Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie tynki na sciany przy małych dzieciach??


prystelka

Recommended Posts

Rok temu położyliśmy gładzie gipsowe na tynki cem.- wap. Gładzie sa może i estetyczne ale niestety bardzo łatwo je uszkodzić. Mam małe dziecko 1,5 roku i wystarczy że lekko uderzy lub zarysuje zabawką ścianę a już zostaje dziura. Oczywiście mam w planach za jakis czas zmienić tynki ale nie wiem na co. Podejrzewam że większość z Forumowiczów ma gips na ścianach. Ale może ktoś ma jakies inne rozwiązanie, równie ładne a bardziej trwałe :lol: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu położyliśmy gładzie gipsowe na tynki cem.- wap. Gładzie sa może i estetyczne ale niestety bardzo łatwo je uszkodzić. Mam małe dziecko 1,5 roku i wystarczy że lekko uderzy lub zarysuje zabawką ścianę a już zostaje dziura. Oczywiście mam w planach za jakis czas zmienić tynki ale nie wiem na co. Podejrzewam że większość z Forumowiczów ma gips na ścianach. Ale może ktoś ma jakies inne rozwiązanie, równie ładne a bardziej trwałe :lol: :roll:

hmmm zostaje dziura?, taki krater az do tynku?, czy jedynie wglebienie w warstwie gladzi?

moze fotke wrzucisz?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych nieładnie wyglądających to może być jeszcze mozaika lub stal hartowana :D a tak już całkiem poważnie..jeśli chcesz mieć równo i twardo to poszukaj sobie opinii o tej Dolinie Nidy, to na prawdę twardy gips. Kładzenie to istne piekło, ale jeśli to zlecisz to niech się martwią fachowcy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...