Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CHORWACJA....ZAPRASZAM :)


Recommended Posts

...skoro kazdy ma prawo do jednego ogłoszenia....... :p

 

 

 

ZAPRASZAM NA WYPOCZYNEK DO CHORWACJI

OFERUJE APARTAMENTY 2,3,4 i 5 OSOBOWWE

MAMY TAM ZAPRZYJAŻNIONĄ CHORWACKĄ RODZINE

WŁAŚCICIEL MÓWI PO POLSKU

APARTAMENT ZNAJDUJE SIE W DALMACJI, NA WYSPIE BRAĆ

MIEJSCOWOŚC SUPETAR

POŁĄCZENIE PROMOWE JEST ZE SPLITU

MIEJSCOWOŚC JEST PRZEPIĘKNA!!!

OSOBIŚCIE JEŻDZIMY TAM OD 8 LAT

W TYM ROKU WYBIERAMY SIE PO RAZ DZIEWIĄTY !!!

NAPRAWDE POLECAM !!!!

DOMEK JEST PIĘTROWY APARTAMENTY POSIADAJĄ SYPIALNIE, KUCHNIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM, ŁAZIENKE, MIEJSCE WYPOCZYNKOWE, MIEJSCE PARKINGOWE. WŁAŚCICIEL MIESZKA W INNYM DOMU :)) WIĘĆ MOŻNA CZUĆ SIE SWOBODNIE

DLA ZAINTERESOWANYCH WYSLE DODATKOWE ZDJĘCIA I WSZYSTKIE INFORMACJE BLISKO PLAŻA -200M

CENTRUM MIASTECZKA Z KAFEJKAMI I PROMENADĄ TEZ BLISKO - 300M

CHORWACI BARDZO PRZYJAZNIE NASTAWIENI DO POLAKÓW

ZAPRASZAM!!!!

W RAZIE PYTAN PROSZE PISAC NA GG 3953570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 955
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ambroma....wysłałam Ci szczegóły, opis apartamentów i zdjęcia na meila.

Do wyboru są dwa apartamenty 2-osobowe.

Jeden w osobnym małym domku bez klimy:

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SJWIq0v_pEI/AAAAAAAAB0U/FiKoBIfzL5o/s640/PICT0042.JPG

albo wiekszy z klimatyzacja:

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SX8xT4mfUII/AAAAAAAACzs/6b2jnmstOLI/DSC00267.JPG

w razie pytan.....pisz smiało!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak aż tak bardzo tej wyspy nie polecał dla aktywnych turystów, już chyba lepiej wybrać jako bazę miejscowości: Trogir , Omniś z fajną plażą , czy nawet Makarska i nie być "uziemionym" na wyspie ,którą można przejechać samochodem wokół w pół dnia a później żeby coś zobaczyć na "stałym lądzie" bulić za każdym razem za prom ( oczywiście atrakcją samą w sobie może być widok delfinów) . W miesiącach letnich tylko kwatery z klimatyzacją ! - to podstawa. Po za tym najlepszy czas w mojej ocenie na wypoczynek to miesiące maj i wrzesień (później jest zdecydowanie jak dla mnie za gorąco) ceny przy negocjacjach w prywatnych kwaterach bez wstępnego zamawiania od jednej osoby na "lądzie" od 7 euro do max 15 w 2007 r.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja BARDZO polecam ta wyspę !!! :p :p

Trogir i Makarska jest w sezonie zapchana po brzegi....własnie dlatego ,że jest łatwo dostepna i stanowi dobrą baze wypadową :lol: :lol:

Na samej wyspie Brać jest mnóstwo rzeczy do zwiedzania, w trakcie jednego pobytu nie ma możliwości aby zobaczyc wszystko!! :lol:

Natomiast przejechac w pól dnia samochodem to i całą Chorwacje można :lol: :lol: :lol:

ale chyba nie o to chodzi podczas wakacji???? :p

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja BARDZO polecam ta wyspę !!! :p :p

Trogir i Makarska jest w sezonie zapchana po brzegi....własnie dlatego ,że jest łatwo dostepna i stanowi dobrą baze wypadową :lol: :lol:

Na samej wyspie Brać jest mnóstwo rzeczy do zwiedzania, w trakcie jednego pobytu nie ma możliwości aby zobaczyc wszystko!! :lol:

Natomiast przejechac w pól dnia samochodem to i całą Chorwacje można :lol: :lol: :lol:

ale chyba nie o to chodzi podczas wakacji???? :p

pozdrawiam.

 

I tak to już jest na tym świecie , że jednym podobają się wyłącznie kręcone bruntetki a innym tylko bondynki :lol: ( albo blondyni :o ) . Jednych nudzi Paryż a zachwyca Moskwa 8) . Nie upieram się i wierzę, że napewno odpocząć na tej wyspie też można doskonale .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...