Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Taras


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odpowiadam za Mimi :) bo znam podobny adres...

http://www.deck-dry.com/

Tym niemniej proponuję zapoznac się z proponowanym rozwiązaniem i nieco je adaptując wykonać to samodzielnie (przez znajomego stolarza) jesli chcecie to taniej... Jedno jest pewne - nie warto osczędzać na jakości drewna, szczególnietego na legary bo jesli połozone zostana na betonowej posadzce to będa miały ciagły kontakt z wilgocia. Bardzo wazne jest zapewnienie możliwości przewiewu POD deskami i legarami bo to pozwoli na szybkie osuszanie drewna z obu stron co w konsekwencji znakomicie przedłuzy zywotność konstrukcji. Kładąc legary na betonie pamietac nalezy o spadku posadzki betonowej. Warto tez rozważyc zastosowanie przekładek plastikowych separujących legary od betonu (np1cm wysokości) co zabezpiecza drewno przed ciąglym kontaktem z wilgocia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Skontaktowałam się z firmą Deck- Dry. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Państwo udzielili mi przez telefon bardzo wyczerpujących informacji, m.in. nt. przygotowania podłoża, rodzajów drewna, i w ogóle byli bardzo mili i konkretni. Jeszcze tego samego dnia dostałam mailem różne materiały, a kilka dni później pocztą konwencjonalną resztę, w tym także dwie próbki- bangkirai i massuranduba.

 

Firma wywarła na mnie profesjonalne wrażenie. Czy ktoś z Was z nimi już współpracował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vardo - bardzo ładny ten kamień, ile kosztuje ? Układa się na zaprawę cementową ? Czy ścieżki też będziesz z tego robił ?

 

Numer telefonu do kamieniarza wysle na twoja skrzynke.Cenna jest naprawde bardzo dobra.

Mozna ukladac na zaprawe sucha lub bezposrednio na zageszczony piach.

Jesli chodzi o sciezki to tez bede stosowal ten kamien.Obecnie mam wykonczone elementy elewacji okladzina z tego kamienia i wyglada to super.

 

Vardzo dzieki za info i czy mi rowniez moglbys przeslac numer telefonu i ceny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...