Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ania i Michał budują WERBENY - Komentarze


Recommended Posts

Czy mogłabyś mi napisać ile zapłaciliście za c.o.? Dlaczego zdecydowaliście się na podłogówkę na piętrze? Czy będą jeszcze gdzieś inne grzejniki np w łazience?

Sliczny domek. Gdzie stawiacie?

Aha i jeszcze poprosiłabym o nazwę tego kleju, fajny kolor :)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rodaczkę!!!!!

W jakim kierunku poza Łodzią, stawiacie swój domek???? My w stronę wschodnią, czyli kierunek - Tomaszów Maz. Pisałaś w swoim dzienniku o dostawcy drzewa do kominka, kursującego w okolicach Łodzi - proszę o namiary. Jesli można!!!

Pozdrawiam, będę kibicować i podglądać !!!! :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać i pochwalić projekt. My początkowo też mieliśmy w planach dom ze stajni Archonu, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś innego, z przyczyn, że tak powiem, technicznych :roll: Jednak nadal podobają mi się werbeny, tamaryszki, lubczyki itp. :wink: Pozdrawiam wiosennie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj meg60. Budujemy w drugą stronę tzn na zachód :D Odnośnie drewna podaję Ci namiary:

 

Jolanta Świerczyńska

tel. (42) 679 43 54

mob.601 66 91 24

 

i link na Allegro http://www.allegro.pl/item951563541_drewno_kominkowe_dab_lodz.html

 

właśnie zaczęliśmy tym drewnem palić - jest ok :p

 

Witam z rana!!! Dzięki za namiary i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać i pochwalić projekt. My początkowo też mieliśmy w planach dom ze stajni Archonu, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś innego, z przyczyn, że tak powiem, technicznych :roll: Jednak nadal podobają mi się werbeny, tamaryszki, lubczyki itp. :wink: Pozdrawiam wiosennie :D

 

Witam lilian. Projekty z Archonu mają w sobie to coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
Sanitariaty są firmy Duravit. Podobne znaleźliśy w Villeroy & Boch, ale już sporo droższe.

 

Witam.

Przeglądałem strone firmy Duravit i niestety nie znalazłem takich sanitariatów jak przedstawiliscie na zdjeciu. Czy można o jakąs nazwę modelu umywalki i kibelka???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Bardzo ładny dom Państwo wybudowali.

Od razu widać, że wszystko przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

A wnętrza zapowiadają się mmm...glamour.

 

Mam jeszcze pytanie o nazwę i rodzaj kleju na elewację, oraz o koszt wizyty kamery termowizyjnej.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam. Macie piękny domek, zazdroszczę takiego etapu budowy. U nas dopiero będą zalewać strop ;/ Mam prośbę czy możecie przesłac fotki na meila?? Szczególnie wasze schody wewnętrzne.. Chyba serwer zawodzi bo zdjęcia z dziennika są niedostępne ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...