Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza rozbudowa i przebudowa starego domu


lea1719506104

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A oto lampa która zawisła w jadalni,z której jesteśmy bardzo zadowoleni :).Nie wiem czemu troszkę wyszło mi ciemne to drugie zdjęcie .

Uploaded with ImageShack.us :):):):):):) A i kanapa w salonie jest tymczasowa :p.

Uploaded with ImageShack.ushttp://img594.imageshack.us/img594/4117/7alg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

powiedz mi proszę jak jest zakładana taka firana i załony? tzn one są nasuwane na rurkę, czy jakieś rzepy są w firance? i jaki typ karnisza do czegoś takiego trzeba?

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia przejrzałem sobie od początku wasz dziennik. Kawał dobrej roboty... U mnie już się nie buduje to i wpisów nie ma...

 

Dzięki za pochlebne słowa :)U nas doszła kostka,przebudowa garażu i nadal urządzamy wnętrza ....:D

 

Jedna z najlepszych przebudów jakie nalazłem na forum.Ja zamierzam się zabrać za modernizacji swojego domku.Zastanawiają mnie koszty takiej demolki-podpowiesz mi czy 200 tys to realna suma czy tylko pobożne życzenia -pozdrawiam serdecznie :)

Myślę,że 200tys to realna suma przebudowy ,ale do stanu surowego z dachem, oknami,tynkami,światłem bez wystroju wnętrza.

 

Pamietasz jeszcze ile metrów 2 ma strop i ile poszło stali?Pozdrawiam

Podpytałam męża więc 120m2 ma strop,poszło 2 tony stali i około 22 kubiki betonu.

 

i jak tam? stól jest? fachowiec na swieta na pewno wrocil. jakies postepy w domu? :D

Najmocniej Cię przepraszam,ale nie miałam żadnych powiadomien na swoją skrzynkę :confused:

Stół został przywieziony jeszcze przed świętami.Jest piękny:yes:Chociaż mam pare zastrzeżen :p.Już nawet zapomniałm o tych słoneczkach :D

 

ehhh lea pochłonięta urządzaniem!!!

macie ten stół?

Nooooo,a żebyś wiedziała :lol2: Zastanawiamy się z męzem gdzie dac stół z krzesłami,czy tam gdzie mamy kuchnie czy w pomieszczeniu obok ;)

 

powiedz mi proszę jak jest zakładana taka firana i załony? tzn one są nasuwane na rurkę, czy jakieś rzepy są w firance? i jaki typ karnisza do czegoś takiego trzeba?

 

dzięki!

Tak mam podwójny karnisz.Firany i zasłony są nasuwane na rurke.Karnisz jest zakończony kryształkami svarovskiego i był kupowany w LM.Do karniszu były też żabki w komplecie:) Pozdrowionka ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...

Cześć Lea,

super przebudowa, jestem pod mega wrażeniem.

Próbuję wysłać Ci kilka pytań na prv ale niestety chyba masz zapchaną skrzynkę :sick: Jak się sprawuje piekarnik Samsung? Też kupuję ten zestaw i bardzo jestem ciekawa, czy jesteś zadowolona, czy dobrze i równo piecze?

Widziałam też, że na górze masz panele na całej powierzchni. Czy masz porobione w progach pomieszczeń dylatacje? Jeśli nie to czy panele nie rozsuwają się? Mnie się marzyła taka jednolita, niczym nie poprzecinana powierzchnia, a teraz okazało się, że niezbędne są te listwy dylatacyjne. Nie wiem, czy upierać się i ich nie zakładać, czy one faktycznie w każdym pomieszczeniu są niezbędne?

I jeszcze jedno. Pisałaś, że podoba Ci się kanapa Bizarto Bilbao - kupiliście ją? Jeśli tak to jak się sprawuje i czy jest skórzana? Też biorę pod uwagę zakup tej kanapy i bardzo jestem ciekawa czy jest dobra gatunkowo, czy tylko w sklepie dobrze wygląda;-).

Jak możesz to pokaż trochę salon:wiggle:Strasznie jestem ciekawa bo masz mnóstwo rozwiązań takich "moich"

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Agusia :hug:

Przyszłam przypomnieć sobie Twoją piękną kuchnię :D

Piszesz, że brakuje Ci w niej miejsca???? Czyżby też powiększyła się Twoja Rodzinka? :D

Przypomnij mi proszę czy masz spiżarnię?

Ja mam :yes:

I napisz koniecznie jak się macie :). Jak zdrówko? Jak się mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze i przyszli kredytobiorcy

postanowiłam przypomnieć o specjalnej ofercie Muratora , jeśli skorzystacie z naszej pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

 

Poza tym , że pomagamy bez dodatkowych kosztów dla Państwa i sprawnie i szybko oraz fachowo wspomagamy procesowanie wniosku.Każdy Klient, który w 2014 uruchomi kredyt hipoteczny za pośrednictwem Murator FINANSE otrzyma:

1) Kartę rabatową Murator KLUB oraz

2) 6 miesięczną prenumeratę wybranego miesięcznika z oferty Murator SA.

 

3)dodatkowo , jeśli złożymy wniosek w Eurobanku i dołączymy kupon z Muratora ,możecie skorzystać z tzw. Murowanego Kredytu Hipotecznego z Eurobankiem .Kupony zostały wydrukowane w miesięczniku Murator w numerach luty-lipiec 2014 oraz będą dokładane do każdego sprzedanego projektu domu. Wszystkie kupony, bez względu na datę publikacji będą miały ważność do 31.12.2014. Kupon upoważnia do obniżenie marży o maksymalnie 0,3 p.p. do poziomu nie niższego niż obowiązująca marża minimalna w ofercie standardowej Banku.

 

Zachęcamy do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewunia :)

O jak miło że zajrzałas do mnie po tak odległym czasie:hug: Nie,no co ty :cool:

Tak brakuje mi więcej szafek wiszących-tak dla bezpieczenstwa dziecka chodzi mi o wszelakie noże,lekarstwa,klucze i innego typu rzeczy. (to co nie powinno się dostac w łapki dziecka :D .Moja wyspa w kuchni jest tzw ,,garazem'' dla mojego dziecka,w niej syn trzyma wszystkie samochody :rolleyes:A my chcieliśmy zeby był tam barek.No cóż,wszystkiego sie nie przewidzi :eek:

Spiżarni nie mamy,ale za to jest piwnica i tam trzymamy przetwory.Osobiście z mężem zakisiliśmy ogóreczki :rolleyes:

Mieszka się bardzo dobrze.Coraz mniej czasu mam na forum.

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 month później...
  • 10 months później...
  • 4 weeks później...

Mi też wcięło i wiem w czym problem, Imageshock, były zmiany na tym serwisie kilka lat temu i teraz klapa, ja właśnie tam wklejałem. Wtedy większość ludzi tam wklejało i dla tego problem jest. Nawet był poradnik jak wklejać zdjęcia i był polecany właśnie ten serwis.

Musze się zaprzeć w sobie i poprawić dziennik, ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...