Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny za komplementa o schodach :)

Lucka drewno było nasze,to wiąz.stolarz pomalował nam kawałek drewienka na 5 różnych odcieni w tym lakierem bezbarwnym i wybraliśmy kolorek pośrodku:rolleyes:

Zresztą wpisz sobie w google i zobaczysz jakie to jest piękne drewno,a jakie piękne ma słoje fiu fiu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicol dzięki za mile słowa :)A kolorek schodów nie jest za ciemny,ani za jasny taki po środku-choć na zdjeciach tego nie widać ;)tylko na jednym.

 

Sharlotka kocham swoją kuchnię :yes:,ale się zawstydziłam http://emoty.blox.pl/resource/oups.gif,cieszę się że podoba Ci sie moja kuchnia.

Wyspa ma wymiary 180x90 dochodzi do tego blat

Oj kochana namówiłaś mnie wkrótce będą tez i fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lea bardzo przykro mi z powodu taty:hug:wiem co czujesz ,bo mnie to spotkało dawno ,dawno temu,jak miałam 17 lat i dalej strasznie za nim tęsknię,szkoda,że moje dzieci go nie poznały.

Też trochę niepokoje się,zdrowiem Twojego małego,on tak cały czas choruje?kurczę nie śledziłam tematu ,ale to trwa i trwa,byłaś u alergologa,może to na tym podłożu?

Schody piękne,rzeczywiście ten wiąz ma piękne usłojenie,linki fantastyczne,kuchnia piękna,a pokaz zdjęć elewacji before,after super sprawa,uwielbiam takie przemiany.

Masz baterię franke coxy,jak ci się ją użytkuje?zastanawiam się nad nią i franke sentinel,masz jakieś uwagi?

a gdzie blat zamawiałaś ?

jakiej grubośći masz stopnie,podstopnice i te cokoliki pod stopniami?

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Basia zasypała Cię gradem pytań :D. Ja poczekam spokojnie na obiecane zdjęcia :D. Napisz też jak Wam się mieszka Aguś - chyba super, bo rzadziej zaglądasz na FM :hug:

Szkoda, że te linki problemy sprawiały, ale prezentują się super, więc jak rozumiem temat został pozytywnie "ogarnięty" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu ja tak na szybko i w skrócie.Jestem z baterii Franke Coxy bardzo zadowolona,ma wyciąganą wylewke,co jest miom zdaniem plusem.Najbardziej obawiałam sie tej spreżynki,jak ja myć.Powiem ci żadnego problemu nie ma,przecieram ją ściereczką z mikrofibry i jest czyściutka-zreszta cały czas jest czyściutka :D

Blat granitowy zamawiałm u pana kuchennego,a on w www.hoder.pl albo na naszej wycenie mam też www.hoder.eu ale chyba to jest to samo tam masz biuro i produkcję .

Na reszte pytan Twoich,Ewci i emirandy odpowiem pod koniec weekendu.

Jutro mój synek ma ważne badanie,trzymajcie w kciuki,żeby się udało i oby wynik tego badania był pozytywny.

Ściskam Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu też mi bardzo przykro,szkoda ze dzieciaczki Twojego taty nie poznały:hug:

Nie ,teraz jest OK,tfu tfu.Do alergologa tez musimy udac sie,ale to pozniej...

Stopnie 27cm,28cm; podstopnice 16cm,cokoliki 7cm

 

Ewuniu no a żebys wiedziła,dlatego rozłożyłam sobie na raty :D

Mieszka sie naprawdę super,w końcu we własnym domku po tylu przeprowadzkach.Niestety mam mniej czasu na forum:(;)

A linki hmmmm niebezpieczna sprawa:eek:kolejna sie urwała,stolarz musi koniecznie do nas przyjechac i je zamontowac.Może Was to zaskoczy co powiem,ale nie polecam dla osób,które mają małe dzieci:no:.Fakt są piękne,każdy kto przyjdzie zachwyca się nimi,ale mój synek cały czas wspina sie po tych linkach,chwyta w swoje małe rączki,a one się luzują;).On nie wchodzi po schodach gdzie jest poręcz,tylko tam gdzie linki...

