Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

lea długo mnie nie było a tu ŁOOOOOOO :jawdrop: pięknie się robi, kuchnia wyszła super, a sypialnia: łóżko lepiej wygląda niż na fotkach jakie pokazywałaś wcześniej, co do reszty to jeśli kolor obudowy będzie taki jak podłogi to byłabym za połączeniem koloru drewna i szarości - jak na szafie do tego mogą być czarne lampy ale to tylko moje zdanie ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

lea długo mnie nie było a tu ŁOOOOOOO :jawdrop: pięknie się robi, kuchnia wyszła super, a sypialnia: łóżko lepiej wygląda niż na fotkach jakie pokazywałaś wcześniej, co do reszty to jeśli kolor obudowy będzie taki jak podłogi to byłabym za połączeniem koloru drewna i szarości - jak na szafie do tego mogą być czarne lampy ale to tylko moje zdanie ......

Miło mi ,że kuchnia Ci się podoba.Łóżko faktycznie wygląda zdecydowanie lepiej niz na poprzednich fotkach :yes:

Czarna lampa ma byc sufitowa(chyba że mi się zmieni).A czarne lampki nie widzą mi się za bardzo na szafkach nocnych;)

Dziękuję za głosik za szafką szarą z drewnianą obudową:)

 

Tez dorzucam glosik w sprawie szafek szarych z drewnianą obudową albo całych drewnianych. Białe raczej nie....

Dzięki Lucka za wyrażenie opinii na temat szafek:)

 

Dziękuję Wam dziewczyny niezmiernie za głosiki na temat szafek w sypialni :hug:.Prawdopodobnie będą szafki szare,ale czy bez tej opaski drewnianej czy z nią to się jeszcze zobaczy...

Jeszcze mam troszke czasu na podjęcie decyzji w sprawie szafek,wiec temat szafek w sypialni jak na razie pozostanie otwarty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny potrzebuje jeszcze Waszej pomocy :yes:Otóż chcielibyśmy przed świętami kupic listwy przypodłogowe.Z racji tego że był to wcześniej stary domek niestety tego się nie uniknie - w niektórych miejscach mamy pewnie krzywe ściany;).

I teraz moje pytanie jakie kupic listwy przypodłogowe drewniane,z mdf-u czy plastikowe :confused:

Przy montowaniu listwy przypodłogowej plastikowej takich szpar,krzywych ścian nie widac.Listwa jest gięta i elestyczna.A przy montazu listwy drewnianej,czy z mdf-u dziury będą widoczne prawda:(

Tak strasznie podobają mi sie listwy drewniane,albo z mdfu... co robic ???

Czy jestem już skazana tylko na listwy plastikowe:sick:.Czy zaryzykować i kupic listwy drewniane albo z mdfu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż drewniane nie wygną się tak jak są ściany, miałam takie w starym domku i szpary były, wymieniliśmy je na plastikowe i też idealnie nie było, ale nasze krzywizny były mega, nie wiem jakie są z mdf -u, wszystko zależy jak mocno są krzywe ściany może kupcie na początek po jednej listwie i przymierzcie ryzyk - fizyk :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lea :hug::hug::hug:

 

 

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/08/carteneige004aq9.gif

 

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, a Nowy Rok marzenia, o które warto walczyć.

Radości, którymi warto się dzielić,przyjaciół z którymi warto być,i nadziei bez której nie da się żyć.

Wesołych Świąt dla Ciebie Leo i Twoich bliskich

życzy Ala z Rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziękuję za życzenia swiąteczne i noworoczne mariomili,Oli,emirandzie,Anetce,Agusi,Ewci :hug:

Przepraszam za wieki nieodzywania,ale zmarl mój ukochany tata:(.To spadło na Nas jak grom z jasnego nieba.Nie mialam siły na nic:(

Jak zawsze kochalam świeta,tak teraz to były najgorsze Świeta jakie kiedykolwiek mialam gdyż bez mojego taty:cry:Nikomu tego nie życze.

Powoli dochodze do siebie ...Dopiero dzis mam internet.

 

Aniu sufit przy oknie mam na stelazu obudowany z karton gipsu.Łóżko przetestowane,bardzo wygodne.A płytki białe w łazience mają 30x60

gosia-goja dzieki ze kuchnia ci sie podoba

Ewuś,emiranda mieszkamy od kilku dni,przeprowadzka w zwiazku ze smiecia taty przesunela się.Nic mi się nie sniło w pierwszą noc.Dopiero w drugi dzien uwierzyłam,że to jest Za pare dni napisze coś więcej...

Wiem,wiem teraz będę musiała do każdej z Was zajrzec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu Twojego taty.

 

Bardzo fajny domek!!! dawno mnie tutaj nie bylo, a tu tyle fajnych zmian. Kuchania super, jedynie co to ten kolor szyby/plytek na sccianie mi nie podchodzi - bialy bylby lepszy. ale pozatym to wyglada super. czekam na focie zmontowanej kuchni z blatem.

 

co do szafek sypialnianych to dalabym cale szare, taki szary jak szafa. Jesli bedziecie miec komode drewniana to wtedy dalabym drewniane badz z opaska drewniana. Ale nawet komode.szafke i szafki bym brala w kolorze szafy.

 

a schody - suuuuper!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia :hug:

Bardzo mi przykro. Wiem, że Ci trudno, bo zawsze trudno pogodzić się z odejściem bliskich :(. Ale dobre myśli pomogą Wam to przetrwać, bo nie odchodzi ten kogo bliscy noszą w sercu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...