Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

Witaj.

 

Kupiliśmy z żoną kilka tygodni temu dom do remontu i szukając porad na necie znalazłem Twoje posty na temat rozbudowy domu przez Was (nawiasem mówiąc domek bardzo nam się podoba). Zauważyłem, że jesteś ze Śląska. My kupiliśmy dom niedaleko Was - w Będzinie.

W związku z tym mam prośbę oraz kilka pytań, oczywiście pod warunkiem, że nie stanowi to problemu.

Poszukujemy solidnego architekta z wizją przebudowy tego co już mamy oraz dobrej, sprawdzonej ekipy budowlanej godnej polecenia. Skoro macie rozbudowę już za sobą to może możesz kogoś polecić. Byłbym bardzo wdzięczny.

Jeżeli jest to możliwe, podaję poniżej nasz e-mail:

[email protected]

 

Pozdrawiam

Michał Kawecki

tel. 509050305.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lea, pięknie jest!! Jak ja bym chciała już mieszkać...

 

Z linkami faktycznie średnio, jeszcze jak wypadła to robi się niebezpiecznie :( Może musicie zrobić bramkę na dole i na górze żeby synek sam nie wchodził?

 

Ja u siebie mam taki mały trójkącik na schodach gdzie nie będziemy robić balustrady i też się boję, bo znając dzieci oni tam będą coś kombinować..

 

Napisz mi proszę, czy jesteś zadowolona z lamp nad wyspą? Mi się takie bardzo podobają (i chciałam kupić coś podobnego- ale kolorowego do córki) ale mąż nie zgadza się na takie które świecą tylko w dół (znaczy nie ze szklanym kloszem) bo mówi że sufit będzie ciemny...

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla synka :hug: Moi też dużo chorują, ale z biegiem czasu jest coraz lepiej (teraz 4 i 6 lat)

 

Oj kochana,juz niedługo będziesz mieszkac.Jeszcze nacieszysz sie swoim domkiem :)

Tak koniecznie musimy zrobic bramke bez dwóch zdań choćby na górze:yes:

Twój mąz ma niestety racje,te lampy dają naprawdę mało swiatła:yes:.Nawet myśleliśmy żeby dołożyc tam na wyspie z jeden albo nawet dwie oprawy wpuszczane w sufit,ale wtedy byłoby jednym słowem brzydko.Te 2 lampy tylko oswietlaja wyspę nic więcej,a to za mało..

Mój synek znów chory :sick:,rano miał gorączke.

Fajny wiek mają Twoje dzieciaczki

 

Pięknie, ja chcę wiecej:yes:

Dzięki.Moge ci wrzucic tylko ściany z cegiełek.Nic po za tym nie mamy.To tak jak się człowiek wprowadza na szybko....:(

 

Agusia,

Jak rozumiem badania Synka wypadły ok? :hug:

Dozujesz nam Twoje wnętrza, a one takie piękne, że czuje się niedosyt. Kuchnia jest bajeczna. Granit wygląda naprawdę pięknie (moje drewno zaczyna być zagrożone :D)). Kolor schodów niesamowity. Zmartwiłaś mnie tymi luzami na linkach. Musisz pilnować maluszka. My kiedy zamieszkamy, to Julka już raczej będzie miała inne atrakcje ;), ale to ważna informacja dla rodziców.

Ewuniu badania synka zostały zrobione:yes:Teraz nie pozostaje mi nic jak czekac na wyniki.

E tam przesadzasz :p,ale dziękuję :hug:Twoje drewno tez jest piękne jak i mój granit.

Z tymi linkami nieciekawie.Stolarz musi poprawic i naciągnąc linki,gdyz moje dziecko uwielbia wchodzic i schdzic ze schodów ....

 

Kolor rzeczywiście piękny ,soczysty,chyba rzadki ci jest oczywiście plusem.

Lea ja też będę robiła badania ,bo mój starszak ma cały czas zajady,zimna ,już nawet nie wiem co.

Czy tobie kuchnię robił Pan Łukasz?Ja blat też tam zamawiam ,czekam na wstępną wycenę ,a potem procedury znasz,napiszesz mi na priva ile masz metrów i jaki masz koszt? jak wybierałaś kolor?byłas tam u nich?

No a z linek jeszcze się bedziesz cieszyć,mały podrośnie i będzie git,no chyba,że będzie drugi dzidziuś,bo tak bywa w nowych domach:)

życzę zdrowia dla malucha :)

zdjcia, więcej zdjęć... poproszę

Basiu kuchnie robił nam Pan Tomek.Nie znam zadnego Pana Łukasza.Nie wiem skąd ci to przyszło do głowy;)

Pierwszy raz kolor oglądałam u siebie w mieszkaniu,a za jakiś czas pojechałam tam do nich i już zdecydowaliśmy z mężem,który kolor wybieramy ostatecznie :)

Drugi dzidzius :Dhmmm się okaże..

Priva wyśle ci za chwile

 

Witaj.

 

Kupiliśmy z żoną kilka tygodni temu dom do remontu i szukając porad na necie znalazłem Twoje posty na temat rozbudowy domu przez Was (nawiasem mówiąc domek bardzo nam się podoba). Zauważyłem, że jesteś ze Śląska. My kupiliśmy dom niedaleko Was - w Będzinie.

