Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CHORWACJA....ZAPRASZAM :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 955
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ZAPRASZAM DO CHORWACJI WE WRZESNIU!!!!!!!!!

............mniej ludzi, nie ma już takich upałów i ceny bardziej przstępne po sezonie.........:):):)

 

O tak!

My zaryzykowaliśmy w tym roku wyjazd w drugiej połowie września( mamy już dwie studentki) i bylo super.

Pogoda nam dopisała, temp.27-29 st. - wygrzaliśmy się ale nie smażyli,

Spokojnie, ciepło owoców w bród.

Pogoda zachecała do wycieczek po wyspie.

Wyspa piękna, szkoda tylko, że nie wystarczyło nam czasu, żeby wszystkie ciekawe miejsca zwiedzić.

Sam apartament bardzo fajny , wygodny i dobrze zlokalizowany, wszędzie blisko a jednocześnie z dala od gwaru i zgiełku.

A gospodarze...wspaniali ludzie....dla nich nic nie było problemem. Nema problema to ciągle powtarzane słowa przez gospodarza.

Trochę zdjęć kuszących wkleiłam w swoim wątku

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?13377-Wokół-domku-EDZI-)/page16

 

pozdrawiam Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Witam Kala .Można prosić o cene apartamentu 5 os w 2 połowie sierpnia ok 10-14 dni .

Renata.....nie mam jeszcze cen na 2011 r :)

w 2010 apartament 5 osobowy kosztował w lipcu i sierpniu 55 euro za dobe plus taksa klimatyczna.

są to dwie sypialnie, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka,duży przedpokój, miejsce wypoczynkowe przed apartamentem.

pisz w razie pytań:)

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SX8v_kP23UI/AAAAAAAACyg/n7y2g8ICQ7U/DSC00259.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala oni tam liczą za osoby czy apartament .Mam znajomych mają 3 - 9,4,2 latka mogą być w apartamencie 4 os i ewentualnie ak ten apartaent wygląda pozdrawiam

 

apartament 4 osobowy ma dwie sypialnie, kuchnie, łazienke, taras lub miejsce wypoczynkowe w ogrodzie, miejsce parkingowe.

Apartamenty 4 osobowe są dwa: na parterze i na I pietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo muszę pokusić znajomych i męża ,trza odpocząć od wykończeniu domku która nas czeka po Nowym Roku odpoczywało się po SSO to po wykończeniówce musowo bo podobno wykańcza.

apartament 4 osobowy w sierpniu - 50 euro za dobe plus taksa klimatyczna

apartament 5 osobowy w sierpniu - 55 euro za dobe plus taksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naogladalam sie, naczytalam i teraz bym policzyla chetnie. Interesuja mnie dwa tygodnie, termin od konca czerwca do polowy sierpnia dowoly:yes: 2 plus 2 - 10letnie i 2letnie dziecko. Poza cenami noclegow moze podaj jakies orientacyjne koszty np plaza, zjezdzalnie wodne, jedzenie, napoje. :( juz sie martwie, ze znowu jakis garaz wygra z wakacjami. No i do kiedy mniej wiecej trzeba sie zadeklarowac i jaka zaliczka

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naogladalam sie, naczytalam i teraz bym policzyla chetnie. Interesuja mnie dwa tygodnie, termin od konca czerwca do polowy sierpnia dowoly:yes: 2 plus 2 - 10letnie i 2letnie dziecko. Poza cenami noclegow moze podaj jakies orientacyjne koszty np plaza, zjezdzalnie wodne, jedzenie, napoje. :( juz sie martwie, ze znowu jakis garaz wygra z wakacjami. No i do kiedy mniej wiecej trzeba sie zadeklarowac i jaka zaliczka

.

 

Wybacz agatka.......nie dostałam powiadomienia:(

jeżeli 2 latek śpi z Wami to proponuje apartament 3 osobowy. No chyba, że wolisz 4 osobowy??

Plaża jest darmowa.

Jedzenie i picie - mozna robic zakupy w markecie, ceny wychodzą na poziomie tych co u nas. W restauracjach jest drożej, ale też w granicach rozsądku. ..oczywiście o ile nie trafisz do najdroższej knajpy w mieście:)

zaliczka wynosi 100 euro.

Termin rezerwacji dowolny.......do czasu wolnych terminów:)

w razie pytań pisz śmiało!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo, ja jestem cierpliwy czlowiek wiec czekalam. W styczniu dogadamy sie dokladnie co do terminu. Juz sie nie moge doczekac wakacji, maz przekonany, mam nadzieje ze nie zmieni zdania i nie bede musiala sama z dziecmi tam jechac. A jezeli tak sie stanie to jest mozliwosc samolotem bez auta ? A Ty w jakim terminie jedziesz? Warto byloby sie poznac:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo, ja jestem cierpliwy czlowiek wiec czekalam. W styczniu dogadamy sie dokladnie co do terminu. Juz sie nie moge doczekac wakacji, maz przekonany, mam nadzieje ze nie zmieni zdania i nie bede musiala sama z dziecmi tam jechac. A jezeli tak sie stanie to jest mozliwosc samolotem bez auta ? A Ty w jakim terminie jedziesz? Warto byloby sie poznac:yes:

 

agatko......wstępnie myslimy w tym roku o lipcu.......ale najpierw musimy w pracy terminy urlopów ustalić!!

samolotem możesz dostac się do Splitu.

my zawsze jedziaemy samochodem.

..kobieto mamy do siebie tylko 60 km.......więc mam nadzieje, że bliżej wiosny wpadniemy do siebie na kawke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatko......wstępnie myslimy w tym roku o lipcu.......ale najpierw musimy w pracy terminy urlopów ustalić!!

samolotem możesz dostac się do Splitu.

my zawsze jedziaemy samochodem.

..kobieto mamy do siebie tylko 60 km.......więc mam nadzieje, że bliżej wiosny wpadniemy do siebie na kawke:)

 

Zapraszam jak tylko znajdziesz czas, mi to trudno się wyrwać z dzieciakami. Chętnie pogadałabym o drewienku i malowaniu, my jeszcze wszystko świeżutkie bez farb mimo, że prawie rok mieszkamy. A co do wakacji to sprawdzałam ceny samolotów, straszne. Wolałabym autem ale boje się, że mały nie da rady jest uparty jak osioł po trzech godzinach w aucie wrzeszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...