Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pękło kolanko pod grzejnikiem - niecały rok od montażu


annecy

Recommended Posts

zalało łazienkę - na szczęście niewykończoną ale jednak trochę sufitu zalało w pomieszczeniu niżej, hydraulik, który zakładał grzejniki zaraz przyjedzie na oględziny. jak się zachować?

 

opcja jest taka , że był wadliwy montaż lub wada materiału z jakiego było wykonane kolanko. instalacja nawet roku nie ma.

czy to normalne , że te kolanka tak szybko pękają ? kolanko kosztuje grosze ale problem jest po zalaniu znacznie droższy

:evil:

nie wiem czy budowa jest ubezpieczona od takich przypadków. i czy powinienem płacić hydraulikowi za wymianę kolanka czy raczej uznać to za reklamację?

 

jak uważacie?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż,

wizyta była darmowa :lol: ale....

 

grzejnik został zdjęty, kolanko rozkręcone a tu zonk :roll: wszystko całe !

 

kolanko , gwinty przy grzejniku, uszczelki.... a jednak coś pociekło....

wszystko zostało złożone do kupy ponownie, kolanko jest zaciśnięte na pexie...

i jest git - nie cieknie.

 

instalator twierdzi , że mam pecha bo czasami na skutek zmian temperatur potrafi się coś tak rozszczelnić bez większego powodu , tak z raz na sto przypadków.

 

co o tym sądzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej sąsiadce co mieszka nad moim mieszkaniem puścił lut na rurce miedzianej w ścianie... kiedy? Ano w sylwestra, kiedy ja byłem akurat na balu 100km od domu a ona gdzieś za granicą.... cała ściana zalana - aż plama wyszła na zewnątrz budynku (ściana z cegły pełnej - budynek poniemiecki). Instalacja robiona ze 2 lata wcześniej. Taki life...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...