W związku z tym mam prośbę oraz kilka pytań, oczywiście pod warunkiem, że nie stanowi to problemu.

Poszukujemy solidnego architekta z wizją przebudowy tego co już mamy oraz dobrej, sprawdzonej ekipy budowlanej godnej polecenia. Skoro macie rozbudowę już za sobą to może możesz kogoś polecić. Byłbym bardzo wdzięczny.

Jeżeli jest to możliwe, podaję poniżej nasz e-mail:

[email protected]

 

Pozdrawiam

Michał Kawecki

tel. 509050305.

 

Za chwile wyśle prywatną wiadomośc do Państwa

 

Kuchnia cudownie funkcjonalna, duża, przestronna!!!

Cholera jasna, mój projekt się zaczyna walić, widząc TAKĄ aranżację!!!!:D:lol2: - naprawdę!!!!

 

Z linkami niedobrze, że się luzują:(- co mówi schodziarz????

 

Zgadza się,kuchnia jest bardzo funkcjonalna:)

No więc w końcu dodzwoniłam się do pana od schodów po tygodniu.Był za granicą:DBędzie u mnie sb,albo w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody super, ale to juz wiesz:D bardzo bym chciala mieć takie u siebie :yes: tylko teraz nie wiem co z tymi linkami, może stolarz coś zaradzi i znajdzie jakies rozwiązanie

Kuchnia jest rewelacyjna taka przestronna :yes::yes::yes: kcem tez taką :yes::yes::yes::yes:

buziaki dla malucha :hug:

 

Iwonko bardzo sie cieszę że podobaja ci się moje schody i kuchnia również :hug:

Przez telefon pan od schodów mówił,ze da się naciągnąc linki i że będzie dobrze.Zobaczymy jak będzie w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki Ewuś za kciuki.:hug:Wyniki będą niebawem.

mariomili tak jak pisze Ewunia już dawno mieszkamy.U nas troszke pusto w domku ;).Z nowych spraw kupiliśmy cegłe klinkierową na ogrodzenie i mamy obłożone słupy na górze w sypialni i dwóch innych pokojach.

 

to co mam

obłożone słupy :cool: z tym stolarz spisał sie na medal

 

http://img89.imageshack.us/img89/1949/img0122ak.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img571.imageshack.us/img571/4441/img0121tc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niestety z linkami niezaciekawie buuuuu.Stolarz poprawił urwane linki.I mój uśmiech gościł na twarzy tydzien,dopóki nie zobaczyłam lekko wysuniętej z uchwytu linki.Teraz staram się bardziej pilnowac synka.Uuuuu zrobiło sie troche niebezpiecznie.Nie wiem kiedy znów stolarz przyjedzie i zmieni linke-widocznie jest za krótka;)

 

A tutaj cegiełki

 

http://img41.imageshack.us/img41/3328/img0051iek.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img6.imageshack.us/img6/4029/img0049pk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I kuchnia :)

 

http://img823.imageshack.us/img823/8905/ytax.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img29.imageshack.us/img29/4812/ztev.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Za niedługo odezwe się do Was z prośbą o małą porade !!!

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszły słupy :yes:

I cegiełka pięknie się prezentuje :)

Martwią mnie te linki :(. Oby szybko zostały naprawione.

Daj znać jak wyniki, no i oczywiście pisz jaki masz problem do rozwiązania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszły słupy :yes:

I cegiełka pięknie się prezentuje :)

Martwią mnie te linki :(. Oby szybko zostały naprawione.

Daj znać jak wyniki, no i oczywiście pisz jaki masz problem do rozwiązania :D

Dzięki Ewuś :hug:

Stolarz dzwonił do mnie i ma tą linke poprawic,ciekawe znowu jak długo wytrzyma;)

O problemie napisze innym razem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:

dotarłam w końcu do Ciebie :D

Słupy świetnie wyszły :cool:,naprawdę fajny pomysł :yes:

Pozdrawiam :hug:

Hej Oluś,ciesze sie ze w końcu do mnie dotarłaś :wiggle:

I ja musze zajrzec do Ciebie :hug:

 

Witam serdecznie . Piękny dom wybudowaliście bo jak zobaczyłem i przeczytałem to ze starego domu niewiele zostało.Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem . Sam czerpie inspiracje na swoją przebudowę ( jeżeli się jej podejmę) z takich dzienników jak Wasz.

O,dziekujemy bardzo.strasznie Nam miło,że komus podoba się nasz domek.Życzymy wiele siły i duzo cierliwości w pana przebudowie(jeśli sie pan podejmie):rolleyes:

 

lea PRIV

odpowiedz juz poszła

 

ogrzewanie podłogowe do góry tez macie zrobione?? rozumiem ze do grzejników tez ida plastikowe rurki? pozdrawiam

Ogrzewanie podłogowe mamy tylko na górze gdzie jest łazienka.

Calą kotlownie mamy w miedzi i do pierwszych rozdzielni miedz a od rozdzielni plastik alu-pcv

 

Leo, słupy wyszły fantastycznie, te cegiełki są wspaniałe, bardzo mi sie podoba, no i ten kolor schodów wow :)

Dziękuję emiranda,cegiełki najładniej wyglądaja wieczorem jak sa podświetlone,dają fajny klimat :D

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...