Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CHORWACJA....ZAPRASZAM :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 955
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
To może ja też dodam coś od siebie. Wróciliśmy tydzień temu z Supetaru. Jesteśmy zachwyceni! Było bosko! Za rok też planujemy tam pojechać. Za Twoim pośrednictwem Alu oczywiście. Jeszce raz dzięki, dawno nie mieliśmy tak fajnych wakacji.

 

ciesze się Jolu i oczywiście zapraszam w przyszłym roku!!:)

może masz jakies foteczki do wklejenia tutaj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kala piękna ta Chorwacja:))) Powoli oswajam mojego małżonka z miejscem urlopu w przyszłym roku. Muszę to robić tak aby w konsekwencji wyszło że to On wpadł na pomysł aby skorzystać z Twojej oferty.

Czy możesz mi podać orientacyjny koszt za dobę dla rodziny 2+2. Dzieciaki 8-9 lat. Termin na drugą połowę czerwca 2011.

Edytowane przez ZuzankaT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala piękna ta Chorwacja:))) Powoli oswajam mojego małżonka z miejscem urlopu w przyszłym roku. Muszę to robić tak aby w konsekwencji wyszło że to On wpadł na pomysł aby skorzystać z Twojej oferty.

Czy możesz mi podać orientacyjny koszt za dobę dla rodziny 2+2. Termin na drugą połowę czerwca 2011.

Zuzanka w czerwcu apartament 4 osobowy kosztował 40 euro za dobe.

zapraszam:)

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TG2ZMeJMr4I/AAAAAAAAGXw/zAMNGkOMOjQ/s640/PICT0745.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle czasu miałyśmy na gadanie , ale widocznie za mało, bo nie starczyło tematu chorwacyjnego;)

miałam tyle podpytać, doradzić się....

musimy koniecznie się spotkać, aby rozwiać wszelkie nieścisłosci:wiggle:

 

to kiedy dla mnie zarezerwowałaś termin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle czasu miałyśmy na gadanie , ale widocznie za mało, bo nie starczyło tematu chorwacyjnego;)

miałam tyle podpytać, doradzić się....

musimy koniecznie się spotkać, aby rozwiać wszelkie nieścisłosci:wiggle:

 

to kiedy dla mnie zarezerwowałaś termin???

Akuś......wolisz czerwiec, lipiec czy sierpień???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...