Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wielkie za info w sprawie łóżka:hug:

Kuchnia REWELACJA:jawdrop: , bardzo mi się podoba:yes: a zlew i baterię mogę z czystym sumieniem polecić, bo też jestem ich właścicielką i jestem zachwycona:yes:

Drobiazg :).Bardzo mi miło,że podoba Ci się projekt kuchni.

A Twoje zdanie utwierdza mnie w przekonaniu,że wybór baterii i zlewu był dobry:yes:

 

pięknie będzie :D :yes:

się zobaczy :p

na pewno będą schody dywanowe z linkami i prawdopodobnie szklaną balustradą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne łóżko!!!! Buuu, kiedy ja na takie uzbieram:)

 

A kuchnia zapowiada się bardzo fajnie:yes:

 

Cieszę się,ze nie tylko ja mam problem, co zrobićz oknami:D ;)

Nam tez się łóżko bardzo podoba:yes:.Wiesz nie chcieliśmy ani drewnianego,ale żelaznego gdyż mieszkając w Ir kładac się spac ,czasem uderzyłam się w metalowy zagłówek łóżka,dlatego powiedzieliśmy sobie że kupimy sobie łóżko wygodne z eco skóry lub naturalnej:D

Uzbierasz,uzbierasz:)

A z oknami to pomysłu brak;)Na poczatku myślałam żeby na wypustce dac rolety,a teraz chyba bardziej obstawiam żaluzje drewniane.W kuchni bedzie chyba roleta-ale to dopiero w przyszłym roku.A od ulicy w salonie nie mam pojecia jeszcze;)

 

Też jestem zdania że kuchnia będzie wyglądać bardzo fajnie :yes:

 

A ciąg szuflad będę miała chyba taki sam jak Ty :)

 

Dziękuje :) Faktycznie ,a na samym końcu szuflad po prawej stronie masz cargo tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu mam piekarnik i mikrofalę, więc już nie mam miejsca na cargo, cargo mam przy lodówce w tej zabudowie z cegły

 

a jakie będziecie mieli uchwyty, wiesz?

To są aluminiowe uchwyty.

Z zestawienia-uchwyty rączka nabijana aluminium:)

 

Wczoraj byłam na budowie,elewacja podoba mi sie,ale jeszcze nie jest skończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia będzie fajna :) Baterię skądś znam ;) Super paski w wiatrołapie i jaka przestronna pralnia! Podoba mi się.

 

Skąd toto łoże?

No przecie bateria od Ciebie :Ddzięki koleżanko .Paseczki w wiatrołapie też mi się podobają:)

Namiar na łóżko wysyłam na priva.

 

Elewacja skończona,efekt bardzo mi sie podoba,jest taka dokładnie jak chcieliśmy :yes: Ja w pn-ale tylko 2 godzinki-bo już było ciemno i we wtorek umyłam wszystkie okna.Dobrze,że mój synus był w miarę grzeczny u babci i nie było telefonów,że musze wracac do niego z budowy Uffff :cool: Następny etap w przyszłym tygodniu to zamiatanie,mycie paneli,płytek,o ile ekipa,która bedzie kłaśc płytki dokończy wszystkie zaległe prace i sprzątnie cały bajzel z dołu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo domek podoba. Melduję się jako kolejny podgladacz;)

Dzięki Anetko,jasne zapraszam:)

 

Kuchnia bardzo ładnie się zapowiada :yes:

Widzę, że w prani też masz skosy jak ja, a co jest na podłodze?

Dzięki mnie tez sie projekt kuchni podoba:)Na podłodze mamy najzwyklejsze płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...