Ściskam mocno :hug:

Muszę tez zajrzec do Ciebie:)

 

Emiranda ...sama wiesz... :hug:

Mnie tez się schody podobają,pokaże Ci bo mam nawet zdjęcie jak słoneczko świeci-jaki jest śliczny kolorek:cool:

 

Iwonko dzięki,że trzymałas w kciuki,przydały sie bardzo :hug:

 

A teraz obiecane zdjecia dla Sharlotki,Ewuni i innych dziewczyn:)

schody z linkami

http://img854.imageshack.us/img854/6489/img0063jn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img339.imageshack.us/img339/5979/img0064cu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img24.imageshack.us/img24/8132/img0065vp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Piękne schody mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lea, pięknie jest!! Jak ja bym chciała już mieszkać...

 

Z linkami faktycznie średnio, jeszcze jak wypadła to robi się niebezpiecznie :( Może musicie zrobić bramkę na dole i na górze żeby synek sam nie wchodził?

 

Ja u siebie mam taki mały trójkącik na schodach gdzie nie będziemy robić balustrady i też się boję, bo znając dzieci oni tam będą coś kombinować..

 

Napisz mi proszę, czy jesteś zadowolona z lamp nad wyspą? Mi się takie bardzo podobają (i chciałam kupić coś podobnego- ale kolorowego do córki) ale mąż nie zgadza się na takie które świecą tylko w dół (znaczy nie ze szklanym kloszem) bo mówi że sufit będzie ciemny...

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla synka :hug: Moi też dużo chorują, ale z biegiem czasu jest coraz lepiej (teraz 4 i 6 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linki hmmmm niebezpieczna sprawa:eek:kolejna sie urwała,stolarz musi koniecznie do nas przyjechac i je zamontowac.Może Was to zaskoczy co powiem,ale nie polecam dla osób,które mają małe dzieci:no:.Fakt są piękne,każdy kto przyjdzie zachwyca się nimi,ale mój synek cały czas wspina sie po tych linkach,chwyta w swoje małe rączki,a one się luzują;).On nie wchodzi po schodach gdzie jest poręcz,tylko tam gdzie linki...

 

schody super, ale to juz wiesz:D bardzo bym chciala mieć takie u siebie :yes: tylko teraz nie wiem co z tymi linkami, może stolarz coś zaradzi i znajdzie jakies rozwiązanie

Kuchnia jest rewelacyjna taka przestronna :yes::yes::yes: kcem tez taką :yes::yes::yes::yes:

buziaki dla malucha :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia,

Jak rozumiem badania Synka wypadły ok? :hug:

Dozujesz nam Twoje wnętrza, a one takie piękne, że czuje się niedosyt. Kuchnia jest bajeczna. Granit wygląda naprawdę pięknie (moje drewno zaczyna być zagrożone :D)). Kolor schodów niesamowity. Zmartwiłaś mnie tymi luzami na linkach. Musisz pilnować maluszka. My kiedy zamieszkamy, to Julka już raczej będzie miała inne atrakcje ;), ale to ważna informacja dla rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor rzeczywiście piękny ,soczysty,chyba rzadki ci jest oczywiście plusem.

Lea ja też będę robiła badania ,bo mój starszak ma cały czas zajady,zimna ,już nawet nie wiem co.

Czy tobie kuchnię robił Pan Łukasz?Ja blat też tam zamawiam ,czekam na wstępną wycenę ,a potem procedury znasz,napiszesz mi na priva ile masz metrów i jaki masz koszt? jak wybierałaś kolor?byłas tam u nich?

No a z linek jeszcze się bedziesz cieszyć,mały podrośnie i będzie git,no chyba,że będzie drugi dzidziuś,bo tak bywa w nowych domach:)

życzę zdrowia dla malucha :)

zdjcia, więcej zdjęć... poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...