Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CHORWACJA....ZAPRASZAM :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 955
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kala witaj :)

przepraszam że się nie odzywałam ale nie mam pojęcia kiedy ten czas od sierpnia minął :eek:

 

Dzięki Tobie spędziliśmy wspaniały urlop w Supe®tarze :wave: Brać piękna, wróciliśmy BAAAARDZO zadowoleni i z pewnością powrócimy i do Chorwacji i do Supetaru :) :) kto wie może już w następne wakacje :cool:

 

ps. ta 4 od 24 lipca zajęta to ta "nasza"??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala witaj :)

przepraszam że się nie odzywałam ale nie mam pojęcia kiedy ten czas od sierpnia minął :eek:

 

Dzięki Tobie spędziliśmy wspaniały urlop w Supe®tarze :wave: Brać piękna, wróciliśmy BAAAARDZO zadowoleni i z pewnością powrócimy i do Chorwacji i do Supetaru :) :) kto wie może już w następne wakacje :cool:

 

ps. ta 4 od 24 lipca zajęta to ta "nasza"??? ;)

ida2...ciesze sie, że jesteście zadowoleni z pobytu w Chorwacji!!:)

oczywiście zapraszam PONOWNIE ;)

co prawda "WASZA" czwórka zajęta jest od 24 lipca.....ale wcześniejszy termin narazie wolny jest:D:D::D

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Kalo67

Przeczytałem watek i jestem zainteresowany wynajęciem apartamentu...najchętniej początek sierpnia, ewentualnie przełom lipiec sierpień na około 10 dni dla 2-3 osób plus 8 letnie dziecko...jak przedstawia się to cenowo i jakie apartamenty wchodzą w grę...aha jak daleko jest realnie do plaży i czy są mocno kamieniste? pozdrawiam Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Kalo67

Przeczytałem watek i jestem zainteresowany wynajęciem apartamentu...najchętniej początek sierpnia, ewentualnie przełom lipiec sierpień na około 10 dni dla 2-3 osób plus 8 letnie dziecko...jak przedstawia się to cenowo i jakie apartamenty wchodzą w grę...aha jak daleko jest realnie do plaży i czy są mocno kamieniste? pozdrawiam Jarek.

 

Wysłałam Ci na pw. zdjęcia oraz wolne terminy i ceny apartamenty 4 osobowego.

Gdybyś jednak potrzebował 3 osobowy to daj znać - inne są ceny i inne terminy.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...