Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

jak tylko na gorze macie ogrzewanie podłogowe?? a na dole te rurki rozprowadzone to nie ogrzewanie podlogowe dołu??

 

Na dole mamy ogrzewanie podłogowe w kuchni przedpokoju wiatrołapie i łazience,natomiast na górze ogrzewanie podłogowe jest tylko w łazience.

A na drugie pytanie odpowiadamy tak te rurki rozprowadzone na dole to ogrzewanie podłogowe domu.

 

zosik dzieki ***

Rhyme priva juz dawno wysłalam

alladyn71 dziekuję za życzenia

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Agusiu, przyszłam podziękować za ciepłe słowa :hug:

Co u Was? Jakieś zmiany? Nowe nabytki? Jak się mieszka? Domyślam się, że cudownie :)

Jak Twój Maluszek?

Dziękuję Ewuniu za odwiedziny :hug:

U Nas doszło troszkę nowych nabytków takich jak tv,lustro do łazienki,karnisz,zasłonki i firanki do salonu i jadalni.Aaaaa i w końcu kupiliśmy do jadalni lampe białą taką nietypową:cool: Na placu mamy straszne pobojowisko na placu poprzez utwardzenie terenu pod kostke.Ogrodzenie stare out,gdyz zaczęlismy robić nowe ogrodzenie :D.

Mieszka sie cudownie,ale brakuje....

Synek czuje się dobrze:)

 

Hallo lea gdzie się podziewasz ?:(

Jestem,jestem :)

Troszku mnie nie było to fakt.Ale wróciłam i będę musiała u Was kochane nadrobic zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GOSC12_3
Witam Lea, będe podpatrywac Twoje zmagania, bo juz niedługo i mnie to czeka. Na razie zobaczyłam tylko kuchnię i schody :jawdrop: ja też już tak chcę. A póki co prosze o info co to za kafle w kuchni. Właśnie takie chcę na cały dół położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej kochani !!!

Naładowane akumulatorki,wiec wracamy do naszego the best forum:)

Byliśmy na Krecie,a co :Ppierwsze nasze wakacje od 6 lat.

Wyjazd był bardzoooo udany:D:yes: .Plaża,morze,pyszne jedzonko,drineczki,,,chyba sie zagalopowałam...ach już nie moge sie doczekac kolejnego takiego wyjazdu:)

 

A z newsów budowlanych juz ponad 1,5miesiaca panowie robią nam ogrodzenie:mad:,miało by 2 tyg,a co najciekawsze to nie koniec niespodzianek.Dziś było montowanie przęseł i zgadnijcie co sie stało..lakier odchodzi na przęsłach.Normalnie krew mnie i mojego M zaleje:bash:.Znów nie będzie ogrodzenia przez 2-3 tyg ;)norma ....:(

 

http://img842.imageshack.us/img842/7501/img0460vv.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img10.imageshack.us/img10/7026/img0344cs.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Hej Aguś :hug:

Cieszę się, że z Synkiem jest dobrze :).

A jakieś fotki tych nabytków? :D Chociaż tej lampy, bo zaintrygowałaś mnie jej opisem :cool:

 

Hej Ewuniu :hug:

Ojej :o zapomniałam.Obiecuje sie poprawic i zrobie ci fotkę tej lampy.

 

Witam Lea, będe podpatrywac Twoje zmagania, bo juz niedługo i mnie to czeka. Na razie zobaczyłam tylko kuchnię i schody :jawdrop: ja też już tak chcę. A póki co prosze o info co to za kafle w kuchni. Właśnie takie chcę na cały dół położyć.

 

Tak się zastanawiam czy Tobie chodzi o kafle na ścianie,jesli tak -są to Masto Bianco Paradyż, a na podłodze płytki Lensitile Grys z Ceramika Paradyż.

Z jednych jak i drugich płytek jestem bardzooooo zadowolona:)

Riri a gdzie Twój dzienniczek budowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super, że odpoczęliście :). Na pewno masz zdjęcia z pięknymi widokami :). Mogą być zamiast lampy :D

A ogrodzenie? Ręce opadają :(. Trzymam kciuki by ostatecznie skończyło się dobrze :hug:

Wiesz było Nam to bardzo potrzebne:yes:. Tak mam fotki,ale ma je mój M,więc jak mi prześle od razu wrzuce je na forum :)

Dzięki za kciuki w sprawie ogrodzenia,bardzo sie przydadzą :hug:

 

 

Lea Witaj z powrotem i dziękuje za odp. Chodziło mi o te podłogowe, piękne.

Ja nie mam dziennika, na razie tylko taki mały wąteczek założyłam :) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?215435-Remont-i-przebudowa-Riri-s-house

 

Nie ma sprawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agunia :hug:

CUDNIE! Te kolory, klimat, widoki - fantastycznie :wiggle:

Dziękuję, że się podzieliłaś :). Bardzo lubię takie zdjęcia. My od lat nie wyjeżdżaliśmy za granicę i raczej nie zanosi się na zmiany w tym względzie :(.

Może na emeryturze nadrobimy :D (jak sprzedamy dom :lol2:, bo z OFE nie ma na co liczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś no problem :)

My też nie wyjeżdżaliśmy od 6 lat,ale w tym roku się udało, gdyż była to wycieczka sponsorowana przez firmę męża, w której on pracuje :cool:

I gdyby nie ten wyjazd to pewnie kolejny rok przesiedzielibyśmy w domu,chyba że sie mylę;)

A ty kochana nie martw sie na zapas,na pewno gdzieś niedługo wyjedziecie i się zrelaksujecie,bo przecież jak długo można życ budową :rolleyes:

Wierze w to głeboko :yes:

Buziaki :hug:

 

 

sterowiec40 ładne widoczki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie chce w przyszłości zburzyć dach i 1 piętro tylko że jest strop ile kosztuje zburzenie takiego stropu przez firmę budowlaną tak żeby dolnego stropu nie naruszyć proszę o radę i z góry dziękuje pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikazhr A dziękuję:) Witam serdecznie w moich skromnych progach,zapraszam do komentowania i podglądania:)

 

Guma2000 -na to pytanie odpowie mój mąż tutaj albo na priva

f.5. Mam taką fotkę.Czy takie robocze zdjęcie Cię urządza?

 

http://img850.imageshack.us/img850/6396/ztj2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Lampy dają efekt wizualny,ale również oświetlają,ale tylko w tym obszarze.Żarówki zostały zmienione na ledowe.

 

agulenkaosw Dziękujemy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...