffff , troszkę tego było do zrobienia i jakiś przesyt mam. A jak u Was ? Świeta blisko?;)

 

oj blisko, blisko :)

Prezentu brakuje jednego, porządki robię na bieżąco. Okna co prawda nie umyte- wykręcam się pogodą ;)

 

Oj , co ty zrobisz z tą premią. :no:

 

Podziel się,

http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/130.gif

 

trafiłeś :) ALe dzielić się za bardzo nie ma czym. Marzą mi się nowe perfumy i niewiele wtedy zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Święta Bożego Narodzenia

i Wigilijny wieczór upłyną Wam

w szczęściu i radości

przy staropolskich kolędach

i zapachu świerkowej gałązki.

Nowy Rok zaś niech przyniesie szczęście i pomyślność

 

Serdecznie pozdrawiam Magda.

 

 

http://www.przedszkole.tox.pl/images/mikolaj_gify_dodatki_org12.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...